Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bih jednu stvar zamerio Nebojši, Dušanu i igračima je to što su igrači pozdravili tribinu B posle utakmice. Ljudski bi bilo s njihove strane zbog novog saigrača da to ne urade. Na stranu što su navijali za Olimpijakos više nego za Zvezdu, ali ja ne bih mogao da aplaudiram publici koja mi vređa saigrača.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Urose, ne vidis stvari lepo. Delije zive za klub? Zar ti nisu to vec pokazali gledanjem svojih interesa, a ne interesa kluba? Tako bese i onaj pokojni mutavi imao tetovažu Zvezde, pa presao na jug? Tako zive za klub, sto prave haose, rukovode ko moze, a ko ne moze da dodje, diluju drogu unutar i van tribine?

      E pa, druze Urose uz svo poštovanje, serem ti se ja na te koji tako zive za klub.
      Pa on je i prešao jer nije mogao da mafija tu. Šta mogu ljudi protiv vodja? Tu vlada vojnička hijerarhija. Ne mogu ja terati Marka Vučkovića sa severa jer i neću a i ne smem, od 15te godine od 92-3 je u glavnoj ekipi. I sad je upao u keš veliki preko Ultra kopa, Velja Dunjić šurovao sa Delibašićem Delijom, i ja da pridjem njima da im serem nešto? A nisu oni kao Mutavi mafijali pa počeli da navijaju nego su živeli za Zvezdu. Ne mogu navijači vodje biti akademici i doktori.

      I sad ja zbog 30-40 ljudi treba da se serem po 30-40-50-60 000 ljudi? Neću. Što se ne bune? Ne smeju i ne žele. Manje im je zlo jedan Omić nego ostalo.

      Delije žive za klub, ne može par godina par ljudi što radi nešto promeniti činjenicu da bi dosta njih umrlo za ovaj klub.

      Diluju i van tribine kakve veze dilovanje ima. To je ona babska fora truju decu. Pa deca hoće koks,spid, travu. Udji na neku studentsku žurku ili običnu nisu navijači diluju i drogiraju se kao paščad. Ispada nema droge van tribina.

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Kod nas se rec nacionalizam pogresno koristi, ljudi ne znaju sta znaci i ustvari je koriste umesto znacenja reci sovinizam. Nacionalizam je za mene ljubav prema svojoj naciji i veliko postovanje ka svim ostalima.
        Nacionalizam je seme zla svuda pa i kod nas. Uz sve to koncept nacije je potpuno nova i moderna stvar, i vezivati se za istu kao sustinu i koren naseg bitisanja od Kavkaza pa do danas je pogresno, istorijski, naucno a i pre svega ljudski. Patriotizam je nesto drugo. I dok ne razumemo razliku izmedju te dve stvari nemamo mi o cemu da pricamo.

        Nacionalizam u svakom obliku i uvek je negativna stvar. Ne postoji pozitivni nacionalizam.

        Comment


        • Svaku sumnju u svoje poznavanje kosarke i neiskustvo Alimpijevic je veceras odagnao. Desavace se padovi, djelovacemo ocajno na momente ali ko se bavio sportom, kolektivnim, to su normalne stvari kada se krece iz pocetka. Nismo im davali brzu realizaciju, prekidali na vrijeme miss-match ali otkrili smo i nasu boljku u odbrani od centralnog pika gdje nizbrdo krece preuzimanje i los odabir sutera. Ok, za to treba vremena a kako sad sve izgleda nema nam druge vec sve pohvale za igrace i strucni stab. Treca cetvrtina izuzetno losa odbranbeno, veliki pad koncentracije (desavace se i u buduce) gdje smo dozvolili 29 poena mada i sudije su direktni krivci. Covicu kapa dole, ocistio tribinu bez ispaljenog metka! Nista ljudi, sad lijepo neka nam ne bude mrsko pa da se ta prazna mjesta popune vec na sl mecu! U zdravlje svim dobrim ljudima!

