Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ok, ali on je napisao "jel" u upitnom smislu "je li" a ne "jer" [emoji3]
    Znam, ali verujem da je to lapsus pri kucanju.

    Comment


    • Danas mora da se zatvori protok lopte na Nicholsa. To je kljuc duela, sve ostalo je sekundarno. Nije u pitanju samo njegov kosgeterski ucinak, vec iz akcije koje imaju za njega ostaje dosta spoljnih sutera slobodno. Imaju par bas dobrih funnel akcija, kad se spuste i Stipanovic i Nichols u post, i onda lopta ide na Stipanovica dok Nichols motion na 45 stepeni van linije za 3. Tu uglavnom stalno puca strana pomoci, jer Nicholsov cuvar pomaze protiv Stipanovica, pa uglavnom bek/krilo preuzimaju i korneri su uvek slobodni za tri. To je set koji me bas plasi kod Cedevite. E sad videcemo kako cemo to da branimo. Postoji rizik ostaviti Stipanovica samog na nase centre, ali pokriti taj motion. Ili ono za sta sam ja vise, a to je da se po svaku cenu oteza pass lopte u low post, pritiskom sa playside-a.

      Nikako iskakanje na pick u odbrani takodje, samo switchovati jer ne mogu ni Cherry ni Musa da 1 na 1 ispenetriraju Lazica, Dangubica i Feldeina. Nek prangijaju spolja preko ruke.

      Comment


      • Manny, ono djubre sa fb-a KKCZV Beograd je pocelo i tebe da citira...

        Comment


        • Daj link Slabo pratim FB, ali da vidim cime me provlace kroz mulj

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ja bih pozvao ove tastatuta zastitnike kluba da tu i toliku ljubav i podrsku pruze i uzivo u Pioniru.

            Jel mogu da potpisem da vecina njih nije pogledala ni jedan jedini mec uzivo ove sezone.
            da li ova dedukcija znači da ovi pismeniji slabo obilaze Pionir ...?
            pitam zbog komšije arheologa... njemu sezonska bila preskupa.

            Comment


            • Samo preko pp, jer ovako može da se tumači kao reklamiranje fb stranice.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                da li ova dedukcija znači da ovi pismeniji slabo obilaze Pionir ...?
                pitam zbog komšije arheologa... njemu sezonska bila preskupa.
                Kakve veze ima komsija ?
                Upuceno bilo ljudima sa ovog foruma.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  da li ova dedukcija znači da ovi pismeniji slabo obilaze Pionir ...?
                  pitam zbog komšije arheologa... njemu sezonska bila preskupa.
                  Jbg kada on traži sezonsku za Viminacijum i kao dodatak Medijana...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Jbg kada on traži sezonsku za Viminacijum i kao dodatak Medijana...
                    Tesko ce napipati Medijanu pre proleca. Zakopali to, jer ono dobro nam ide i ne mozemo balon konstrukciju 2 godine da dignemo

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      da li ova dedukcija znači da ovi pismeniji slabo obilaze Pionir ...?
                      pitam zbog komšije arheologa... njemu sezonska bila preskupa.
                      Laza je bio veoma jasan, ovi sto najvise palamude o ljubavi prema klubu najmanje dolaze na utakmice

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Da izvines Viktore, malo smatrate sa ovim "branjenjem" kluba od navijaca na forumu.. Prvo, napisao je da cemo primiti svaku po 100 poena a to nije nikakvo omalovazavenje, a cak i da jeste napisao neki omalovazavajuci ili uvredljiv post( cemu sam ja sklon na lajvu), nema potrebe da branite klub od "nas", jer klubu ne preti nikakva opasnos od malo "pljuvanja" ili kritike na forumu.
                        Neko ima animozitet prema nekom igracu.. Ove sezone je na tapetu Milko Bjelica, ljude nervira cak i kad odira dobro ili solidno. Srecom ove sezone nema u eipi igraca koje ja ne podnosim, ali potpno razumem ljude koje nervira Bjelica, jer nisam mogao Blazica da podnesem u nasem dresu.. Posle su me nervirali Micic, Stimac i donekle Luka. Ove sezone sam pravi srecnik jer ne moram ni jednom igracu da odbrojavam u nasem dresu, mogu potpuno da uzivam u dobrim igrama naseg kluba
                        Dakle pustitre ljude da se isprazne, tome i sluzi forum.. Ako u tome neko i pretera, pa pocne da troluje temu ponavljanjem postova ili preteranim vrdjanjem igraca tu su Ganac i Kronoc.. Nema sta ti i Darko i ostali tu da se brinete ili da nesto moralisete.
                        Ne slazem se, forum ne treba poistovjecivati sa komentarima online magazina. Za Live temu razumijem ali ovde gdje imas vremena da razmislis i napises nesto smisleno, lupanja kako smo kanta za napucavanje uopste nisu tacna.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Tesko ce napipati Medijanu pre proleca. Zakopali to, jer ono dobro nam ide i ne mozemo balon konstrukciju 2 godine da dignemo
                          Pa kad je do sad bilo zakopano i opstalo, može i od sad...za nekih 100 godina biće još starije nalazište i više će vredeti.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Rope igra bez treninga...

                            Comment


                            • @Manny

                              Sta je "funnel" akcija? Jel ovo sto je posle opisano ili?

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Kakve veze ima komsija ?
                                Upuceno bilo ljudima sa ovog foruma.
                                Šalim se Lazo. Taj post je trebao uvijeno da izrazi moje neslaganje sa iznošenjem stava: ima da nas pune samo stoticama na svakoj tekmi... (ili kako već). Sve i da nas pune, stav je problem. Bar meni... i to iznet tako samouvereno baš ovde.
                                Ako se već poseduje taj dar predviđanja, onda ima smisla u ovom slučaju konzervirati navijanje do okupljanja ozbiljnijeg tima naredne sezone. Ili da se napiše takav komentar na komšijskog temi, jer oni su to prihvatili kao činjenicu još kod Perinog potpisa.
                                Last edited by Wingwalker; 14-01-18, 14:54.

                                Comment

                                Working...
                                X