Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Dobismo i ovaj derbi - očekivano, ne baš tako lako - opet očekivano. Jedino što nisam očekivao od semenkara jeste repertoar pesmica "Slomiti ruke i oba ramena" "Indija Pakistan"...i slične kao i neumesno skandiranje Novici.
    Podrška Omiću znači i njemu ali i svima nama, potvrda da smo normalni.
    Ročesti je u realizatorskoj krizi ili ne voli kada mu neko diše za vratom, bez obzira na broj asistencija ovo je jedna od njegovih lošijih utakmica u našem dresu. Janković zarađuje svaki minut na terenu i pokazuje kako treba, Bjelica je baš u teškom autu ali opet on može (zavisi sve kako uđe u utakmicu)nekoga da zatrpa. Lesor kada uđe u igru kao da isključi mozak, dva puta je slao povratnu loptu iz reketa za tri poena a pri tom je bio ili u mismeču ili sam. Omić će biti sve bolji iz utakmice u utakmicu.
    To što nije bilo bubnjara i "dunjića" ne znači da Delije nisu bile u hali...plus ona starija ekipa koja stoji ispred "bele". Navijanje je bilo olično ali nema šanse da prođe bez vređanja . Nisam baš očekivao da bude skoro horsko vređanje Novice ali valjda derbi i kod "semenkara" probudi ono najgore . Toliko puta sam video to isto u Mordoru ,prema Lazi , Kalini... Ne opravdavam ,ali tako je

    Comment


    • Delije ostvarile ono što im je bila osnovna namera. Mislim na "grupu"
      https://t.co/hYMgyPn9o3
      Last edited by Samo Zvezda; 30-01-18, 12:58.

      Comment


      • Ta vređanja i tsl. su sastavni deo karnevala. Ne može jedno bez drugog.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Delije ostvarile ono što im je bila osnovna namera. Mislim na "grupu"
          https://t.co/hYMgyPn9o3
          To se i očekivalo, niko ne može da me ubedi da to nije učinjeno sa ciljem da se naškodi Zvezdi jer zaboga preko toga će naškoditi i Čoviću. Stoka bezrepa.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ta vređanja i tsl. su sastavni deo karnevala. Ne može jedno bez drugog.
            Znam ja da je to naš folklor...ali to bi trebalo menjati i slažem se sa Lakijem da je to dugotrajan proces koji bi mogao da krene tako što bi recimo mi prestali da vređamo i svoje i protivničke igrače.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Znam ja da je to naš folklor...ali to bi trebalo menjati i slažem se sa Lakijem da je to dugotrajan proces koji bi mogao da krene tako što bi recimo mi prestali da vređamo i svoje i protivničke igrače.
              Msm nije to hronični problem samo kod nas. U Italiji npr., znam jer tu ligu pratim baš, je rasizam ukorenjen duboko. Oni ( navijači Juventusa) vređaju npr. Marija Balotelija koji je pri tom Italijan, ali eto afričkog porekla.

              Ovo Novca pip piiiiiip pip, je za to bukvalno ništa.

              Treće, kapiram da nije toga, tog rivaliteta, ne bi bilo toliko ni interesantno.

              Comment


              • Ovo oko Alimpijevica je glupo raspravljati.Covek je dobar trener i vec sada vrlo uspesan trener.Nisam ,do sada,komentarisao o njemu jer mozda ne bih bio objektivan.Zivot ti je takav Lazic ode na mini turneju Mimice i Mazalini mu dodju "glave",a Dule dobio ispomoc od gazde u vidu Pera,Roca,Milka(iako sam od prve sec protiv isluzenih igraca).
                Jednostavno dobio je Real,Oly upisao se u istoriju zvezde,skockalo se hiljadu stvari i to je to.Siguran sam da vec sada moze da bira ekipe po evropi,a mnogi bi zeleli da ih on vodi.
                Na kraju krajeva momak je perspektiva ,ne samo zvezde,i prirodno je da bude tu gde je i treba da bude.Dolaze mladi ljudi,a Maljkovic,Duda i ostali idu tamo gde im je mesto i gde pripadaju.

                Comment


                • Zbog seljačina moguće da ćemo neki od sledećih mečeva u Evroligi igrati pred praznim tribinama. Hvala vam ološi!
                  90% njih ja mislim da ne zna koji skor Zvezda ima u Evroligi, a da ne pričam o ostalom. Ali ne, ipak su to ti čuveni navijači, tetovaža, narkomanija, itd.
                  Last edited by mikara92; 30-01-18, 13:15.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    To se i očekivalo, niko ne može da me ubedi da to nije učinjeno sa ciljem da se naškodi Zvezdi jer zaboga preko toga će naškoditi i Čoviću. Stoka bezrepa.
                    Naravno da je urađeno sa ciljem .To sam tvrdio dok se to dešavalo u hali . Plus ona zastava sa Mladićem zbog koje je fkcz već kažnjena .Nema teorije da to ne znaju , nisu oni baš retardi.
                    Kad već pominjem Mladića , sinoć , na kraju utakmice neki lik grli Omića i daje mu valjda zvezdin šal...posle čujem da je to isti lik koji je mlatarao sa tom zastavom na kojoj je Mladić

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ta vređanja i tsl. su sastavni deo karnevala. Ne može jedno bez drugog.
                      Uvrede, prmitivizam i prostaštvo, nažalost jesu dio karnevala, ali planirani, unaprijed pripremljeni izliv fašizma je, ipak, nešto mnogo gore.

                      Comment


                      • Umetnik je prisutan

                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Umetnik je prisutan

                          Poslednje dve utakmice je u maloj šuterskoj krizi ali me oduševljava lakooća kojom on to radi i meka ruka.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by quentin View Post
                            Uvrede, prmitivizam i prostaštvo, nažalost jesu dio karnevala, ali planirani, unaprijed pripremljeni izliv fašizma je, ipak, nešto mnogo gore.
                            lepo sreceno...samo treba zameniti izraz fasizam sa sovinizmom. Fasizam je nesto sasvim drugo.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              lepo sreceno...samo treba zameniti izraz fasizam sa sovinizmom. Fasizam je nesto sasvim drugo.
                              Može i jedan i drugi pojam da se upotrebi, ništa nije pogrešio.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ocekujem ozbiljnu kaznu sada.
                                Novcanu sigurno, a moguce i neka utakmica bez navijaca.
                                Hvala najbednijima.
                                Jedini su kojima ce uspeti da zakljucaju 2 hrama sporta za manje od 2 meseca.

                                Comment

                                Working...
                                X