Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    Znaci godisnji budzet FMP-a je 200-300k? Interesantno... Nisam siguran bassss.
    U glavi mi info da je 30% budzeta KKCZ odlazi na servisiranje usluga FMP. Sad ne znam odakle mi to pa uzmi sa dozom rezerve ali meni se uklapa u rentanje sale, treninge, ugovore pojedinih igraca itd sve sto orati poslovnu saradnju.

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Znaci godisnji budzet FMP-a je 200-300k? Interesantno... Nisam siguran bassss.
      Nego koliko je, šta misliš? Većina igrača igra tu za 2k-3k€ mesečno. Ni nemaju previše utakmica, ne učestvuju ni u jednom evropskom takmičenju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Javi se Tegiju i njemu se pridruzi u teoriji da je UPPR zavrsen za par meseci brisanjem celokupnog duga. Sta ti mislis da kako je i zasto nastao minus od " samo " 3 miliona ako je ova nova Zvezda morala kroz UPPR da vraca pare one Zvezde.Ne sve pare ali je ova Zvezda (citaj FMP) vracao pare one Zvezde i u novcu.


        I da, posto si rekao da ces postati veverica ako Roch ima onoliku platu reci gde da ti posaljem lesnike, samo javi oljustene ili mogu i ovako.
        Bez namere da osporavam menadzerske kvalitete NC-a, ja bih pitao - da li je pre nekog vremena receno (mislim 2016.) da je UPPR zavrsen i dugovi vraceni?
        Meni se cini da jeste i da je tih 3m novi dug. Ne insistiram da se moglo bolje (ne znam, nisam upucen), vec samo konstatujem.
        Back to Nebojsa. On je ocigledan primer da se za uspeh sa timom ne trazi sportska biografija i medalje, vec menadzment uz pristojno poznavanje sfere u kojoj menadzerises. Zato ce NC uvek biti za koplje ispred Danilovica, Duleta i slicnih vrhunskih igraca i trenera. Naravno, na nivou incidenta ce se pojavljivati (sve redje i redje jer moderna kosarka iziskuje sve vise treninga, a sve manje skole / obrazovanja) uspesni sportisti i treneri koji su dobri menadzeri.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nego koliko je, šta misliš? Većina igrača igra tu za 2k-3k€ mesečno. Ni nemaju previše utakmica, ne učestvuju ni u jednom evropskom takmičenju.
          Iskreno, ne znam, pa samim tim ne mogu da mislim, smo mi zvuci malo. Zato i pitam. Ja pricam o ukupnom budzetu, tj. o onome koliko kosta sve (ne samo plate igraca i trenera).

          Comment


          • Zbog povoda, mora ovde...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Javi se Tegiju i njemu se pridruzi u teoriji da je UPPR zavrsen za par meseci brisanjem celokupnog duga. Sta ti mislis da kako je i zasto nastao minus od " samo " 3 miliona ako je ova nova Zvezda morala kroz UPPR da vraca pare one Zvezde.Ne sve pare ali je ova Zvezda (citaj FMP) vracao pare one Zvezde i u novcu.


              I da, posto si rekao da ces postati veverica ako Roch ima onoliku platu reci gde da ti posaljem lesnike, samo javi oljustene ili mogu i ovako.
              Vidi, svako ko je u kosarci, grohotoom se smeje na ovo sto si sad napisao. Kakav uppr, pa zar nije NC rekao da ga je zavrsio..Pa koliko je kostao uppr....225hiljada evra..cak si i ti napisao da je Rocesti izmedju Bjelice i Feldina i sad tu tripujes da je 225k..eno samo neki dan pre...

              Mozda ugovor ima 225k, nemam pojma ali znas i sam da to nije cisto stanje..coveku bila cena 500-550k evra na leto..niko ga nije hteo..ili je mozda on cekao dugo,da bi igrao za 225k...nije mu bitan novac...

              Mene to iskreno ni ne zanima, samo ne volim kad se ljudi prave ovcama...meni to smesno iskren da bude..mozes reci sta hoces, da se ne tale, da rade sve za CZ..itd..da je taj dug uppr..cak nisma rekao da taj dug i postoji...prica za siroke narodne mase..taj obrazas se provlaci zadnjih 20g...svi na istu pricu...

              Opusteno Sarac
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Vidi, svako ko je u kosarci, grohotoom se smeje na ovo sto si sad napisao. Kakav uppr, pa zar nije NC rekao da ga je zavrsio..Pa koliko je kostao uppr....225hiljada evra..cak si i ti napisao da je Rocesti izmedju Bjelice i Feldina i sad tu tripujes da je 225k..eno samo neki dan pre...

                Mozda ugovor ima 225k, nemam pojma ali znas i sam da to nije cisto stanje..coveku bila cena 500-550k evra na leto..niko ga nije hteo..ili je mozda on cekao dugo,da bi igrao za 225k...nije mu bitan novac...

                Mene to iskreno ni ne zanima, samo ne volim kad se ljudi prave ovcama...meni to smesno iskren da bude..mozes reci sta hoces, da se ne tale, da rade sve za CZ..itd..da je taj dug uppr..cak nisma rekao da taj dug i postoji...prica za siroke narodne mase..taj obrazas se provlaci zadnjih 20g...svi na istu pricu...

