Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    MARCUS, DJENKA, MILER, ZIRBES, KINSEY > ROCH,FELDEIN,LESSORT, ENIS, OMIC u svakom univerzumi, pes igrici, bankovnom racunu, ugovorima.

    Ne mozes me ubediti u suprotno.

    Ako moze svako umesto Dusana da vodi ovu ekipu do titule onda timovima koje je imao Radonja i protivnike u ABA ligi tih sezona je mogao Laka ekonom da vodi ekipu ako cemo tvojom logikom.

    Dokumentuj gde sam napisao za gore nabrojane igrace da su vrhunska pojacanja (keselj i ostali)

    Ako je kontriranje iznosenje cinjenica suprotno tvojim spinovima, onda ok, sve si u pravu.

    Propagiranje praznih arena, pionira si ti vrsio sa svoje stranice i u tome se mozes ponositi kao vrsni ljubitelj i navijac naseg kluba.Nastavi i dalje samo napreDNO.

    Pera Antic i Milko Bjelica nisu stranci.

    Mozemo i svakog stranca head to head da uporedjujemo, ajmo ZIRBES / LESSORT, DJENKA / ENIS itd.

    Omic je potez kojim klub pokazuje da je imao jednu ideju koja se nije pokazala kao dovoljna dobra i smatra da ovim dovodjenjem moze da smanji rizik ne uzimanje trofeja koji su planirani. Niti je prvi ni poslednji klub koji je to uradio. Da se nije uradilo bilo bi kritike kao sto postoje i kritike sto su ovo sada uradili i priznali delimican promasaj na pocetku sezone.

    Koliko ce Omic biti garant trofeja, pa ne znam sam si napisao da svako moze da uzme titulu, nadam se da ce Covic ovu tvoju sugestiju prihvatiti i da postavi bilo koga koji prodje pored Pionira ovih dana da se obezbimo na vreme.
    Prvo tu sezonu kao i onu sa Silbovanjem je greska tvog moralnog vodje. Drugo niti je hteo igrace poput MWilla i Sofa to je bar defintivno...Niujednom momentu nije imao vise od 3-4 stranca...

    Mnogo se lozis na stranicu ima milion drugih...Niko nikad nije rekao da se ne ide, sta vise da se ide..Nadji to i ja te castim cime god hoces...

    Antic jeste makedonac i ne vidim kako nije, mozda eto ti bolje znas od njega...

    NapreDNO, pa NC je vezan pupcanom vrpcom sa sns-om to ko misli da je drugacije tom nesto fali..Ako imas neki dokaz da nije sem gostovanja na svim sns televizijama onda dobro... mozda gresim a nije ni bitno...Vidim ovu represiju drzave sta bi bilo da je nema....

    Sto si se okomio na mene toliko, stvarno mi nisi jasan. Nemamnista protiv igraca, niti dolaska ljudi na utakmice..niti mi nesto smeta NC dok su ovi na vlasti on je jedini koji moze da pliva...SNS povezivanjem za menepokazuje koliko si ostrascen...buljili ste mi u profil pa se to moze videti lagano...Sad pricati kako njega ubise a ja eto radim za neke sns ljude je prica adekvatna bajci...ali dobro...

    Ovo su sve kritike, na nebitnom forumu, nebitnoj FB stranici koja radi bas od kad je NC dosao, bio je hvaljen za neke poteze, za neke osporavan i tu nema nista lose. To je neki problem u glavama ljudi koji se bave time...ako ti znaci ta plava kukica nesto eto skinucemo je, ali ako zatrazis i kazes da smeta i ako je pohvale od EL dobila na rad u socijalnim mrezama a kao sto vidis imamo vise postova nego pola FB

    Stvarno treba da se opustite, pa mi smo delili i karte, dresove,majice...pisali analizesvih meceva, igraca itd...Ne znam sto ste zapali za obicnu fb stranu i obicne ali apsolutno obicne ljude koji to uredjuju...Vidis da smo promenili politiku cisto da nam se skinete sa grbace da nedao Bog neko od nas bude imao problema zbog tebe i ovih gore, sto me ne bi ni cudilo...

    Mozemo se naci i popricati i resiti te probleme...Samo recite sta hocete od nas? Ja radim non stop i to mi je hobi, pisanje analiza i nista vise...

    Volim CZ, odem ponekad na meceve ovde i preko, imam problem neki sa zdravljem pa retko idem,posebno kad je prepuno...Uhvatio si se mene zbog te stranice, prosto neverovatno...

    Mislim da ovakvog trenera nismo trebali dovesti, nemam poverenje u njega i to je nesto sto uvek kazem od pocetka sezone. Ne vidim nista cime je on zasluzio to mesto. Neka mu je sa srecom, tebi i celoj upravi, nemam problem da ne budem u pravu. Samo sto kaze nas direktor, sjasite sa nas i recite sta hocete...Prosto nema nigde na svetu gde se ljudi bave fb stranom sem ovde..i sad smo mi krivi sto publika ne dolazi a ne to sto je neko prodao ceo tim, rekao da igraju rekreativno EL i uvaljao sve sto se moze uvaljati u tim...