          Comment


          • Jedan je prišao Pedji na jednom gostovanju u mom rodnom gradu nešto mu suflirao Marko ga je nokautirao. Zvezda Apoel prvo poluvreme očaj, pa je onda 20 ljudi nalomilo pola tribine. Ja zato i ne idem nikada na utakmice, ali ne mogu ja niti neko menati vodjstvo i onda ljudi popuste.

            Drug mi je u jakoj ekipi i ne gotivi to što rade ali ne može ništa. Samo da ćuti. A za tu Zvezdu bi dao oba jaja koja ima.

            Comment


            • Ne poistovecuj navijace Crvene Zvezde sa Delijama.

              Ja ti kažem, a ti kako hoces. Jebe se njima za klub poimence, njima je bitna tribina i broj na istoj, da li navijali za Zvezdu ili Palilulac bas ih bole kurac.
              Edit. Onaj kome je istinski stalo do Zvezde posle vecerasnjeg fijaska nece ni prici navijackoj grupi.
              Last edited by Dubiozni goblin; 26-01-18, 21:31.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Jedan je prišao Pedji na jednom gostovanju u mom rodnom gradu nešto mu suflirao Marko ga je nokautirao. Zvezda Apoel prvo poluvreme očaj, pa je onda 20 ljudi nalomilo pola tribine. Ja zato i ne idem nikada na utakmice, ali ne mogu ja niti neko menati vodjstvo i onda ljudi popuste.

                Drug mi je u jakoj ekipi i ne gotivi to što rade ali ne može ništa. Samo da ćuti. A za tu Zvezdu bi dao oba jaja koja ima.
                Može, da napusti grupu i ode na zapad/istok.

                Comment


                • Pobeda Zvezde nad Olimpijakosom je mizerna u odnosu na pobedu zdravog razuma nad mrznjom.
                  Veceras je ogroman deo navijaca pokaozao ljudskost i istinsku ljubav prema klubu.
                  Grupa narko dilera, kriminalaca pokusala je veceras da po ko zna koji put da putem primitivizma, divljastva, sile nametne svoje misljenje vecini.
                  Veceras se pokazalo da Zvezda ite kako ima KOSARKASKU PUBLIKU koja pre svega voli Zvezdu, kosarku.
                  Koja stavlja interes Zvezde ispred licnog.
                  A vi ,,delije,, nemojte vise dolaziti. Drzite se principa koje krsite uvek onda kada je vas licni interes ispred. Vi koji zbog tih istih interesa od velikih delija postanete vodje grobara, koji zbog licnih interesa ubijate te iste delije, koji zbog toboze Srpstva dilujete drogu na tribinama, preprodajete karte dobijene dzabe, ugradjujete se u transfere igraca, reketirate klub.
                  ZVEZDA JE ZIVOT
                  Last edited by Laza Kacanski; 26-01-18, 21:26.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja znam istoriju svog naroda i ne zaboravljam ništa, pa me zovi kako hoćeš. Klinac, retard, šovinista svejendo. Isti pristup praktikujem i u privatnom životu. Ne širim mržnju nikada ali nemam nikakav kontakt. Zna se kako je bilo sa mojim strikom. Prijatelj prijatelj, sutra rat pa striku sekira u glavu i sečenje ušiju. Sa sve svitom mudžahedina iz pizde materine.

                    To nije mržnja to je princp. Šta mi je kriv Alen Omić dečko sportista na mestu. Ali postoje i životni principi inače.
                    Sta je tu princip? Nisam hteo da pisem o ovoj temi, ali jednostavno je jace od mene. U principu dosta vodja navijaca poznajem. Bio sam na cuvenom Maksimiru, u Bariju, navijao za klub srcem. Ali onda smo se malo razisli oni i ja. Sa kojim pravom oni broje krvna zrnca? Mozda imaju pravo, posto srpskoj deci prodaju narkotike, pa su strucnjaci. Pricaju o ratu, a rat su videli samo kada su tim istim muslimanima i hrvatima prodavali oruzije, istim onim koje je ubilo moje rodjake i prijatelje. E, tada sam odlucio da se razidjemo, posto nemamo nista zajednicko, posto ja ipak volim Zvezdu, a njima je to posao. Ponosan sam sto imam prijatelje i hrvate i muslimane. Sada je jako bitno da svi podrzimo nase momke i posebno Omica.
                    I na kraju, nije to princip, nego mrznja, a ja iz principa necu da mrzim, pogotovu ne ovog divnog momka, ali mogu sebe da zamislim da mrzim govna koja truju nasu decu.

