Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako spot up šut neometan ne možeš da ubodeš pet puta, ili ne treniraš dovoljno, ili imaš neki fijuk u glavi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ma Radonjic ima da se vrati, mene sve ovo podseca na situaciji u Partizanu kad je svemoguci Dulo otisao a zamenio ga mladjani zamenik ali samo na jednu sezonu. Kod nas Radonja sedi u Beogradskim kaficima i ceka ko zapeta puska.
      AVE RADONJAAAAAA[emoji23][emoji23][emoji23]

      Comment


      • Lazic je odigrao maximalno tesku proslu sezonu, pravo iz klupskih otisao na obaveze repke, tamo se povredio, nije proslo 5 dana krenule pripreme za novu. Iz aviona se vidi da od pocetka trazi formu, ritam a garantujem da bi mu 10 dana odmora prijalo isto koliko i klubu. 10 dana, nema kosarke, nema treninga, lezanje, kafica, misli totalno van terena, garantujem da bi se vratio ko LeBron! Da pohvalim segmente igre gdje smo na momente izgledali maestralno, cim se odbrana isprati do kraja i malo se stegne mi pravimo lagane poene, imamo dobru kretnju lopte u napadu itd. Potrebno je to podici na 40` ali se vidi da moze i tome treba da se tezi kroz treninge. Steta zbog poraza, valjala bi nam pobjeda, sad malo odmor, prikupljanje snage pa da se MZT odere ko mlad jarac!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Slazem se ali onda klupa? Tako ili nije?

          Mora trener da ga saceka,nek uzme minute Dobric sad dok se Lebranko ne vrati i ako se vrati...Mislim da minute treba da rotiraju..ali sad tesko zbog Feldina...

          Jeste neverovatno, ne izgleda kao kosarkas u napadu, izgleda kao Keselj...
          Tako je , minutaza mora da se smanji. On je uvek imao dobar sut , mislim da je ovo problem u njegovoj glavi, imao je malo problema na pocetku i sada to vuce cele sezone. Treba mu dve , tri utakmice da pogodi neki sut i da se vrati samopouzdanje.

          Comment


          • Ne treba kamenjem na Lazu, on momak se bori i daje uvek sve od sebe. Ne treba biti i neki strucnjak da se uoci da je on zestoko limitiran kosarkas i da bi se od njrga izvukao maksimum potreban je sistem, sve sto ova nasa ovogodisnja ekipa nema. Prosle god petorka Jovic, Djenka, Laza, bilo ko i Kuzma je zakljucavala svoj kos, defanzivno orijentisani igraci koji u uspostavljenom sistemu jos vise dolaze do izrazaja. Iz dobre odbrane crpis samopouzdanje u napadu, to je nesto sto smo vidjali direktno na primeru Lazica. Ove sezone vise nego ikada vidjamo Lazica i nemocnog i nervoznog jer je svestan da on u ovom sistemh tesko moze sta. E sada jos veci je problem sto trener to ne vidi. Najveci problem ovde je Laziceva minutaza, koji je uz Feldina i Rocha bek sa najvecom minutazom.

            Comment


            • Sutra u Informeru "Radonjić pregovara sa braćom Angelopulos o preuzimanju klupe Olimpijakosa"
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • I vodi lazica i dangubica sa sobom Cini mi se samo da sv trojca EL mogu d vide samo u zvezdi i nigde vise. Dnga i ako ode moze otici maksimalno kod trinkijerija ili nekog naseg trenera. Mozda ga misko zavalja u neku andoru i slicno. Mora on mnogo da se digne da bi otisao u neki EL klub. Meni je tomic bio favorit broj jedan da nas preuzme i jako mi je krivo zbog tog njegovog ugovora. Koliko god rezultati do sad bili iznad ocekivanih meni ovaj tim nikako d priraste srcu. Ne navijacki i emotivno, vec sama kompozicicija, roster, pojedinci. Jednostavno mi nije jasno sta se zelelo ovim timom. Niti je to ratnicki tim, niti neki sto kazu za pocetk ciklusa perapektivan i talentovan tim. Nas vuku izraubovani pojedinci. Svak im cast aliovo je najvisi nivo evropske kosarke i ovo sa preskakanjem utakmica je cista sprdnja. Sad cemo se valjda okrenuti aba ligi posto u EL vise nema sanse, a i aba nam je bitn zbog EL sledece sezone. Pa ce nam opet sledece sezone EL biti nebitn sve dok bartomeu ne odluci da mu iz ovog regiona ne treba nijedan klub.
                Last edited by NateHuffman; 18-01-18, 21:39.

