Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi je da vidim facu debila koji zviždi Omiću. Majmuni retardirani.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Bravo za ostatak hale koji podrzava Omica.
      Evo jedno govno u lozi objasnjava kako treba zvizdati Omicu. Pljunuo bih ga al ne.mogu da dobacim[emoji23]
      Hvala veliko ostatku hale, pravim Ciganima i navijačima Zvezde, ovi plaćenici, pa...imaće letovanja u Grčkoj, imaće i koristi od FK ali oni nisu navijači Zvezde.Sramno.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Registrovacu se na rsb ili gde treba već samo da im se najebem nacionalisticke i fasisticke majke.

        Mislim da se forum zove "delije.net", ili tako nesto

        Comment


        • Govnari fašistički, treba ih isterati iz dvorane!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Registrovacu se na rsb ili gde treba već samo da im se najebem nacionalisticke i fasisticke majke.
            Na RSB možeš da pročitaš samo kako ih je sramota tuđe sramote i podršku Alenu.

            Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by iggy79 View Post
              Na RSB možeš da pročitaš samo kako ih je sramota tuđe sramote i podršku Alenu.

              Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
              Nisam upućen ni u sta vezano za huligane, oprosti zbog moje neinformisanosti.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Nisam upućen ni u sta vezano za huligane, oprosti zbog moje neinformisanosti.
                Opušteno brate [emoji3]

                Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ovo je demokratska zemlja i svako ima pravo da radi šta hoće i da zviždi kome hoće. Da li mi to podržavamo ili ne to je drugo. A Gobline znam ja gde su oni na Senjaku pa ću te ispratiri da im jebeš majku nacionalističku.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ovo je demokratska zemlja i svako ima pravo da radi šta hoće i da zviždi kome hoće. Da li mi to podržavamo ili ne to je drugo. A Gobline znam ja gde su oni na Senjaku pa ću te ispratiri da im jebeš majku nacionalističku.
                    Grešiš, momak. Ovo je sve, samo ne demokratska zemlja. Ako nisi primetio, imamo narcisoidnog despota na vlasti, čiju odbrambenu snagu čine ovi krimosi/šipkaši.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ovo je demokratska zemlja i svako ima pravo da radi šta hoće i da zviždi kome hoće. Da li mi to podržavamo ili ne to je drugo. A Gobline znam ja gde su oni na Senjaku pa ću te ispratiri da im jebeš majku nacionalističku.
                      Gresis silno, Urose - toj stoci je mesto u kamenolomu, a ne na ulici i tribinama.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Večeras vam je dozvoljeno i neće biti sankcija malo oštriji komentari, zbog pesama i transparenata...stoka koja i ne zna kako rat izgleda, hvala im što više neće posećivati Pionir (A. Nikolić) higijene radi...biće mnogo čistije.
                        D. Plavšić na početku reče da zvanično zbog Alena bojkotuju Zvezdu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Fun fact: za Kik Boks klub Delije nastupa čovek pod imenom i prezimenom Jasmin Musa.
                          Jebenog mozga bez.

                          Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Meni je iskreno zao koliko su izmanipulisani i koliko nisu svesni sta rade. Treba raditi sa tim ljudima

                            Comment


                            • Ova zemlja nikada u istoriji nije videla demokratiju. Da li si svestan koliko ti se u facu smeju post komunisticki dronjci koji su i dalje na vlasti kada kažeš da je ovo demokratska zemlja?

                              Comment


                              • Originally posted by VladaVlada View Post
                                Meni je iskreno zao koliko su izmanipulisani i koliko nisu svesni sta rade. Treba raditi sa tim ljudima
                                Ne treba raditi sa njima jer ti da imaju imalo mozga ne bi dopustili sebi sta jesu. To u kamenolom, rudnik ili neki novootvoreni Gulag.

                                Comment

                                Working...
                                X