                    Comment


                    • To jeste problem drzave...samo se oni ne bavi tim zato sto su zajedno sa njima u mulju do vrata...ali ovakve stvari raduju...veceras je dobar deo dvorane pokazao sta misli o tim mandrilima koji su nasli za shodno da zvizde i vredjaju igraca koji igra za njihov klub...korak po korak i ta drustvena anomalija ce nestati...navijaci Zvezde nisu samo organizovane grupe...naprotiv oni su manjina i to zanemarljiva...njihovim marginalizovanjem klub samo moze da dobije i niko od tih ljudi koji kako ti kazes "ginu za Zvezdu" nece prestati da vole klub, samo ce postati normalni...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Nacionalizam je seme zla svuda pa i kod nas. Uz sve to koncept nacije je potpuno nova i moderna stvar, i vezivati se za istu kao sustinu i koren naseg bitisanja od Kavkaza pa do danas je pogresno, istorijski, naucno a i pre svega ljudski. Patriotizam je nesto drugo. I dok ne razumemo razliku izmedju te dve stvari nemamo mi o cemu da pricamo.

                        Nacionalizam u svakom obliku i uvek je negativna stvar. Ne postoji pozitivni nacionalizam.
                        Odgovorio sam sta za mene predstavlja, ako je to lose da volim svoje i postujem druge onda u redu. A i nismo sa Kavkaza

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa on je i prešao jer nije mogao da mafija tu. Šta mogu ljudi protiv vodja? Tu vlada vojnička hijerarhija. Ne mogu ja terati Marka Vučkovića sa severa jer i neću a i ne smem, od 15te godine od 92-3 je u glavnoj ekipi. I sad je upao u keš veliki preko Ultra kopa, Velja Dunjić šurovao sa Delibašićem Delijom, i ja da pridjem njima da im serem nešto? A nisu oni kao Mutavi mafijali pa počeli da navijaju nego su živeli za Zvezdu. Ne mogu navijači vodje biti akademici i doktori.

                          I sad ja zbog 30-40 ljudi treba da se serem po 30-40-50-60 000 ljudi? Neću. Što se ne bune? Ne smeju i ne žele. Manje im je zlo jedan Omić nego ostalo.

                          Delije žive za klub, ne može par godina par ljudi što radi nešto promeniti činjenicu da bi dosta njih umrlo za ovaj klub.

                          Diluju i van tribine kakve veze dilovanje ima. To je ona babska fora truju decu. Pa deca hoće koks,spid, travu. Udji na neku studentsku žurku ili običnu nisu navijači diluju i drogiraju se kao paščad. Ispada nema droge van tribina.
                          Jebi ga i jedna saka ljudi je organizovala i osmislila Holokaust a hiljade ostalih nisu hteli protiv njih nego su bili deo tog stada koje je shirilo zlo. Ista stvar sa stokom sa shipke. Ako si sa njima, jebi ga i tvoja savest nije cista...

                          Comment


                          • Pobeda normalne Srbije večeras, mala ali značajna! Hvala vam na tome![emoji4]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Ako bih jednu stvar zamerio Nebojši, Dušanu i igračima je to što su igrači pozdravili tribinu B posle utakmice. Ljudski bi bilo s njihove strane zbog novog saigrača da to ne urade. Na stranu što su navijali za Olimpijakos više nego za Zvezdu, ali ja ne bih mogao da aplaudiram publici koja mi vređa saigrača.
                              To sam i ja želeo, da ih ignorišu, ali dobro...ovo im je bio oproštajni pošto bojkotuju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Gospoda cigani... Bravo i za momke koji au im okrenuli ledja cim su poceli da teraju decka...

                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X