Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Po fudbalu. 50% ljud ovde navija samo kad je sve ok. Pa ćete nekoga ko putuje i lomi se zvati debilima. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

    Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.

    Navijači Crvene Zvezde su poznati kao ultrasrpski kao i klub, ne morate da se slažete ali uvek postoji Partizan ako želite nešto drugo.

    Rat je bio do skoro, mržnja je glupa ali principi su principi.

    Pri tom nikada nisam bio član Delija ali ne pravim se toša ili moderan. Taj isti Omić da je druga situacija izvadio bi k i pišao po Zvezdi i po delijama, a te slatkorečive fraze jeftine, nikoga ne zanimaju.

    Meni ne smeta neka igra jebe mi se, samo praviti se sad da je sve ok. Ne zvižde jer je musliman pola igrača stranaca u fudbalu su bili muslimani nema religija veze sa ovim. Čisto da se čuje i druga steana.
    Ti nisi normalan ako zaista veruješ u ovo što pričaš.

    Delije su govna i treba da budu na društvenom korisnom radu 24/7.

    Nacisti nam naneli zla pa su skandirali Cirbesu, USA nas bombardovala pa smo aplaudirali Dzenkinsu. Muslimani i Hrvati nam doneli ligu šampiona devedeset prve.

    I da, draži mi je Omić od svih onih govana s tribine B danas.

    Comment


    • Ljude deli na dobre i lose, ne na ovu i onu veroispovest. To ti kaze neko ko je izbegao iz Tuzle 92' kao dete, kada i Alen Omic i neko ko je u ratu ostao bez materijalnih stvari, stana i clanova familije.

      Comment


      • Ma znam ne mrzim nikoga ali oprostiti ne mogu. Šta mi je kriv Alen Omić niti sam mu zviždao niti bih.

        Pa nisam normalan ali ne može mi sinonim za delije biti 20 mangupa i krimosa. Delija ima i po RS umiru za Zvezdu i treba ovde neko da sere po ljudima koji žive za klub.

        Recite lepo Marko Vučković i Pedja i ekipa, naredjuju drugima, zato je poseta i opala.
        Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 21:05.

        Comment


        • Ponosan sam na semenkare, večeras su znali da uguše tribinu, majmuni skandiraju R. Mladiću...ciljano zbog Alena, da li će klub da košta kod borda EL takvo navijanje, ne znam, ali ne bi me čudilo. Stoka koja peva na basketu protiv Olija Od Topole...zaslužuje samo kamenolom kao vaspitnu meru ali to su oni koji bacaju papke i bespogovorno slušaju gazde, takve Uroše ja ne mogu da volim...
          Last edited by nebitan; 26-01-18, 21:51.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Nacionalizam je jako odvratna i negativna stvar. Patriotizam nije. Biti patriota znaci i ustati protiv govnara i majmuna, pa ako su i tvoji. Patroita cini svoju zemlju i sredinu boljom, makar to znacilo da treba da je kritikuje i da preuzima neke radikalne poteze. Oni nisu, niti su ikada bili patriote. Nacionalisti su svakako, ali to jesu ionako govna svuda...
            Kod nas se rec nacionalizam pogresno koristi, ljudi ne znaju sta znaci i ustvari je koriste umesto znacenja reci sovinizam. Nacionalizam je za mene ljubav prema svojoj naciji i veliko postovanje ka svim ostalima.

            Comment


            • Ajmo neki apel Nebojši da Omić produži ugovor na četiri godine, jedna je malo

              Originally posted by Ganac View Post
              Ponosan sam na semenkare, večeras su znali da uguše tribinu, majmuni skandiraju R. Mladiću...ciljano zbog Alena, da li će klub da košta kod borda EL takvo navijanje, ne znam ali ne bi me čudilo. Stoka koja peva na basketu protiv Olija Od Topole...zaslužue samo kamenolom kao vaspitnu meru ali to su oni koji bacaju papke i bespogovorno slušaju gazde, takve Uroše ja ne mogu da volim...
              Pevaju Od topole i glorifikuju četnički pokret koji se zvao jugoslovenska vojska u otadžbini
              Last edited by Победа; 26-01-18, 21:08.

