Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

    Odoh da gledam trening fudbalerala.
    Ajde

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ja znam istoriju svog naroda i ne zaboravljam ništa, pa me zovi kako hoćeš. Klinac, retard, šovinista svejendo. Isti pristup praktikujem i u privatnom životu. Ne širim mržnju nikada ali nemam nikakav kontakt. Zna se kako je bilo sa mojim strikom. Prijatelj prijatelj, sutra rat pa striku sekira u glavu i sečenje ušiju. Sa sve svitom mudžahedina iz pizde materine.

      To nije mržnja to je princp. Šta mi je kriv Alen Omić dečko sportista na mestu. Ali postoje i životni principi inače.
      To je mržnja a ne principi. Postoje dobri i loši ljudi. Tačka.

      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
      Nebrušeni mozak

      Comment


      • Вечерас је дечија ругалица: "Наша победа изгубила говеда"на трибини добила посебан шмек и значај.

        Comment


        • Uroš Princip...ajte ispoštovali ste dete domaćinski, vala je dovoljno.
          Imam par takvih goluždravih i opako principijelnih u široj rodbini...
          ,,mladost ne opravdava besvest".

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

            Odoh da gledam trening fudbalerala.
            Pa ti si izgleda veća dileja od ovih koje braniš. Šta ćeš uopšte na KKCZ forumu, ako ne ideš na košarku? Ajde ti lepo na tvoju Marakanu i ne vraćaj se ovamo.

            Comment


            • Nemam nameru da dozvolim sebi da mi takvi pokvare pobedu nad Olimpijakosom, i to uz suđenje koje je favorizovalo goste.

              Ogromna pobeda, sjajan Enis, a Omić je dokazao da se odlično uklapa u postojeći roster.

              Comment


              • CSKA
                Real
                Barselona
                Olimpijakos
                Panatinaikos
                Makabi
                Fenerbahče
                Žalgiris
                Armani
                Partizan
                Cibona

                Za manje od 13 mjeseci, Zvezda je dobila svih 11 prvaka Evrope sa kojima je igrala! Svi su pali! VELIKA SI ZVEZDO!
                Last edited by mikara92; 26-01-18, 22:55.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Uroš Princip...ajte ispoštovali ste dete domaćinski, vala je dovoljno.
                  Imam par takvih goluždravih i opako principijelnih u široj rodbini...
                  ,,mladost ne opravdava besvest".
                  Imam i ja
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Omic veceras drzao pokaznu vezbu ,,Odbrana pik igre protivnika,,
                    Mada je u skoku i gradjenju bio los

                    Comment


                    • Omić je večeras leteo po parketu, da bi opravdao ovoliko poverenje navijača. S obzirom na to da ih neće biti ubuduće, možda će pasti i motivacija kod njega. [emoji23]

                      Comment


                      • Inače kako odmiče sezone, sve više imam poverenja u Alimpijevića. Neke akcije u napadu me oduševljavaju i pokazuje da je veoma talentovan trener. Ono što je jasno da će forsirati stalno iskakanje prilikom odbrane pik n rola što je po meni ok opcija kada ne bi imali Bjelicu, Davidovca, Ročestija i takve igrače koji teško mogu da isprate sva ta preuzimanja.

                        Osvojićemo sve
                        Last edited by Победа; 26-01-18, 23:01.

                        Comment


                        • Sjecam se na bivsem forumu, kako su ismijavali lika koji je predlagao Omica kao pojacanje.
                          Samo sto nije bilo povezano sa nacionalizmom vec kosarkaskim znanjem.
                          U cemu je fora sa Omicem, ne sjecam se da je bilo transparenata kad je ograo Elmedin Kikanovoc?

                          Comment


                          • Bolidi se osilili još više.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Alimpijevic trener kola opet. Previse da bi bilo slucajno a pri tome i najjeftiniji roster. Respect

                              Comment


                              • Meni je sve ovo cudno i nerealno...Bas su se izblamirali oko ovoga...srecom po nas, ostalisu postigli jedinstvo koje nikad i nismo imali..prelomili su sezonu...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X