    Stvarno vi postajete dosadni, ne znams ta drugo da Vam kazem..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Prvo tu sezonu kao i onu sa Silbovanjem je greska tvog moralnog vodje. Drugo niti je hteo igrace poput MWilla i Sofa to je bar defintivno...Niujednom momentu nije imao vise od 3-4 stranca...

      Mnogo se lozis na stranicu ima milion drugih...Niko nikad nije rekao da se ne ide, sta vise da se ide..Nadji to i ja te castim cime god hoces...

      Antic jeste makedonac i ne vidim kako nije, mozda eto ti bolje znas od njega...

      NapreDNO, pa NC je vezan pupcanom vrpcom sa sns-om to ko misli da je drugacije tom nesto fali..Ako imas neki dokaz da nije sem gostovanja na svim sns televizijama onda dobro... mozda gresim a nije ni bitno...Vidim ovu represiju drzave sta bi bilo da je nema....

      Sto si se okomio na mene toliko, stvarno mi nisi jasan. Nemamnista protiv igraca, niti dolaska ljudi na utakmice..niti mi nesto smeta NC dok su ovi na vlasti on je jedini koji moze da pliva...SNS povezivanjem za menepokazuje koliko si ostrascen...buljili ste mi u profil pa se to moze videti lagano...Sad pricati kako njega ubise a ja eto radim za neke sns ljude je prica adekvatna bajci...ali dobro...

      Ovo su sve kritike, na nebitnom forumu, nebitnoj FB stranici koja radi bas od kad je NC dosao, bio je hvaljen za neke poteze, za neke osporavan i tu nema nista lose. To je neki problem u glavama ljudi koji se bave time...ako ti znaci ta plava kukica nesto eto skinucemo je, ali ako zatrazis i kazes da smeta i ako je pohvale od EL dobila na rad u socijalnim mrezama a kao sto vidis imamo vise postova nego pola FB

      Stvarno treba da se opustite, pa mi smo delili i karte, dresove,majice...pisali analizesvih meceva, igraca itd...Ne znam sto ste zapali za obicnu fb stranu i obicne ali apsolutno obicne ljude koji to uredjuju...Vidis da smo promenili politiku cisto da nam se skinete sa grbace da nedao Bog neko od nas bude imao problema zbog tebe i ovih gore, sto me ne bi ni cudilo...

      Mozemo se naci i popricati i resiti te probleme...Samo recite sta hocete od nas? Ja radim non stop i to mi je hobi, pisanje analiza i nista vise...

      Volim CZ, odem ponekad na meceve ovde i preko, imam problem neki sa zdravljem pa retko idem,posebno kad je prepuno...Uhvatio si se mene zbog te stranice, prosto neverovatno...

      Mislim da ovakvog trenera nismo trebali dovesti, nemam poverenje u njega i to je nesto sto uvek kazem od pocetka sezone. Ne vidim nista cime je on zasluzio to mesto. Neka mu je sa srecom, tebi i celoj upravi, nemam problem da ne budem u pravu. Samo sto kaze nas direktor, sjasite sa nas i recite sta hocete...Prosto nema nigde na svetu gde se ljudi bave fb stranom sem ovde..i sad smo mi krivi sto publika ne dolazi a ne to sto je neko prodao ceo tim, rekao da igraju rekreativno EL i uvaljao sve sto se moze uvaljati u tim...

      Stvarno vi postajete dosadni, ne znams ta drugo da Vam kazem..
      O kakvoj FB stranici je rec?
      Ko to ne voli Čovica? Imace problema sa mnom[emoji48]

      Comment


      • Stranica Mite blogera?
        Stranicu sam pratio od osnivanja i mogu da kazem da ako oni nisu pomogli i podrzali Covu i Zvezdu.... Onda nije niko....Vise su uradili nego svi zvezdaski sajtovi zajedno.Pisali su o klubu 24 h dnevno.
        Bavljenje fb stranicom je detinjasto.... Valjda imas preca posla u klubu....
        U Sofo sezoni sam banovan sa stranice zbog kritike transfer politike kluba....Sto je najjace, nisam nesto strasno rekao.To je ta stranica koja "mrzi" Covu i klub.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Car, dobro dosao
          Kad cujem koliko je dobar momak u pitanju zao mi sto nismo potpisali malo duzi ugovor sa njim.

          Comment


          • Nikolica ce u Gran Kanariju.

            Comment


            • Kog Nikolica?

              Comment


              • Radicevic
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Aa, ja mislio pricate o nekom Nikolicu, a ne Nikolici Radicevicu
                  Otkud sad ta prica?

                  Comment


                  • Wishful thinking iliti po srpski lupetanje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jos jednom moram da kazem da je velika sramota da Alen mora da se izjasnjava kao Ateista zbog pojedinih kvazi navijaca.Svi smo mi ljudi, dobro je decko rekao ljude delim na dobe i lose, drugi ne postoje.Velika sramota.

                      Comment


                      • https://twitter.com/IAmDPick/status/954756039810961408

                        Comment


                        • Komentari su zanimljiviji od tvita.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Nisu toliko ludi spanci

                            Comment


                            • Moze da ide, ali samo uz debelo obestecenje. Sta oni misle? Da nam otmu igraca pod ugovorom na tri godine tek tako? E, pa nece moci.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Komentari su zanimljiviji od tvita.
                                Uvek ima zlobnika.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X