                Comment


                • Ma ko moze kamenjem na Lazu, zna se ko je trenutno najveca legenda naseg tima. Vise se konstatuje da covek na treningu mora vise vezbati sut a i malo da se iskulira u glavi. Na minus 11 u zadnjoj cetvrtini smo imali kontru i lopta dolazi do njega koji je sam na trojci, i on loptu vraca nazad i naravno komplikujemo napad i dolazi do iznudjenog suta u zadnjoj sekundi. Nema tu mnogo mudrolije, bek koji ostane sam na sutu nema sta da razmislja ili da sumnja u sebe makar promasio prethodnih deset. Samopouzdanje u sut jedino na treningu moze da uspostavi.

                  Comment


                  • A da je sutnuo nasao bi se neki pametnjakovic da kaze kako sutira u petoj sekundi napada

                    O lazi i dangi je stvarno glupo lose pisati. Iz ovog tim dali su njvise zvezdi ali ljudi moraju biti sveani njihovih limita kao i limita ovog tima
                    Last edited by NateHuffman; 18-01-18, 21:43.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      A da je sutnuo nasao bi se neki pametnjakovic da kaze kako sutira u petoj sekundi napada

                      O lazi i dangi je stvarno glupo lose pisati. Iz ovog tim dali su njvise zvezdi ali ljudi moraju biti sveani njihovih limita kao i limita ovog tima
                      na minus 11 na pola zadnje cetvrtine?

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Sutra u Informeru "Radonjić pregovara sa braćom Angelopulos o preuzimanju klupe Olimpijakosa"
                        Sta pregovara, ima da prihvate njegove uslove bezpogovorno.
                        Last edited by ikaluka; 18-01-18, 21:47.

                        Comment


                        • Vracaj Keselja i Radicevica.

                          Comment


                          • Držali smo se koliko smo mogli i koliko je to bilo realno s obzirom na naše mogućnosti.

                            Ono što mene interesuje kakav je odnos Lazića i Alimpijevića. Lazić kapiten, dolazi novi trener, možda je navikao Laza da ima mnogo veće poverenje kao što je imao kod Radonjića, ne znam škripi li tu nešto. Generalno se ne brinem za njega, borac je on i vratiće se ta forma. Verovatno ima i do toga što igramo brže sada pa možda utiče to na njegovu napadačku igru, mada je opet veoma loše ovo što on trenutno radi u napadu.

                            Prvo da se reši ABA liga protiv MZTa, a onda 2 veoma zanimljiv meča. Mnogo bi mi bilo drago da pobedimo Olimpijakos, a Partizan je must-win. Mada tu je interesantno koja će im grupa doći na gostovanje, da l' Zvezdaši ili Splićani

                            Comment


                            • Ne deluje kao da postoji nekakav problem u njihovom odnosu, a Laziceva minutaza govori da trener ima poverenja u njega.