                Opusteno Sarac
                Da nisam bio prisutan i cuo cifru iz usta onoga koji o ciframa i prica u tom klubu i ja bi bio veverica kao i ti. I da pisao sam da je Roch na ceni oko Bjelice, i pisao sam ovde da je Rice bio u igri umesto Rochestog ali sam bio ubedjen letos kada se dogovarao Rochesti da sam cuo 70.000 necega, moja gluvoca ili ove godine su promasile ono sto je receno pa sam precuo 300 umesto 200.Logika mi je govorila da Rochesti moze biti samo u gornjoj granici nasih maksimalnih mogucnosti da platimo igraca pa kako god se on zvao. RSB koji je i prvi objavio tu vest, ne bi tek tako isti dan posle sastanka objavio tu cifru da nije dobio zeleno svetlo od kluba da to i objavi. Naravno da je svima sumnjiva ta cifra ali ako oni lazu mene i ja lazem vas a stvarno nemam razloga da to i radim. Meni ni iz dzepa ni u dzep, a malo sam na dijeti pa mi ni sendvici nisu vise potreni.

                Sto se tice UPPRa i minusa od prosle godine, vise puta su ljudi ovde pisali a medju njima i ja. Tih famoznih 3 miliona minusa nije nastao iz sezone 2016/17 nego su se svake godine prebacivali minusi iz prethodnih sezona, delimicno nastali minusi iz MEKELA, Sofo, Samardzijski placanja, delimicno i zbog toga sto se iz poslovanje nove Zvezde i prihoda nove Zvezde medju kojima i drzavni sponzori su se placali obaveze prethodne Zvezde. Kada su svi poverioci namireni u potpunosti a tu je bilo vise grupa, UPPR se zavrsio.Blizu 5 miliona od ukupnih 16 miliona je placeno u novcu.


                Kriminalne radnje koje su prethodne uprave cinile su velike, i mnogi bi zaglavili ogromne robije za sve sto je cinjeno dok su rukovodili klubom pa je otpis dugova bio vise nego logican potez tih istih koji se nisu naplatili.

                Zasto KKP nece u UPPR zato sto bi neko mozda drugacije vodio UPPR i isplivali neki racuni na raznim ostrvima i da ovaj dug bi mozda bi i veci.

                Sadasnji KKCZ nema nikakvih obaveza vise prema bilo kome i zato je EL i zvanicno izdala dokument u Decembru uz fakturu od 15.000 da se plati kao dokaz ovoga sto sam napisao. Svaku hemijsku i casu su potpisali u klubu kada su usli u leto 2017. Klub je bio na ivici da zavrsi svoje ucesce u El.Uslov nastavka naseg igranja u El je bio rok do koji smo morali sve obaveze da izmirimo. Obaveze su izmirene vec na dobro poznat nacin.

                Nemam nameru da te u bilo sta ubedjujem ali valjda vise verujem svojim usima sta sam cuo a na tebi je a i na drugima ovde da veruje da Rochesti igra za te pare ili ne.

                Comment


                • U brdu očekivanih, jedna možda i neočekivana a samim tim i draža čestitka

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Iskreno ne zanima me previse za koliko igra Rocesti. Samo kazem ono sto znam 1/1 e sad ako su uspeli da smanje cifru za vise nego duplo, svaka im cast..i ako je odbijao klubove...Mozda je teo EL, ne mogu reci sto posto, ali mi je cudno ako je tako, da kosta kao jedan Simanic skoro..manje od Mekela i brdo stranca...ugovor je jedno a na ruke drugo...takoje placao i partizan ranije, ma svi zivi klubovi..tako i rusi itd....

                    Mislim, tebi NC da kaze da kosta 20 hiljada, ti bi rekao ja verujem svojim usima...

                    Na dijeti sam i ja sad sma jeo neki brokoli, nije mi dobro iskreno

                    Totalno je nebitno, nego mi ono smesno...kao izjave..eto da nekog demantujemo koliko kosta Rocesti? Koga to tacno? Mislim da to nikog ne zanima da iskreno kazem.

                    Uzgred da te pitam ono sto me zanima, i sto nemam pojma iskreno...sta ce biti sa Dangubicem...se razmislja o novom ugovoru, ako ode da ne ode dzabe itd.. da ne bude nismo mogli da ga zadrzimo...takvi igraci se tesko nalaze..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Aj bre smarate više obojica
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • VELIKI BRANKO LAZIC, LEPI LAZA CESTITKE MAJSTORE!

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          VELIKI BRANKO LAZIC, LEPI LAZA CESTITKE MAJSTORE!
                          Dirljivo zaista, mnogo velika stvar, ovo veceras je istorija i bas mi je zao sto licno nisam u mogucnosti da podrzim momke i Lazu kapitena.

                          Comment


                          • JEDAN JE LAZA KAPITEN!!! veliki sportista ,veliki gospodin na terenu i van njega

                            Comment


                            • JEDAN JE LAZIC BRANKO.

                              Comment


                              • Najlepsa partija ove sezone u ABA ligi po meni.. Previse dobrih poteza, igralo se 40minuta...sve pohvale i to za sve..bas lep mec..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X