Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle duzeg broja utakmica gde sam bio optimista, sada na zalost ne mislim da imamo prevelike sanse za pobedu. Makabi je dobra ekipa, igraju kod kuce, a mi opet bez Pere i znatno manjom sansom za plej of sto sigurno utice na motiv i raspodelu energije u ostatku sezone.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Danas se samo nadam da cemo probati da prosirimo rotaciju. Nema smisla da par igraca mora celu sezonu da drzi visok nivo igara, to u principu nije moguce.

      Danas samo da se ne obrukamo,da damo otpor pa sta bude bice...
      Danas ako izgubimo onda nema potrebe guliti Rocha Peru Bjelicu, ostatak EL nek igraju ovi mladji, neka grijese, neka sticu rutinu, valjace nam za domace trofeje neko sa klupe da daa vidljiv doprinos.

      Comment


      • Ne bi bilo loše vratiti Radičevića u rotaciju.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Večeras će biti jedna veoma mučna utakmica za gledanje. Iskreno se nadam da Alimpijević neće biti toliki debil da po svaku cenu cedi suvu drenovinu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Danas ako izgubimo onda nema potrebe guliti Rocha Peru Bjelicu, ostatak EL nek igraju ovi mladji, neka grijese, neka sticu rutinu, valjace nam za domace trofeje neko sa klupe da daa vidljiv doprinos.
            Slazem se. Mislim i da pobedimo, tesko mozemo bilo sta..Igramo 1/2 aba sa EL...To nema smisla nikakvog..Da se mi ne zalimo na to, meni nije jasno...

            Za mladje se najvise slazem..Mada mislim da je sad kasno da dobiju vecu ulogu, ali sigurnost i iskustvo da..Bice to preko potrebno..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • I posle sto se ne dolazi na utakmice EL???
              Pa ne igramo mi prijateljski mec veceras??
              Prica o umoru je samo alibi.

              Comment


              • Pa nije alibi. Los kondicioni trener..Srecom pa su ovi mladi i igraju malo a stariji nesto vise pa se vata balans...

                Na EL se zna zasto...EL je u drugom planu kad se igra f4 u BG-u....Tako ne smes da pricas, ljudi se razocarali...I ove posete su dobro...i igraci zasluzuju vise, uprave ne...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kakav alibi, već smo odigrali 34 utakmice za tri meseca, samo su u NBA odigrali više.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Cedevita je odigrala npr 41 mec...nebitno sto su igrali slabija takmicenja....

                    Kako je ovim rudarima koji imaju 20 dana godisnjeg i 100 puta manju platu ne idu na pripreme i ne rade na toplom i suvom a penziju ni ne docekaju....pa rade... ))

                    To vazi za sve sportske timove....tako da nek igraju i uzivaju u putovanjima i dobrim kvalitetnim karijerama i zivotu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pada li Makabi noćas?
                      Temeritas est damnere quod nescials!

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa nije alibi. Los kondicioni trener..Srecom pa su ovi mladi i igraju malo a stariji nesto vise pa se vata balans...

                        Na EL se zna zasto...EL je u drugom planu kad se igra f4 u BG-u....Tako ne smes da pricas, ljudi se razocarali...I ove posete su dobro...i igraci zasluzuju vise, uprave ne...

                        Jel mozes da nama ovde da podelis tvoj zivotni poziv i da li si dovoljno strucan da ocenjujes rad kondicionog trenera, kao i da li znas koju je on karijeru imao kao sportista i kao kondicioni trener. Naravno sve pod uslovom da znas ko je kondicioni trener kluba a ne samo pozicija u strucnom stabu jer si negde nacuo da imamo i kondicionog trenera.
                        Daj da malo vidimo cime se ti bavis u zivotu pa da malo ocenimo tvoj uspeh u zivotu da bi ovako pausalno odvalio ocenu o coveku o kome nemas pojma.

                        Comment


                        • Ja sam advisor za kladionicu. Bavim se evropskom kosarkom profesionalno vec 10 godina, pravio sam inicijalne kvote za strane kladionice u kosarci..Inace sam profesionalni punter ako se moze tako reci, ulazem takodje u jos neke stvari koje nisu bitne za ovaj forum... ali od kuce radim i ozbiljno radim.

                          Poznajem kosarkaske radnike iz Grcke, Danske, Norveske, Nemacke,, UK, skoro svih zemalja da se bolje izrazim...Sve to radim zadnjih 10 godina i zivim od toga i nista drugo ne radim...Poznajem ljude sirom sveta, malo zemalja ima gde ne znam ljude bar nekog...Takav je posao...



                          Trenirao sam kosarku, pratim je i gledam od kad sam progledao, tj od kad se secam sebe i nema tima u Evropi koji ne znam i nisam prelistao od A do S...tako da mislim da sam bas kompetentan da pricam i pisem o kosarci. Iskreno mislim da sma pogledao vise meceva u mesec dana, nego ti za 3 godine..bez namere da te uvredim ali mislim da je tako...

                          Inace sta ti radis? i po cemu si kompetentan da pricas o kosarci?


