Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva glupost oko ovih ucenjivanja delija ako su istinite, puna podrska Alenu , sad jos glasnije ima da vicem Aleneee, na tribinama. Daj vise da prebrodimo nacionallizam i ratove i gluposti.

    Comment


    • Ajde da vidimo dal je to istina,jer cudno mi je da se niko nije bunio za mirnesa sisica,za avala isaha itd...nesto mi tu ne stima

      Comment


      • Sve će se videti 26-og, i odnos prema Alenu i odnos prea protivniku. Što se tiče odnosa prema protivniku, oni će sigurno da ugoste svoje kolege sa Gate7 i oni će imati svoj perormans ali je bitno da ostatak hale apsolutno i u svakom trenutku navija za Zvezdu.
        Biće mučno ako budu slali svoje "timove za discciplinovanje", biće sjajno ako pobedimo... verujem da će biti slavlja kao da smo u finalu EL.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Previse paznje se daje zajednickom pevanju pesama.Podrska i buka na Evroligi je mnogo slabija nego u prethodnim godinama, pa nece biti strasno ni ako se otpeva poneka njohova pesma.
          Tesko cemo ih dobiti.Nekompletni smo, ne odgovaraju nam l, pogubili su neplanirano neke utakmice, te moraju kao i obicno da se vade protiv nas.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Sve će se videti 26-og, i odnos prema Alenu i odnos prea protivniku. Što se tiče odnosa prema protivniku, oni će sigurno da ugoste svoje kolege sa Gate7 i oni će imati svoj perormans ali je bitno da ostatak hale apsolutno i u svakom trenutku navija za Zvezdu.
            Biće mučno ako budu slali svoje "timove za discciplinovanje", biće sjajno ako pobedimo... verujem da će biti slavlja kao da smo u finalu EL.
            Verujem da ti je jasno da bilo kakav fizički sukob u hali , može da znači "zbogom Evropo" na duži period ...

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Verujem da ti je jasno da bilo kakav fizički sukob u hali , može da znači "zbogom Evropo" na duži period ...
              Pa u tome i jeste poenta. Mozda to nekome bude i cilj...

              Comment


              • Stvarno ne zelim da verujem u to...Ako nista oni odozgo nece dati tako nesto...To bi bio presedan...nista od toga..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pisete nebitne stvari,utakmica ko utakmica,ekipa koja ce na f4 i mi koji ćemo biti u donjem dom
                  pevati navijati za nas klub,Oly ko jebe ,pozdraviti ih aplauzom i to je to

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Stvarno ne zelim da verujem u to...Ako nista oni odozgo nece dati tako nesto...To bi bio presedan...nista od toga..
                    Nema od toga ništa !
                    U Beogradu je Final Four i ne sme ništa da omete finale,
                    naročito ne gledaoci !
                    Tako da na tribinama neće biti ništa!

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Nema od toga ništa !
                      U Beogradu je Final Four i ne sme ništa da omete finale,
                      naročito ne gledaoci !
                      Tako da na tribinama neće biti ništa!
                      A kakve veze ima KKCZ i final 4? Sto, da ne bi mozda zbog incidenta na tribinama promenili mesto odrzavanja, a posebno kada se zna da domaci tim nece izboriti plasman.
                      Ja ne kazem da je to plan, ali zaista nemam mozak tih ljudi, pa tako i ne znam sta se tamo mota.

                      Comment


                      • Nisam čitao ovih dana forum i izvinjavam se ako ponavljam nešto što je već neko pitao. Da li mislite da je bolje da Pero ne igra, jer ja očekujem da će odigrati "bratski" kao i protiv Fenera? Muka mi je od onih zajebancija sa parketa u takmičarskom meču. A svima su puna usta priče o tome kako su profesionalci i da nema emocija.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Nisam čitao ovih dana forum i izvinjavam se ako ponavljam nešto što je već neko pitao. Da li mislite da je bolje da Pero ne igra, jer ja očekujem da će odigrati "bratski" kao i protiv Fenera? Muka mi je od onih zajebancija sa parketa u takmičarskom meču. A svima su puna usta priče o tome kako su profesionalci i da nema emocija.
                          Covek se bas potrudio da ostavi utisak za....ta.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Nisam čitao ovih dana forum i izvinjavam se ako ponavljam nešto što je već neko pitao. Da li mislite da je bolje da Pero ne igra, jer ja očekujem da će odigrati "bratski" kao i protiv Fenera? Muka mi je od onih zajebancija sa parketa u takmičarskom meču. A svima su puna usta priče o tome kako su profesionalci i da nema emocija.
                            Odluku o Perinom nastupu treba doneti na osnovu zdravstvenog stanja.Ako je u redu, treba da igra.U takvoj situaciji ga sigurno ne treba cuvati za utakmicu sa ovakvim Partizanom, vec ga na tom mecu odmarati.Ako iole nije oporavljen, onda neka ne igra uopste.
                            Kad je mogao nalozeno da igra za Fener protiv nas i Olimpijakosa, moze da pruzi maximum u Zvezdinom dresu protiv Olimpijakosa.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Koju Pero ima povredu? Penisitis vulgaris?
                              Tetiva stopala.

                              Comment


                              • Rope ima upalu te tetive, to je nesto sto vuce od ranije i javlja se usred zamora materijala, s obzirom na godine koje ima, logicno.
                                A vi odmah tu penitis vulgaris, smoritis, mangupi jedni...

                                Comment

                                Working...
                                X