Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je samo na jednoj utakmici, moj Gobline [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Lets agree to disagree. Efikasnijeg i ofanzivno kompletnijeg igraca na bekovskim pozicijama u Zvezdi ne pamtim od Rakocevica, ali posle Vilijamsa i Jovica downgrade u organizaciji napada.

      Comment


      • Odličan je skorer, o tome nema spora, a ne slažem se da je downgrade u organizaciji napada u odnosu na Mwill-a, naprotiv, mislim da je Ročesti i bolji od njega jedino što MWill ima atraktivnije asistencije, a za svoje tvrdnje, kao i uvek, sam našao dokaze.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sve to stoji da na derbiju nikad nema favorita, ali ja večeras, iskreno, očekujem da ih ponizimo! Zaista je Partizan zreo da doživi debakl. Sve se poklapa! Dobili smo Olimpijakos napokon, u nevjerovatnom meču. Dobili smo Omića, ogromno pojačanje. Vraća se Pero. Tribine će nadam se biti ispunjene, osjećam jedinstvo kod pravih navijača Zvezde, kao nikad do sada. I uz sve to, Partizan vjerovatno nikad gori i mekši. Nikakvo čuvanje igrača za Baskoniju niti kakve slične priče, ionako ćemo Evroligu do kraja sezone igrati bez ikakvog pritiska. Sa 150% motivacije ući u večerašnji meč, ostavite srce na terenu! Zapamtite, Partizan da je u mogućnosti, išao bi na to da nas dobije 50 razlike! Nema stajanja i ako +25 bude, nikakvo opuštanje ne dolazi u obzir! Nisu se ni oni opustili na +40 prije 7 godina kada smo igrali sa juniorima.
          Last edited by mikara92; 29-01-18, 14:04.

          Comment


          • Originally posted by mikara92 View Post
            Sve to stoji da na derbiju nikad nema favorita, ali ja večeras, iskreno, očekujem da ih ponizimo! Zaista je Partizan zreo da doživi debakl. Sve se poklapa! Dobili smo Olimpijakos napokon, u nevjerovatnom meču. Dobili smo Omića, ogromno pojačanje. Vraća se Pero. Tribine će nadam se biti ispunjene, osjećam jedinstvo kod pravih navijača Zvezde, kao nikad do sada. I uz sve to, Partizan vjerovatno nikad gori i mekši. Nikakvo čuvanje igrača za Baskoniju niti kakve slične priče, ionako ćemo Evroligu do kraja sezone igrati bez ikakvog pritiska. Sa 150% motivacije ući u večerašnji meč, ostavite srce na terenu! Zapamtite, Partizan da je u mogućnosti, išao bi na to da nas dobije 50 razlike. Nema stajanja i ako +25 bude, nikakvo opuštanje ne dolazi u obzir! Nisu ni oni stajali na +40 prije 7 godina kada smo igrali sa juniorima.
            Slažem se sa tvojom konstatacijom da bi Partizan pod DV-om pokušao da nas ponizi, videćemo da li će Alimpije da spušta gas ili će da igra jako do kraja.
            I pored toga derbi je derbi jer ne igra tu uloga favorita baš toliko, već trenutak, i ja ne očekujem laku pobedu i ne sa više od 10-15 razlike.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Rocesti je najpametniji igrac kojeg smo imali zadnjih xx godina...On mozda ima svega 5-6 utakmica ispod 4 asistencije sa tim da malo i retko gresi...Naravno da ce on da sutira dosta kada ima pracku koja isto nije vidjena xx godina...To kao da kazes da npr Kari ne zna da asistira i samo sutira xD

              Odbrana je druga prica vec, ali nije toliko los.


              Sto se tice Enisa, njegova organizacija napada je dobra jednom u deset puta, on je da udje da izdivlja ako ga krene dobije minute ako ne klupa...Igrac da promeni ritam utakmice ili bar da proba i to je to..Ono sto je dobro jeste da ima skok i da je snazan ali ni odbrane se ne prave po njemu cak mu idu i ispod blokova....Sta znam, on je meni vise 2/1 ili 1/2 itd...

              Davidovac je dobar u specijalima, imas visokog igraca sa dugim rukama, isto manje vise nepoznat sirokim masam sta stvarno moze, tesko mu je braniti sut..Za sad ima prostora pa ga koristi kako treba...AKo imas njega Feldina, Bjelicu, Antica i sta znam jos koga na terenu on ce normalno dobiti prostor...

              Generalno obojica su losi u organizaciji napada po meni, ajde da kazem Davidovac u prenosenju a Enis u organizaciji napada, mnogo je statican po meni kad ne gleda ka kosu....

