Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maa može Lamar, možee, naručuj odmah

    Comment


    • Otvaraj Prelazni rok 2020/21
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Muhamed, Boby isti k....linac
        Da na to sam mislio. Dikson se bolje uklapa sa Osmanom jer je bolji individualac nego Vilbekin, pa kad je Osman na klupi on je tu da trpa. Pametnije im je bilo da uznu Vonamejkera ako su vec resili da se odreknu Ali Muhameda.
        Muhamed, Alen.... si ti normalan?

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          stimac je igrao odlicno odlicne brojke i doprinosio ekipi mnogo ,druga je stvar sto je ostatak ekipe u kurcu i sto beleze jako lose rezultate
          Rezultati ekipe i doprinos igraca nije isto ali ti kada se budes imalo razumeo u kosarku naucices i to ...

          Reci da Rocesti ne doprinosi ekipi to je takva nebuloza,ali kad pogledam kakav strucnjak je izrice onda je i to ok
          Kreni neki kickstarter ili gofundme da dignes bistu ispred kuce Milku. Mozete svaki dan i 1 na 1 da igrate. U bista formi bi ti dao realan dozivljaj sa tekmi i ono sto si oduvek zeleo. Pikati basket 1 na 1 sa caletom...

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Kreni neki kickstarter ili gofundme da dignes bistu ispred kuce Milku. Mozete svaki dan i 1 na 1 da igrate. U bista formi bi ti dao realan dozivljaj sa tekmi i ono sto si oduvek zeleo. Pikati basket 1 na 1 sa caletom...
            Mislim da bi bista bila pokretljivija
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Mislim da bi bista bila pokretljivija
              Samo ako je u bronzi

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Mislim da bi bista bila pokretljivija
                bista može da iznudi faul u napadu...
                ona bar ume pravilno da se postavi.

                Comment


                • Bista moze da ima i index 35 u derbiju

                  Comment


                  • I bandera moze da slupa Skaniju ako je vozac retard [emoji23][emoji23][emoji23]

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Može li mi neko objasniti kako se uzimaju karte za KRK?

                      Ove godine imam izrazito veliku želju da odem u Niš iz više razloga, vidim da ima neki komplet karata što meni ne znači jer neću moći da pratim 1/4, možda ni 1/2. Je l' postoji opcija da se uzme karta za finale odmah sada i gde se uzima?

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ma stvar je vrlo jednostavna, kada traziš primarnu opciju na bilo kojoj poziciji, pa i pleja, u okviru budžeta sa kojim Zvezda raspolaže a to je max. 400k€ po igraču godišnje primoran si da nalaziš kompromise jer taj igrač neće imati full package.
                        Tako je. Idealan plej koji se opisuje kosta minimum 1m. Takodje, moze da se pazari jeftinije u USA, ali je to vec cuvena macka u dzaku, tako da nisam siguran da bi bilo ko od nas da je na mestu uprave i trenera dovodio takvog igraca za prvog pleja...

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Može li mi neko objasniti kako se uzimaju karte za KRK?

                          Ove godine imam izrazito veliku želju da odem u Niš iz više razloga, vidim da ima neki komplet karata što meni ne znači jer neću moći da pratim 1/4, možda ni 1/2. Je l' postoji opcija da se uzme karta za finale odmah sada i gde se uzima?
                          Sačekas dan pred finale i uzmeš,ja radim tako svake god,imam i neku rodbinu tamo pa mi oni uzmu,karata bude na oglasima koliko hoćes ,rade tapkaroši iz Niš punom parom

                          Comment


                          • Ajde nesto da kazemo o Borcu nasem prvom protivniku u borbi za prvi trofej ove sezone. Igramo protiv najboljeg tima po meni druge lige, vrlo dobro ukomponovanog i sa dobrim trenerom i tima koji je jos u staroj Jugoslaviji bio dobar i jak klub, setimo se Radmila Misovica, par puta najboljeg strelca lige. Pored iskusnog Marinovica nama dobro poznatog tu je i Nemanja Todorovic sa Aba iskustvom iz Metalca i Igokee ove sezone sa 14 poena po mecu i nesto vise od 4 skoka, obratiti paznju na novopecenog reprenzentativca bivseg pleja Fmp a Iliju Djokovica a dojam ostavlja i i Stojadinovic 29 godina 10 poena ove sezone. Nimalo naivan tim pogotovo kad igra kuci, pa je tako odigravanje u Nisu i losija stvar za njih ali nikako za potceniti. Videcemo ko od stranaca otpada iz kupa i sa kojim sastavom putujemo u Nis ali to je turnirsko takmicenje i sve je moguce, setimo se da na sje Partizan izbacio pre par sezona vec u polufinalu a vazili smo za favorite.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ajde nesto da kazemo o Borcu nasem prvom protivniku u borbi za prvi trofej ove sezone. Igramo protiv najboljeg tima po meni druge lige, vrlo dobro ukomponovanog i sa dobrim trenerom i tima koji je jos u staroj Jugoslaviji bio dobar i jak klub, setimo se Radmila Misovica, par puta najboljeg strelca lige. Pored iskusnog Marinovica nama dobro poznatog tu je i Nemanja Todorovic sa Aba iskustvom iz Metalca i Igokee ove sezone sa 14 poena po mecu i nesto vise od 4 skoka, obratiti paznju na novopecenog reprenzentativca bivseg pleja Fmp a Iliju Djokovica a dojam ostavlja i i Stojadinovic 29 godina 10 poena ove sezone. Nimalo naivan tim pogotovo kad igra kuci, pa je tako odigravanje u Nisu i losija stvar za njih ali nikako za potceniti. Videcemo ko od stranaca otpada iz kupa i sa kojim sastavom putujemo u Nis ali to je turnirsko takmicenje i sve je moguce, setimo se da na sje Partizan izbacio pre par sezona vec u polufinalu a vazili smo za favorite.
                              Rocesti kosta vise nego duplo od cijelog tima Borca.

                              Comment


                              • Roč je odličan igrač, skorer je i sve ono što je potrebno peju ima, jedini problem u njegovoj igri jeste da slabije trpi pritisak EL aždaja kada ga pritisnu i teraju da u dužem periodu igra na maks obbrtajima. Tada mu i koncentracija pada i pravi više grešaka, nakon početnog dela EL kada je imao više prostora, sada mu "ne daju da diše" a opet Enis je iskočio meni liči baš zato što skauting nije obratio pažnju na njega.
                                Svakako da je Ročesti pošteno zaradio svaki evro (dolar) svojim igrama, dobili smo ga "ispod cene" i nadam se takvom trendu i u narednim sezonama jer ne očekujem da će Ročesti da ostane još jednu sezonu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X