Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davidovac 203 cm
    Dangubić 204 cm
    Lesor 206 cm
    Bjelica 207 cm
    Antić 211 cm
    Janković 211 cm
    Jovanović 211 cm
    Omić 216 cm

    Zar ovo ne izgleda brutalno? Da li iko u Evropi ima ovakvu unutrašnju liniju ako se uzme u obzir visina? Da je Omić došao ranije, u Evroligi bi se pričala druga priča. Ne smijem ni da zamislim šta bi bilo.
    Last edited by mikara92; 20-01-18, 02:07.

    Comment


    • Comment


      • Iskreno ,mislim da Omic može da pomogne,ali da sam zadovoljan izborom. . Nisam

        Comment


        • Da se ponovim, da je tu jovic omic bi bio vrhunsko pojacanje. Sto kaze pancev sigurno ce doprineti, ali da sam prezadovoljan i nisam. Ne zato sto je los igrac vec zato sto mi nije jasna ta logika da je bilan kao hrvat nepozeljan al zato moze "slovenac" omic. Bilan u strazburu ima 220 hiljada a mi cemo omicu dati 160k. Ovo je bas iznendjenj3 za mene

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Da se ponovim, da je tu jovic omic bi bio vrhunsko pojacanje. Sto kaze pancev sigurno ce doprineti, ali da sam prezadovoljan i nisam. Ne zato sto je los igrac vec zato sto mi nije jasna ta logika da je bilan kao hrvat nepozeljan al zato moze "slovenac" omic. Bilan u strazburu ima 220 hiljada a mi cemo omicu dati 160k. Ovo je bas iznendjenj3 za mene
            Nepozeljan igrac sa kojim bi se bukvalno prosetali kroz Abu ...jebi ga .... mi smo cigani najjaci smo najjaci ...

            Comment


            • Sarasov odlican SOB specijal. Coming to Zvezda in 2099 [emoji23][emoji23][emoji23]
              https://twitter.com/RyanPannone/stat...315339264?s=09

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • "Nije vazno odakle sam,sve dok znades kuda putujem".

                Energija i borba je sigurno sto ce ovaj momak doneti,a fali nam toga malo.

                Comment


                • Sabajle iscitah ono "izvinjenje najvernijima" sto potpisasmo igraca...u kakvoj vukojebini mi zivimo...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Sabajle iscitah ono "izvinjenje najvernijima" sto potpisasmo igraca...u kakvoj vukojebini mi zivimo...
                    Baš strašno, opravdavanje maloumnim idiotima koji samo nepotrebno troše vazduh... Srbijo, očuše i maćeho
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja iz tog razloga podrzavam potpis! Ali nije ni omic igrac koji igra ledjima. Njemu je p n r najjaci segment igre.
                      Last edited by NateHuffman; 20-01-18, 08:53.

                      Comment


                      • Kad ovako nesto procitam...odma mora prva strofa ove pesme......izvinjavam se za off...

                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Zato sto su nasi poceli sa pripremama 07. avgusta i skoro svaki dan gulili trim stazu na Kosutnjaku, a Peri je prvi trening kod Zeljka bio 8 septembra tj, nije bio ni trening nego zajednicki rucak. On nije odradio ni 5 treninga sa Fenerom, neka je i Pera ime za sve igrace koji su trenutno u nasem timu ali mora trener da ispostuje sve one igrace koji su gulili preko 40 dana a pri tom vide i ovi u strucnom stabu na kom je fizickom nivou Pera u odnosu na ostale. U njegovim godinama i jos nespreman, pa to je tempirana bomba za povredu. Organizovati trening sa nespremnim igracem je jako tesko i verovatno Pera radi poseban trening samo za kondiciju pa se onda prikljucuje ekipi kada su takticki treninzi. Zasto zuriti sa Perom plus nije on klinac pa da ga Dusan uvodi juce poslednij minut da istapka loptu.

                          Ono sto je interesatno za sve nas da danas ili sutra moze da se ocekuje jedno pojacanje.........koje se dugo cekalo ................ stay tuned.

                          odmah da najavim da se nece grejalice paliti iako je hladno napolju i mi koji imamo centralno grejanje u Bgdu se smrzavamo.
                          Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Sabajle iscitah ono "izvinjenje najvernijima" sto potpisasmo igraca...u kakvoj vukojebini mi zivimo...
                          Nije samo to bio problem sto je lik druge vere i drugog naroda, vec je vecim delom kod Delija da ne odobre transfer Omica imalo to sto je decko vatreni navijac Partizana.
                          Meni licno nista id navedebog ne smeta sto je Omic dosao jer kosarka je profesionalni sport gde je bitno da li neko ima volju i zelju pored talenta i kvaliteta.

                          Comment


                          • Srećan Alen svima koji slave...pa nek crknu dušmani.

                            Mlad-jak, nešto visočiji, borben, i poznaje značenje termina povratni pas.
                            Tanja završnica na obruču i veoma loš sa penala.
                            Najbolji procenat mu je bio u Olimpiji 66% a ove sezone 45%.
                            Nadam se da nema Perin temperament jer čim u reketu stavi obe ruke na loptu...sevaće sekirice sve u 16.
                            Da nam je živ i zdrav i da ga opravimo kao Cirbonju i Kuza.