              Ipak to su 8-9 igrac u rotaciji tako da...imaju vrednost veliku sad...imas 12-13-14 igraca koja imaju kvalitet odredjeni...prosto receno imas timcinu realno, najlosiji CV ima Davidovac koji je bio U 20 prvak i prva petorka itd..ostali imaju dobar CV, tako da ono...Imas milion opcija kako i sta da radis kako u odbrani tako i u napadu...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Meni je samo mnogo lep osećaj sigurnosti kada Davidovac ostane sam na sutu ili na postu. Dugo me jedan igrac nije tako kupio.

                Comment


                • Nikada nisam napadao Radonjića što je gubio nebitne derbije, ako postoje uopšte takvi, niti sam ga ikada napadao što nije zapinjao iz sve snage protiv Partizana, ali moram da priznam da mi se to nije sviđalo. Derbi je stvar prestiža, ne gleda se samo rezultat kolko će koja ekipa napredovati na tabeli, meni je recimo onaj derbi u fudbalu kada je Kadu dao gol jedan od dražih. Nisam kompleksaš da mi je san da pobedimo Partizan preko onih 41 razlike valjda, a poznajem ljude koji hoće baš to, ali svaku utakmicu bih voleo da igramo 40 minuta maksimalno jako bez ikakvog respekta prema protivniku.

                  Comment


                  • Žao mi je što se to desilo Omiću. Voleo bih kada bi mi jednom omogućili razgovor s Delijama, da mi oni objasne odakle taj stav prema svojim igračima. Zašto im smeta Omić ako nikad ništa nije ružno rekao, već je samo došao da se bori za svoj i njihov tim – rekao je Avdija.
                    Na pitanje kako bi Delije dočekale njega u dvorani ‘Aleksandar Nikolić’ odgovorio je.
                    – Verujem da je ostalo tog poštovanja prema meni, da bih bio dočekan aplauzom. Ipak sam bio kapiten Crvene zvezde…
                    Zufer Avdija je za kraj imao poruku za sve zvezdaše, a prisetio se i sukoba sa braćom Petrović.
                    – Bilo je svega, i radosti zbog pobeda, i suza zbog poraza, u žaru borbe se ponekad i preteralo, kao što je bila ta epizoda sa Acom i Draženom. Svestan sam da su to bila druga vremena, tada sam zavoleo Zvezdu i to ništa neće moći da promeni. Mene je Zvezda učila košarku, a navijači šta je to ljubav prema klubu. I da mi zvižde kao Omiću, opet bih ostao zvezdaš – zaključio je Zufer Avdija.

                    Comment


                    • Imam kartu viška za večeras, ulaz B.

                      Tko pre devojci, njegova devojka
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Lets agree to disagree. Efikasnijeg i ofanzivno kompletnijeg igraca na bekovskim pozicijama u Zvezdi ne pamtim od Rakocevica, ali posle Vilijamsa i Jovica downgrade u organizaciji napada.
                        Par ljudi ti objasni sta previdjas, Dekkard ti okaci sazetak protiv Reala, kaze ti se da je peti asistent EL i ti nastavljas i dalje...
                        A ako cemo o MWill-u - izuzetno harizmatican kosarkas, sa nevidjenim pasovima, ali u poredjenju sa Rocestijem je nivo ispod. Ima atraktivnije asistencije, ali je Rocesti za tim daleko pouzdaniji i konstantniji od njega...

                        Comment


                        • Raja, ovo je diskusioni forum. Razmena mišljenja. Ne sluzi da me ubedite da je tirkizna boja nijansa plave, a ne zelene. Moje subjektivno mišljenje je da organizacija napada nije tako tecna kakva bi bila sa Jovicem ili Vilijamsom. Nekom drugom je Dangubic bolji od Simonovica, trecem Antić od Kuzmica. Ima nesto i do preferencija. Kosarkaski sam starodomodan i volim pleja koji je razigravac i direktor na terenu. Najvise bih voleo da je u ekipi Jovic i dalje jer bi njih dvojica u istoj postavi pravili dar mar, a on i Laza bi mogli da sakriju i mnogo gore defanzivce od Rocestija.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Raja, ovo je diskusioni forum. Razmena mišljenja. Ne sluzi da me ubedite da je tirkizna boja nijansa plave, a ne zelene. Moje subjektivno mišljenje je da organizacija napada nije tako tecna kakva bi bila sa Jovicem ili Vilijamsom. Nekom drugom je Dangubic bolji od Simonovica, trecem Antić od Kuzmica. Ima nesto i do preferencija. Kosarkaski sam starodomodan i volim pleja koji je razigravac i direktor na terenu. Najvise bih voleo da je u ekipi Jovic i dalje jer bi njih dvojica u istoj postavi pravili dar mar, a on i Laza bi mogli da sakriju i mnogo gore defanzivce od Rocestija.
                            Delim tvoje mišljenje.

                            Comment


                            • Veceras bi Milkan trebalo da se iskupi za losije partije u zadnje vreme.

                              Comment


                              • Rocesti ce da ih demolira veceras po meni ...

                                Comment

                                Working...
                                X