                              Comment


                              • Toliko je lijepo bilo poslije utakmice protiv Žalgirisa, svi su bili optimistični, veseli, a onda u 10 dana izgubišmo 4 meča. Razočaran sam, iskreno. Ova sezona se trenutno zbog ovih poraza u ove 2 sedmice ne može okarakterisati kao dobra, moje mišljenje. Naš skor u Evroligi (7-12) je skroman, a u ABA ligi vjerovatno nećemo imati prednost domaćeg terena u finalnoj seriji. Naravno, ako se uzme tripleta, sezona će biti okarakterisana kao odlična. Šta me brine? Najviše to što ako nama ne igra jedan momak koji ove godine puni 36 godina, mi (navijači) faktički prije meča u Evroligi znamo da je meč izgubljen. Kakvo će samopouzdanje dvojice naših najkvalitetnijih igrača (Ročestija i Feldina) biti u nastavku sezone kada znaju da će narednih 11 mečeva u Evroligi igrati bez nekog posebnog motiva, jer šanse za prolaz svedene su samo na teoriju? Milko Bjelica ne smije da bude starter jednog tima u Evroligi. On u 34. godini ima minutažu kakvu nikad u karijeri nije imao i pored toga on skoro ništa ne pokazuje. Ne padam ja na njegovih 29 poena protiv nikad goreg Partizana. Ja želim kvalitetne partije u Evroligi. Lesor je igrač sa brutalnim fizikalijima koji o košarci zna jako malo. On je za drugog centra i više nego dobar, za ABA ligu je okej, ali brale ako nemaš centra koji koliko-toliko ima igru leđima, o nekom ozbiljnom rezultatu u Evroligi možeš samo da sanjaš. Lazić je naš vojnik, obožavam ga, ali kako da čovjek ne prokomentariše njegov šut? Da je bilo ko drugi sa takvim šutem u pitanju, navijači bi ga otjerali davno, budimo realni. Njegov šut iz igre u Evroligi je mizernih 23%, tj. 16/69. Imam osjećaj da s njim u napadu imamo 2 igrača manje. Koji je razlog zbog čega on tako loše šutira? Da li je glava problem? Ne vidi sebe u ovom timu? Ne znam. Legenda si kluba Branko, postaćeš igrač sa najviše nastupa u istoriji Zvezde, ali brate daj uradi nešto s tim šutem, krajnje je vrijeme. Ne tako davno protiv Galate si šutao trojke 5/5, bio si sinonim za igrača koji daje kada treba, a u ovoj sezoni ti daješ svaku 15. otvorenu trojku. Probudi se Branko, potreban si nam!
                                Nerviraju me priče kao bitan je MZT a ne Efes, bitna je Igokea, a ne Real. Mi ako s takvim ambicijima budemo ulazili u Evroligu i narednih godina, u Pionir i Arenu će dolaziti sve manje ljudi, jer navijači će biti prezasićeni pričom kako je ABA liga bitna da se igra Evroliga, a onda tu Evroligu igraš bez ikakvih ambicija. To je kao da se zabavljaš s curom dugo i izlazite 5 godina u isti kafić, te ne postoje nikakvi novi doživljaji, ništa novo. Naravno da će toj curi sve to postati monotono i ode ona za drugim.
                                Okej, nećemo ni ove sezone igrati top 8, neka se ovih ostalih 11 utakmica odradi što bi se reklo, ali ubuduće mora se u tu Evroligu ući sa dosta većim motivom, sa dosta većom ambicijom, cilj se mora imati i ideš ka njemu, pa bude šta bude. Evroliga je ono što navijače privlači. Ako iz uprave kluba i u budućnosti bude izlazila priča da smo sa 3 pobjede premašili cilj, jer svi su nam predviđali 2 trijumfa, ne piše nam se dobro. Publika neće dolaziti, igračima će biti daleko teže.
                                Boli me što nam je jedan Efes spakovao 104 poena, što smo izgubili od onakvog Himkija protiv kog smo u 1. poluvremenu trebali voditi 15 razlike. Boli me što nas je Makabi rutinirao, taj Makabi nije ništa specijalno. U 3. četvrtini smo sa -21 veoma brzo došli na -7, da se na -7 realizovao napad, igrali bi egal s njima i ovakvi kakvi smo. Baskonija treba biti u 8, a ne Makabi.
                                Šta je tu je, okrenuti se sad Skoplju, pa onda odmoru i saniranju povreda. Tzv. braća iz Grčke nam dolaze u goste sledeći petak. Opet su izgubili skoro 30 razlike, tako da očekujem da će kao i uvijek pokidati protiv nas.
                                Kakve god igrače imali, tripleta se uzeti mora, tu izgovora nema!
                                Last edited by mikara92; 18-01-18, 22:59.

                                Comment

                                Working...
                                X