                            Comment


                            • Ne verujem da će Alen biti prva opcija na pet ni u jednoj varijanti, dobro je da imamo tako visokog centra koji igra pnr, a Ročesti ume i to da odigra.
                              Naravno, u situaciji kada nam se protivnik suprostavi small ball-om nema šta da traži na terenu, ali svakako je dobro ga imati kao opciju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zavisi iz kog ugla gledas. Vasa je bio veoma dostupan. Nije nuzno imati domaceg pleja ako nema kvalitet..Sad imamo dva stranca..npr..eto prezivece nekako nasa kosarka...

                                Na mestu JJ, imas Jankovica iz Olimpije. Dobro je sto smo doveli takve igrace ali dva je previse u 12...Jedan tj Jovanovic je trebao u FMP...Jankovic je bio MVP aba lige i sta bi?

                                Ko kaze da nam trebaju sve ladi igraci, mi smo tim koji vija rezultat a ne Miskova ergela konja na prodaju...

                                Ova rasprodaja je najjadnije nesto sto nam se desilo u NC eri...I to opravdanje duzni smo je jos gore od samog poteza..

                                Valjda jedini u EL ne igramo small ball i tranziciju
                                Vasa je bio slobodan u trenutku kada se jos uvek nije znalo dal ce Radonja da ostane ,i sam igrac je bio da se vrati kod nas.Ali onda se desilo da je Radonja postao bivsi ,pa onda se desio i egzodus bitnih igraca ,i samim tim i on i njegov menadzer su odlucili da predje u Zalgiris i radi sa jednim od najboljih plejmejkera u poslednjih 15-20 godina.

                                Igramo mi small ball ,jel kad se pogleda Lesor je centar sa 2.06 ,Pero je centar koji unutrasnju igru ne preferira .. Druga je stvar sto nas small ball podseca na igru Houston Rocketsa ,rokamo trojke i imamo "Kapelu - Lesora" ,a treca stvar sto taj nas small ball jedino izgleda na Houston kad zaigra Pero .. A Pero u godinama ,i fizicki ne moze da istrpi toliko utakmica ,i onda dolazimo do toga da Bjelica ima veliku ulogu ,jer Pero "malo malo pa ne igra" ,a Lesor je definicija modernog kosarkasa SSB - Snaga,Skocnost,Brzina .Jedino ga kolje sto je malo priglup u kosarkaskom smislu

                                Nama je problem sto je Bjelica nasa startna cetvorka ,jer covek je hodajuci defanzivni krater ,a ofanzivno dok protivnik ne udje u bonus je hodajuci zicer ,mada u poslednje vreme krenuo i da zakucava ,ocigledno ga napalilo to sto rade Danga i Lesor ove sezone ,pa reko mogu i ja ovako.

                                Originally posted by mmajstor View Post
                                Napravljena je procena da je Radicevic igrac koji jeste na tom trzistu kvalitetnih igraca. U ovom trenutku deluje da je ta procena bila pogresna, tj sigurno je bila pogresna za ovu sezonu, a za naredne 2 cemo videti. Sa Gosom je verovatno bilo moguce potpisati samo jednogodisnji ugovor, pa ako bi imali dva pleja sa ugovorima na jednu godinu, ne bi se mogao napraviti neki kontinuitet koji bi doneo sinergiju kao dodatni kvalitet..
                                Nikad nije bilo pitanje Radicevic vs Goss . Radicevic bi dosao i da je Goss u timu .Kada se otvorila mogucnost za Rocestija ,odustalo se od Gossa.

                                Originally posted by Antona View Post
                                Omic na 5 i Davidovac na 4. Davidovac barem 15 minuta na 4. Mozda i nasa prva cetvorka, kao Simon prosle godine.. Super inteligentan momak koji sve zna o kosarci.. Skok, smisao za igru, kreacija, pomoc u odbrani, sut. Cudim se da ga Alimpije ne vidi na 4
                                Davidovac na 4 ?
                                Jel si realan? Decko je klasican 1-3 igrac (nesto tipa Bjelica kad ga je doveo Kari kod nas ,druga je razlika sto je Bjelica sada 4-ka sa 2.08 ,sto je i realno) ,sa kojim na tim pozicijama dobijes jos jednu opciju na low post,koje i ovako nemas.
                                Zamisli njega na poziciju 4 ,pa kad zaigra protiv Rejesa ,Jankunasa,Veselog ,da ga urnisu u svakom smislu i da mu uniste samopouzdanje ,i onda njegov low post se gubi .

                                Stp se tice Omica.Solidno pojacanje ,mada po mom misljenju ,nije toliko bio potreban centar (jeste ako gledamo ,ko nam je prvi centar) ,koliko je potrebniji bio igrac 3/4 tipa Kalinic.
                                Ujedno tada bi i manje gledali Bjelicu ,a to bi mi se svidelo (Iako igra iznad ocekivanja u napadu,sto je u neku ruku i realno ,sa njegovom minutazom i brojem akcija koje on zavrsava)

                                Comment

                                Working...
                                X