Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Enis za malo MVP..Koji lik... xD...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by many men View Post
      Sjecam se na bivsem forumu, kako su ismijavali lika koji je predlagao Omica kao pojacanje.
      Samo sto nije bilo povezano sa nacionalizmom vec kosarkaskim znanjem.
      U cemu je fora sa Omicem, ne sjecam se da je bilo transparenata kad je ograo Elmedin Kikanovoc?
      Ali tada nije postojala hajka na predsednika kluba. Ovo veceras je ogroman dokaz da tako nesto vise nije samo u domenu teorije niti izmisljotine. Kakav crni nacionalizam, Omic, ili vera... ta prica je samo iskoriscena da njih desetak koji se loze na te stvari imaju motiv da rasire onaj transparent i pevaju neke gluposti. Oni su debela manjina, 90 posto ljudi tako ne razmislja tako da treba opusteno da ih stavimo na ignore listu. Sto vise se prica o njima vise im se dize publicitet koji ne zasluzuju.
      Last edited by mmajstor; 26-01-18, 23:28.

      Comment


      • Nego čekam Dekarda da javno pohvali Enisa.

        Može i onaj citat iz Balkanskog špijuna
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Enis > Sruder
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Nego čekam Dekarda da javno pohvali Enisa.

            Može i onaj citat iz Balkanskog špijuna
            Nisi video skrinšot koji sam okačio, šta sam napisao na lajvu u 19:32?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Alimpijevic trener kola opet. Previse da bi bilo slucajno a pri tome i najjeftiniji roster. Respect
              Losmi like this

              Comment


              • Originally posted by many men View Post
                Sjecam se na bivsem forumu, kako su ismijavali lika koji je predlagao Omica kao pojacanje.
                Samo sto nije bilo povezano sa nacionalizmom vec kosarkaskim znanjem.
                U cemu je fora sa Omicem, ne sjecam se da je bilo transparenata kad je ograo Elmedin Kikanovoc?
                Tada je grupa bojkotovala KKCZ, nisu dolazili ni na ABA, ni na KLS ili EC.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nisi video skrinšot koji sam okačio, šta sam napisao na lajvu u 19:32?
                  Laki da pogledaj prvih deset sekundi šestog minute druge utakmice u toku sezone 96/97 izmedju Beobanke i Crvene Zvezde i sve ce mu se samo kazati!

                  Comment


                  • Ajde dekkarde, krivokletnice...

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Laki da pogledaj prvih deset sekundi šestog minute druge utakmice u toku sezone 96/97 izmedju Beobanke i Crvene Zvezde i sve ce mu se samo kazati!
                      Stoji još uvek na forumu, na strani 138, post 2067 Kad sam ja omašio, mojne da se zahebavamo
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Tada je grupa bojkotovala KKCZ, nisu dolazili ni na ABA, ni na KLS ili EC.
                        Kls valjda nisu bojkotovali ?

                        Comment


                        • Originally posted by many men View Post
                          Kls valjda nisu bojkotovali ?
                          Jesu, bojkot je počeo dolaskom uprave Drakulić, Vučićević i Maljković. Prekinuo se dolaskom Čovića.

                          Comment


                          • Repriza u toku na SK2
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Jesu, bojkot je počeo dolaskom uprave Drakulić, Vučićević i Maljković. Prekinuo se dolaskom Čovića.
                              a koji je bio razlog bojkota?

                              Comment


                              • Bilo bi dobro kad bi bojkotovali ovaj grad, ovu zemlju i ovaj vazduh koji disem.

                                Comment

                                Working...
                                X