Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Dje je ovde Bjelkan?
    Iza Feldeina po znacaju za tim. Prvi Pero, pa Rochestie, pa James. Bjelkan verovali ili ne ima veci doprinos na tereni u odbrani, jer rezerva Jankovic nam kanali odbranu do zla boga. Opet to receno, Bjelkan je minus na terenu, jer opet vise primamo nego dajemo sa njim.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Pri tom se zaboravlja koliko jakih utakmica imaju naši ABA rivali u istom periodu ... al dobro, trava kod komšije je uvek zelenija
      http://www.eurocupbasketball.com/eur...etition/format

      Evo formata EC. Ako Buducnost i Cedevita ne prodju dalje, imace oni mnogo vise vremena nego mi. Hrvatsku ligu bez istovremenog igranja EC ne uzimam za ozbiljno...

      A, ako i prodju, cetvrtfinale EC se zavrsava 14.3.

      Mada, mozda bi bilo dobro da Buducnost ili Cedevita dodju do finala i tako ostvare direktno ucesce u EL sledece godine, tako da bi jos jedan klub iz ABA bio ucesnik EL.

      Edit: Samo Zvezda brzi...
      Last edited by drakon1; 09-01-18, 12:19.

      Comment


      • Originally posted by Gudura View Post
        Evo meni kao sezoncu sa 3 sezonske karte ovo uopste ne smeta.
        Bice mi drago ako to znaci punu dvoranu
        Zato nas i karaju, jer nikom nista ne smeta i ne buni se. Ovo ne vazi samo za KKCZ, vec za celo drustvo.

        Jedinu stvar koju imas kao navijac a njom mozes da utices na klub, je kupovina karte i odlazak na tekmu. Kad ti to neko obezvredi i tebi je to OK, onda jebi ga nema tu mnogo pomoci.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Imamo ovde na forumu jednog vrhunskog precednika (uspešan u svom poslu) i jednog sveckog trenera da mu NBA pozavidi ...
          al džaba ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Pa i derbi sa kkp je besplatan ulaz i to nekoliko puta u toku sezone pa se niko ne buni. Ne verujem da neko od sezonaca ima nešto protiv ako će hala da bude puna. Tačnije ja nemam ništa protiv
            KKP po meni ne spada u ovu kategoriju jer se to radi iz sigurnosnih razloga. Vise me nervira, kad KKPovci (njih grupa) ipak udju u Pionir kada smo domacini.

            Comment


            • Nekad treba prepoznati i trenutak a ne mudrovati oko svega .ovo drugo se ne odnosi na tebe .Sezonac sa jednom kartom

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Zato nas i karaju, jer nikom nista ne smeta i ne buni se. Ovo ne vazi samo za KKCZ, vec za celo drustvo.

                Jedinu stvar koju imas kao navijac a njom mozes da utices na klub, je kupovina karte i odlazak na tekmu. Kad ti to neko obezvredi i tebi je to OK, onda jebi ga nema tu mnogo pomoci.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Strasno
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  http://www.eurocupbasketball.com/eur...etition/format

                  Evo formata EC. Ako Buducnost i Cedevita ne prodju dalje, imace oni mnogo vise vremena nego mi. Hrvatsku ligu bez istovremenog igranja EC ne uzimam za ozbiljno...

                  A, ako i prodju, cetvrtfinale EC se zavrsava 14.3.

                  Mada, mozda bi bilo dobro da Buducnost ili Cedevita dodju do finala i tako ostvare direktno ucesce u EL sledece godine, tako da bi jos jedan klub iz ABA bio ucesnik EL.
                  ... ne znam šta bih drugo, širok osmeh i t. d.
                  Na F-4 EL u BGD će se pričati o WC za narednu sezonu, ništa još nije odlučeno, otom - potom
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Ovim se salje pogresna poruka. Ne moras da platis kartu??????????
                    Problem je sto ce protiv Cedevite doci razne starlete, glumci itd, itd da se slikaju glume.Zvezdastvo.
                    Jedina pomoc klubu jeste ta kupovina karata kao sto neko napisa.
                    I mora se uvesti neki red.
                    Elem nije ni prvi ni poslednji put

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      ... ne znam šta bih drugo, širok osmeh i t. d.
                      Na F-4 EL u BGD će se pričati o WC za narednu sezonu, ništa još nije odlučeno, otom - potom
                      Sta znaci t.d.?

                      Zar nije Jordi rekao da ASVEL i finalista EC dobijaju mesto sledece sezone? Not done deal?

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ovim se salje pogresna poruka. Ne moras da platis kartu??????????
                        Problem je sto ce protiv Cedevite doci razne starlete, glumci itd, itd da se slikaju glume.Zvezdastvo.
                        Jedina pomoc klubu jeste ta kupovina karata kao sto neko napisa.
                        I mora se uvesti neki red.
                        Elem nije ni prvi ni poslednji put
                        Imas ti pravo, ali izmedju praznog Pionira i punog Pionira biram ovo drugo jer ce podrska sa tribina biti vrlo bitna u toj utakmici.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Zato nas i karaju, jer nikom nista ne smeta i ne buni se. Ovo ne vazi samo za KKCZ, vec za celo drustvo.
                          Jedinu stvar koju imas kao navijac a njom mozes da utices na klub, je kupovina karte i odlazak na tekmu. Kad ti to neko obezvredi i tebi je to OK, onda jebi ga nema tu mnogo pomoci.
                          Al pazi, u prvom redu kompletan sastav iz kataloga saše Popovića i Milko će da proigra
                          brata Jameela da pozoveš, pa nek da bira uživo ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Takmicarski neregularna liga, uz to privatna??? Postavili ljudi svoj pravilnik, i ti mozes da igras ili ne. Moze da se kaze da A licence imaju prednost, ali reci da je takmicarski neregularna je smesno.
                            Postavili ljudi svoj pravilnik koji je takmicarski neregularan. Kako smesno, kada nemaju svi timovi istu mogucnost za pobedu u tom takmicenju? Cim favorizujes i dajes prednost 11 klubovima da osvoje takmicenje, to ne moze biti takmicarski regularno. Regularno bi bilo ili da svi u ligi imaju A licencu, ili da niko nema.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              KKP po meni ne spada u ovu kategoriju jer se to radi iz sigurnosnih razloga. Vise me nervira, kad KKPovci (njih grupa) ipak udju u Pionir kada smo domacini.
                              Pa idemo i mi u Mordor

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Pa idemo i mi u Mordor
                                Ni to nije ok. Uvek neka sranja.

                                Comment

                                Working...
                                X