Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    I vređanje igrača bi trebalo da bude nedopustivo, ako se i može istolerisati na lajv temi, ovde nema opravdanja kada svi pišemo hladne glave.
    Zašto ?

    Možda nemam kredibilitet jer sam basket igrao samo na fizičkom, ali ako mislim da je Branko Lazić ograničen kao obor za ovce moje baba Zoke, zašto ne bih slikovito mogao da i iskažem svoje mišljenje ?

    Sve dok je u grnaicama dobrog ukusa i pristojnosti neke, može.....psovanja i vulgarnosti odavno nisu in.

    Comment


    • nije bitno ko je prvi poceo ili "navukao" nekoga... neka granica se mora znati.

      Comment


      • Zato što elementarna pristojnost tako nalaže. Ko ne može nje da se pridržava ne treba ni da piše.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Prica o "svadji" je zavrsena - drzite se teme.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • kakva je ovo greska na forumu. pise da ima 1558 strana a ne mogu je ucitati i stalno vraca na 1557

            edit :eto zajebao sam ga

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Zašto ?

              Možda nemam kredibilitet jer sam basket igrao samo na fizičkom, ali ako mislim da je Branko Lazić ograničen kao obor za ovce moje baba Zoke, zašto ne bih slikovito mogao da i iskažem svoje mišljenje ?

              Sve dok je u grnaicama dobrog ukusa i pristojnosti neke, može.....psovanja i vulgarnosti odavno nisu in.
              Naravno da je dozvoljeno kritikovati i trenera i igrace, Covica i sve, samo treba imati meru. Slicno je i sa branjenjem istih, moze ako se ne postuje isto x puta i ako se ne vredjaju i omalovazavaju forumasi suprotnog misljenja.

              Evo ja mislim da je ove sezone moglo i bolje u evroligi, a narocito smo bedno izgledali u nekim mecevima gde je moglo da se dodje do nekih pobeda -> Bamberg, Baskonija, Efes u gostima, Himki, Makabi u gostima, Unikaha u gostima. Akcenat je bio na Cedeviti koju je dobio svako ko je hteo, a Himki, Efes i Makabi su odigrani mlako i APP (ako prodje, prodje).
              Nema sta mi da pricamo o boljoj sezoni sledece sezone, ko zna da li ce je i biti, da li ce biti para, da li cemo pogoditi sa pojacanjima ili dovoditi debele Grke i precenjene Izraelce .. sto kaze LosmiSK, mora da se kaze da cemo uciniti sve da napravimo iznenadjenje i borimo se za 8, umesto da se za uspeh proglasava pobeda protiv 1 Cedevite i 1 Buducnosti.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Naravno da je dozvoljeno kritikovati i trenera i igrace, Covica i sve, samo treba imati meru. Slicno je i sa branjenjem istih, moze ako se ne postuje isto x puta i ako se ne vredjaju i omalovazavaju forumasi suprotnog misljenja.

                Evo ja mislim da je ove sezone moglo i bolje u evroligi, a narocito smo bedno izgledali u nekim mecevima gde je moglo da se dodje do nekih pobeda -> Bamberg, Baskonija, Efes u gostima, Himki, Makabi u gostima, Unikaha u gostima. Akcenat je bio na Cedeviti koju je dobio svako ko je hteo, a Himki, Efes i Makabi su odigrani mlako i APP (ako prodje, prodje).
                Nema sta mi da pricamo o boljoj sezoni sledece sezone, ko zna da li ce je i biti, da li ce biti para, da li cemo pogoditi sa pojacanjima ili dovoditi debele Grke i precenjene Izraelce .. sto kaze LosmiSK, mora da se kaze da cemo uciniti sve da napravimo iznenadjenje i borimo se za 8, umesto da se za uspeh proglasava pobeda protiv 1 Cedevite i 1 Buducnosti.
                U toj prici onda prvi losmi nije dosledan jer se radonjin top9 sa tri puta boljom polaznom osnovom i duplo boljim timom predstavljao kao ne znam kakav uspeh, a ni tad EL "nije bila bitna"

                Comment


                • Uvek ce biti price da nam EL nije bitna sve dok smo poslednji u istoj sa budzetom. Bilo bi lepo da se napravi i obelodani neki srednjorocni plan na cijem kraju bi trebalo da dodje ta A licenca. Sve drugo je zivot od danas do sutra.

                  Comment


                  • Nas ce pre najuriti iz EL nego nam dati A licencu

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      U toj prici onda prvi losmi nije dosledan jer se radonjin top9 sa tri puta boljom polaznom osnovom i duplo boljim timom predstavljao kao ne znam kakav uspeh, a ni tad EL "nije bila bitna"
                      1. Nije duplo bolji tim. Defanzivno da, ofanzivno su tu bili samo Simonovic kome je radonjic nasao zicu, Guduric i centralni pick Jovica sa Kuzmicem.
                      2. Radonjic nije mogao da racuna na Jovica poslednjih 10 kola, trecinu sezone. Da je mogao, zavrsili bi kao 6. ili 7. minimum. Oduzmi Alimpijevicu Rocha i ovaj tim bi pogubio sve meceve do kraja evrolige i ne bi osvojio ABA. I pre nego sto me neko zaskoci sa Taylorovim brojkama u poslednje vreme, mogao bi da uzme u obzir da ostali ne bi imali ni priblizno ovakve brojke da veliki deo paznje odbrane nije na Rochu.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Centralni pik sa kuzmicem je ofanzivno oruzje kakav ovaj tim nema. Jaci cak i od rocovig individualnih kvaliteta. Ok nije igrao jovic, pa ne igra ni sad pero koji je treci u celoj EL po uticaju na ekipu! Da ne spomnjem kontinuitet koji su imali.

                        Comment


                        • Prošlogodišnji tim je bio uigraniji, ovaj ima veći upside, ako ostane okosnica tima sledeće sezone uz adekvatna pojačanja plejof ne bi smeo da dolazi u pitanje. Naravno, sve zavisi ko će ostati od igrača i ko će biti doveden.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mogao je i Jovic da igra celu sezonu da covek sa diskus hernijom nije raubovan celu sezonu ipo po nebitnim ABA utakmicama. Ko bese rece da je Dobric "pronadjen" u KLS ligi, a covek presedeo na klupi prakticno celu proslu sezonu?

                            Comment


                            • Plus ovaj tim ima oružja o kojima je prošlogodišnji mogao samo da sanja, već su sad vidljiva i što vreme bude odmicalo biće to sve ubedljivije, a ima i pick samo se ne igra toliko. Samo juče na utakmici u dve akcije zaredom Ročesti je odigrao pick sa Lesorom. Jednostavno, nema potrebe da se forsira to toliko kad može da se poentira na još gomilu načina.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kako preći na 1558mu stranu?

                                Hm, jedino tako da se napiše post.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X