Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plavsic, dobijamo!!

    Comment


    • Koliko Rocesti treba sad da postigne koseva ili asistencija ili koef. ?
      Upropasti nas covek preko njega.

      Comment


      • Rutinsko odradjivanje posla ,moze Laboral i do top 4

        Comment


        • Koji problem ima Milko Bjelica? Da li zna neko? Muči ga nešto?
          Samo da se prekrstim i lijevom i desnom, on trenutno kako igra, za njega je Marko Kešelj izmislio ovaj sport!
          Ako ti se druže ne igra, nemoj nas bezveze nervirati, ostani na klupi i ne ulazi više. Janković trenutno od Bjelice korisniji 7x.
          Last edited by mikara92; 02-02-18, 20:18.

          Comment


          • To je Bjelica... Dr Dzekil i Mr Hajd

            Comment


            • Milko i Tadija tandem za sledecu sezonu.
              Malini dati ugovor ,imao je strasne procente pre 4,5 god.
              Halid za nijansu divlji od Jake.Mozda je Radonja gresio sto mu Jaka nije igrao na pleju.
              Last edited by L a z a r; 02-02-18, 21:12.

              Comment


              • Poserem se Alimpijeviću u posao i autoritet.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Izgubili smo onog momenta kad su igraci seli u avion...

                  Da smo tako ostavili po strani EL meni nije jasno...

                  Uplasili smo se za ABA i to prvo mesto...kao da ih necemo sve prebiti ...meni skroz nelogicno kako i zasto igramo ovu EL...sa ovakvim pristupom..bar 5-6 tekmi smo otisli rekreativno..bez nekih igraca, omdaramo,saramo..ok da se svi razigraju ali ne u EL...licimo po meni najvise na izlog, i daj prodaj sta mozes pa sl. godine krpi itd..Mega Evrolige...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nemam da zameram sta za poraz, zna se cilj i to iz svakog poteza, izjave se vidi ali zameram pristup koji je jadan i bedan i neprihvatljiv. Iako je neko jaci iako neko ima veci motiv nemoj da ulazis kao da je prijateljska , igra se za bodove i novac u krajnjem slucaju. Bjelica van forme a nhegov odnos je sramotan prema ostatku ekipe ali hajde plej of ce mnogo pokazati..

                    Comment


                    • Trazisn difens uopste ne postoji kod nas to je misaona imenica za nase igrace vracanje u odbranu koga to zanima.
                      Dilan jedini vredan spomena veceras.

                      Comment


                      • Zbog već poznatog slučaja sa najvernijima i pobede nad njihovim bratskim klubom, rešio sam da ne pljujem Alimpija i neću. A zaista bih voleo kada bi se desilo jednom da ga zakuca na 12 poziciju ili negde tamo u ćošku i da ga zaboravi a onda da ga preznoji na treningu za dve utkmice (Milka), Janković jeste napravio dve namerne ali je pokazao neku želju, verujem da će on do kraja sezone dosta napredovati. Razočarenje su prvi plej, preko koga nas je Buboa odjavio sa utakmice, već gore pomenuti i jako loše kretanje i protok lopte. Uz loš protok lopte u napadu birali smo i loša rešenja i loše opcije u napadu. Želeli su da nas ponize i skoro da su to i uspeli.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Enis je momak koji je u celoj karijevi odigrao mozda 7 ozbiljnjih meceva i to sve u Zvezdi.
                          Ove njegove igre su za mene fenomenalne. Uz pravilan rad moze da bude brutalan igrac.
                          Alimpijevic sa ovim forsiranjem. kosarke nema sta da trazi.
                          Preslikana kosarka Mutinog Partizana.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post

                            Preslikana kosarka Mutinog Partizana.
                            Ne lupendraj.
                            Last edited by dekkard; 02-02-18, 21:49.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ne lupendraj.
                              ,,Trci i pucaj,,
                              Sta konkretno nije istina?

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Zbog već poznatog slučaja sa najvernijima i pobede nad njihovim bratskim klubom, rešio sam da ne pljujem Alimpija i neću. A zaista bih voleo kada bi se desilo jednom da ga zakuca na 12 poziciju ili negde tamo u ćošku i da ga zaboravi a onda da ga preznoji na treningu za dve utkmice (Milka), Janković jeste napravio dve namerne ali je pokazao neku želju, verujem da će on do kraja sezone dosta napredovati. Razočarenje su prvi plej, preko koga nas je Buboa odjavio sa utakmice, već gore pomenuti i jako loše kretanje i protok lopte. Uz loš protok lopte u napadu birali smo i loša rešenja i loše opcije u napadu. Želeli su da nas ponize i skoro da su to i uspeli.
                                Da dodam za jankovica, ono sto je odigrao danas je po mom skromnom misljenju fenomenalno!Dve banane sengeliji plus jedna dobra odbrana...Realno sengelija je u top 3 cetvorke u el, a jankovic se nosio itekako sa njim, za razliku od bjelice koji ne zna gde je decko.I treba da se razvije transparent: je l te nije sramota bjelice?Da se vratim na Jankovica, iskljucenje? opravdano nema sta, al ne mogu da mu zamerim jer se jos uvek privikava na ovaj stil kosarke.U americi je ovo sto je on danas uradio 2 normalna faula.Ali ima zelju volju,zato ce on biti top kada je najpotrebnije.Vec se sad dosta vidi napredak uodnosu kada je dosao...

                                Comment

                                Working...
                                X