              Comment


              • Blago tebi sa takvim zivotnim principima...zbog takvih sa sve tri strane je pocelo to sranje od rata...izbija iz tebe to i rekao sam ti vec na fudbalu...i nisam pogresio...Nek je nama Omic, ili bilo koji talentovan sportista, ziv i zdrav...i samo neka dolaze u Zvezdu...nas su rezultati napravili a ne delije (u ovom obliku u kom sad postoje)...
                A ti znas istoriju svog kluba ne bi tako pricao...to o ultrasrB skom klubu je prica koja se povlaci od pocetka gradjanskog rata pa na ovamo...a Zvezda je upravo od tad pa do danas u slobodnom padu u svim segmentima...ja zelim da gledam onaj klub koji je postao gigant u vremenu kad nisu postojale delije i kada su svima bila sirom otvorena vrata, bez obzira na nacionalnost i veru...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma znam ne mrzim nikoga ali oprostiti ne mogu. Šta mi je kriv Alen Omić niti sam mu zviždao niti bih.

                  Pa nisam normalan ali ne može mi sinonim za delije biti 20 mangupa i krimosa. Delija ima i po RS umiru za Zvezdu i treba ovde neko da sere po ljudima koji žive za klub.

                  Recite lepo Marko Vučković i Pedja i ekipa, naredjuju drugima, zato je poseta i opala.
                  Urose, ne vidis stvari lepo. Delije zive za klub? Zar ti nisu to vec pokazali gledanjem svojih interesa, a ne interesa kluba? Tako bese i onaj pokojni mutavi imao tetovažu Zvezde, pa presao na jug? Tako zive za klub, sto prave haose, rukovode ko moze, a ko ne moze da dodje, diluju drogu unutar i van tribine?

                  E pa, druze Urose uz svo poštovanje, serem ti se ja na te koji tako zive za klub.

                  Comment


                  • Naterace me da zavolim Nebojsu

                    Daj jbte sta je ovo, gde smo mi otisli u qrac ko nacija..Ja mislio spin neki kad ono stvarno...Ono sto je za pohvalu ostali...svaka cast ljudima u hali...koji su podrzali Omica...

                    Muda do poda kod Covica nema sta...Ovim potezom me je kupio moram priznati...Nije ovo lako uraditi, ali ni malo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nestvaran meč! Nestvarna pobjeda! Igrali smo bez Feldina i Antića, Ročesti odigrao očajno, Alimpijević isključen, gubili smo 8 razlike u zadnjoj četvrtini. Zbog svega toga ova pobjeda vrijedi kao 5 pobjeda!
                      Enis odigrao brutalnu partiju!
                      Omić je ogromno pojačanje!
                      Davidovac tako smiren, tako koristan, moramo ga zadržati za sledeću sezonu!
                      Dangubić fenomenalan u zadnje vrijeme!
                      Tope legendo!!!
                      ZVEZDA JE ZA MANJE OD 13 MJESECI DOBILA SVIH 9 PRVAKA EVROPE! VELIKA SI ZVEZDO!
                      A ovima što bojkotoju klub samo ću poručiti NE TREBATE NAM! Ima Zvezda veliku armiju navijača!
                      I da, još nešto, hvala ti Nebojša Čoviću, velik si, pa nek pričaju neki šta god hoće!
                      Last edited by mikara92; 26-01-18, 21:24.

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a1076392/Sport/Kosar...-navijaca.html

                        Kome nije tesko neka otvori.Veliki covek!!

                        Comment


                        • Iskreno se nadam da ce postojati mogucnost da ovog momka gledamo i naredne sezone u nasem dresu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Urose, tribina je dozivela veceras fijasko. Oduvana je brutalno. Jebo ih Olimpijakos.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Evo ja da pomognem. Buducnost na poziciji 4, PF koji ce da plodi. Ajmo pare za Luku Samanica 2000to, 208cm. Zna da igra vec ledjima u tim godinama, uz to ima federe i kao bek igra s loptom. Idemooooo Covke. Ciscenje traje!!!

                                Prvi put vidim ovog decka ali me je kupio igrom ledjima, za ovih par minuta klipa video sam vise ledjne tehnike nego sto sam video za poslednjih par sezona evrolige.

                                Comment

                                Working...
                                X