                          Sto se tice kondicionog trenera to je moje misljenje. Zasnovano na padanju igre pred kraj mec, slabe igre protiv fizickih timova...Ne deluje da bas pucamo od kondicije...Ko god ima fizicki jak tim, prebice nas bez problema.... Sta ti mislis o kondicionom treneru?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ja sam advisor za kladionicu. Bavim se evropskom kosarkom profesionalno vec 10 godina, pravio sam inicijalne kvote za strane kladionice u kosarci..Inace sam profesionalni punter ako se moze tako reci, ulazem takodje u jos neke stvari koje nisu bitne za ovaj forum... ali od kuce radim i ozbiljno radim.

                            Poznajem kosarkaske radnike iz Grcke, Danske, Norveske, Nemacke,, UK, skoro svih zemalja da se bolje izrazim...Sve to radim zadnjih 10 godina i zivim od toga i nista drugo ne radim...Poznajem ljude sirom sveta, malo zemalja ima gde ne znam ljude bar nekog...Takav je posao...



                            Trenirao sam kosarku, pratim je i gledam od kad sam progledao, tj od kad se secam sebe i nema tima u Evropi koji ne znam i nisam prelistao od A do S...tako da mislim da sam bas kompetentan da pricam i pisem o kosarci. Iskreno mislim da sma pogledao vise meceva u mesec dana, nego ti za 3 godine..bez namere da te uvredim ali mislim da je tako...

                            Inace sta ti radis? i po cemu si kompetentan da pricas o kosarci?


                            Sto se tice kondicionog trenera to je moje misljenje. Zasnovano na padanju igre pred kraj mec, slabe igre protiv fizickih timova...Ne deluje da bas pucamo od kondicije...Ko god ima fizicki jak tim, prebice nas bez problema.... Sta ti mislis o kondicionom treneru?

                            Bivsi profesionalni kosarkas,

                            Imam firmu koja se bavi tranportom u Americi a vodim je odavde iz Beograda, (cudo tehnike rekli bi sedis u Beogradu a vodis posao preko okeana).

                            Nemam nameru da prosipam znanje o kosarci ovde novom terminologijom koji sada novi treneri koriste. U nase vreme pnrol se zvao dva na dva itd,
                            Kondicioni ima vise iskustva nego prethodni nas kondicioni, sto ne znaci da ima i vise znanja.
                            Koliko se ja secam Gacevic je bio sa Radonjom od pocetka pa se secam mnogih utakmica gde su nas protivnici gazili , nadskakali, da ne spominjem gubljenje utakmica u neizvesnoj zavrsnici.Kako smo prve dve sezone izgledali izduvano kada je bilo najbitnije. I tada se prozivao Radonjic da ih nije spremio, niko nije ni znao za Gacevica, ali je posle dve godine i kod Gacevica doslo do napretka i samim tim svoj rad kod nas debelo unovcio u USA.
                            Racun se polaze na kraju pa cemo suditi o kondicionoj spremi igraca kao sto smo mogli da sudimo o igracima kod Gacevica.
                            Pobedili smo neke klubove koji fizicki izgledaju mnogo bolje od nas pa kako smo onda njih dobili,slucajno verovatno. Kako to da smo prva ekipa u El po ofanzivnom skoku ako nismo kondiciono spremni. Poenta je da imas pravo na svoje misljenje i hvala sto si podelio sirokim narodnim masama cim se bavis ali pausalno etiketiras jer je i takav los kondicioni trener po tvom misljenju mnogo bolji od tebe u svom poslu. O njemu mogu da sude ljudi koji su usko vezani za struku, a ako je pravljenje kvota za kladionice usko vezano za ocenjivanje kondicionog trenera el tima ja ti se izvinjavam onda.

                            Verujem da pracenje Danske, Finske i Norveske lige bitno za poznavanje ove igre i na tome ti cestitam,treba i to neko da isprati, ili to radi onaj drugi moderator sa vase fb stranice?

                            Comment


                            • Predati meceve i ne putovati vise na utakmice EL.
                              Bolje to nego da se igraci umaraju.[emoji3][emoji3][emoji3]

                              Comment


                              • To što si advisor za kladionice i što sastavljaš kvote, te imaš poznanike širom sveta i gledaš tekme te ne kvalifikuje da komentarišeš rad kondicionog trenera, posebno jer verovatno nisi ni blizu prišao sručnom štabu Zvezde ove godine. Jedini koji mogu da komentarišu rad kondicionog trenera su igrači i trener, svakako i Čović pošto je on u svakom timu Zvezde sa 100% prisutnosti i zna sve detalje. Ako si jedan od ljudi bliskih klubu, ako si u toku sa tim kako su tekle pripreme i kako se radi na fizičkom planu tokom sezone, koja se metodologija koristi itd, slobodno reci i podeli sa nama svoja saznanja. Ako nisi, onda nemaš šta da pametuješ i da se pozivaš na tzv. pad u finišu mečeva i da ti to bude jedini argument u raspravi.
                                Ko ima fizički jak tim prebiće nas bez problema? Vidim kako nas je prebio Žalgiris kao fizički najjača ekipa u EL. Jel nas prebio Himki, Real, Barsa, Efes, Makabi... ? Ili iza tih pobeda ili poraza leži nešto drugo, možda košarkaški kvalitet ili trenutna inspiracija igrača, povrede, bolja priprema meča, bolje vođenje utakmice jednog od trenera? Kakve veze ima kondicioni trener sa fizičkim limitima Ročestija, Bjelice, Antića? On je trener, nije mađioničar.

                                Comment

                                Working...
                                X