Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha, prosto je strasno sta se ovde pise i baca mi se pegla.
    Znaci, navijaci Crvene zvezde se dele u 2 grupe, poklonici lika i dela predsednika i DR-a?
    Ovi prvi jedu sendvice, ili ovi drugi?

    Comment


    • Kakva histerija kod navijača zbog 2 vezana poraza. Tačno se vidi da košarkaška publika nećemo biti još mnogo godina. Takve pljuvotine prema treneru, igračima, Čoviću, nemam komentar zaista. Čovjek bi pomislio da smo zadnji u Evroligi sa skorom 1-16, a da se u ABA ligi grčevito borimo za 9. mjesto. Uzeće Zvezda tripletu u inat svima. Zašto? Zato! Pojedini neka slobodno nastave sa slanjem Alimpijevića u Spartak. Žoc hvali našeg trenera. E moj Žocu, blage ti veze nemaš. Mi poznajemo košarku a ne ti! Dejana Radonjića izgleda da 80% navijača ne može da preboli još. Samo se porede on i Alimpijević, ova i ona Zvezda. Zgadilo mi se ovo sve života mi. Mi tebe Zvezdo ne zaslužujemo!
      Last edited by mikara92; 13-01-18, 10:49.

      Comment


      • Ne znam u čemu je problem? Neka ih, neka pišu. Svi ti likovi koji od početka sezone kritikuju trenera sami sebi kopaju raku forumaške karijere, svakim upisom tonu sve dublje i meni je pravo zadovoljstvo da ih čitam. I drago mi je što su dosledni, što ne menjaju stav. Jer kada se podvuče crta na kraju sezone i prebroje trofeji, lično ću da visim nad svakim njihovim postom i da ih podsećam šta su pisali sve dok im se ne zgadi i forum i Zvezda i košarka.

        Comment


        • Originally posted by madafaka73 View Post
          Ne znam u čemu je problem? Neka ih, neka pišu. Svi ti likovi koji od početka sezone kritikuju trenera sami sebi kopaju raku forumaške karijere, svakim upisom tonu sve dublje i meni je pravo zadovoljstvo da ih čitam. I drago mi je što su dosledni, što ne menjaju stav. Jer kada se podvuče crta na kraju sezone i prebroje trofeji, lično ću da visim nad svakim njihovim postom i da ih podsećam šta su pisali sve dok im se ne zgadi i forum i Zvezda i košarka.
          Zasto bi bio kraj forumaske karijere? Ako neko ne zna onda ne zna,valjda svako ko je zasluzio kritiku treba da bude kritikovan...ih koliko su puta mene kritikovali za manje stvari,a ovaj vodi el klub i uzima pare koje mi mozemo samo na filmu da vidimo...normalno ako se popravi pohvalicu ga pa nisam djubre

          Comment


          • Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mozda vi kopate raku sebi. Niste na to pomislili )) Evidentno je da ste kosarkaski nepismeni i da goruce probleme ne vidite. Da finansijska konstrukcija je sve losija i sve se teze natezu pare, sto znaci da se nesto ne radi kako treba,. Kad ti dodje predsednik i kaze, dajte mi 600k i dovescu centra, onda ti je sve jasno.. To sto ovde se ne zna za bolje, ne znaci da ne postoji.

              Alimpijevic je amater tacno i da uzme tri titule...Skim on to ima da se bori u KLS...sa raspalim partizanom koji je busan sa svih strana..Mege koja nema rezultatski imperativ i ciji gazda drzi nasih 12 igraca+ trenera ili pak od naseg drugog tima... Stvarno ste smesni...

              Buducnost ce pokazati kakva karijera ceka naseg trenera, vama je mlad= dobar trener ili perspektivan ali da objasnite zasto je to tako pojma nemate...Pobedjivao je i Jovanovic EL timove i uzimao trofeje pa ne znaci da je trener, eno ga trenira u18...To sto vi pisete je elementarno nepoznavanje ove igre ...

              I stajacu iz reci i posle triplete ako je bude, nemam problem sa tim.. Koliko si opterecen i zlurad, govori cinjenica kako ces nekom nesto nabijati na nos...haha komedija...Evo suze pustam, dok gledam kako da nadjem let za Vitoriju ;)
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
                slazem se...uzasne stvari..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • @Czbg9
                  U pravu si ti druže, nema to obraza... I da uzmemo EL, ostali bi ovde da pišu.
                  Kada sam napisao "kritika", mislio sam na pljuvačinu, anuliranje svih kvaliteta, nipodaštavanje.
                  Za argumentovanu kritiku mora da ima mesta, samo ne može se očekivati argumentovana kritika od nekoga ko je funkcionalno nepismen ili vodi neki Krstaški rat protiv Čovića ili za povratak bivšeg trenera, motivisan unutrašnjim ili spoljnim faktorima.

                  Comment


                  • Ma meni je ubedljivo najjaca ova podela, ovi koji navodno lizu bulju Cokiju i ovi koji drkaju na Radonjica.
                    Opet krece prica nesposobnosti uprave da ne moze da obezbedi novac, ali dzabe, ljudi zaboravljaju u kojoj zemlji zive i da ako ovde vodja kaze da je 2+2 jednako 5, nece nikad biti 4 nego 5.
                    Losmi mi je najveca bratina ovde.
                    Prvo je na sva zvona pricao da je Alimpije amater, da ne zna nista, da bi svaki forumas isto vodio tim.
                    Krene ona serija pobeda u EL, on ne pominje da je Alimpije amater i da ne zna nista.
                    Prosto mi je neverovatno kako su ljudi senilni i secaju se samo onoga od juce ili od pre par dana, a svoja misljenja menjaju kao carape.
                    Danas su carevi, opak tim, sutra najveci nemaci pojma...

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ma meni je ubedljivo najjaca ova podela, ovi koji navodno lizu bulju Cokiju i ovi koji drkaju na Radonjica.
                      Opet krece prica nesposobnosti uprave da ne moze da obezbedi novac, ali dzabe, ljudi zaboravljaju u kojoj zemlji zive i da ako ovde vodja kaze da je 2+2 jednako 5, nece nikad biti 4 nego 5.
                      Losmi mi je najveca bratina ovde.
                      Prvo je na sva zvona pricao da je Alimpije amater, da ne zna nista, da bi svaki forumas isto vodio tim.
                      Krene ona serija pobeda u EL, on ne pominje da je Alimpije amater i da ne zna nista.
                      Prosto mi je neverovatno kako su ljudi senilni i secaju se samo onoga od juce ili od pre par dana, a svoja misljenja menjaju kao carape.
                      Danas su carevi, opak tim, sutra najveci nemaci pojma...
                      Pitao me je Valter i rekao sam vise puta da ostajem pri svom stavu..Ima zapisano sve i to vise puta. Imam pravo na svoje misljenje. Eto neka vam pise mikara, madafaka i ovi sto dodju posle pobeda da slave..Nemam problem sa tim da moram pisati i da ispadam pametan. Pisao sam da bi voleo da me razuveri Alimpijevic i da ispadnem saban, Iskreno nemam nista protiv. Da bude novi Zoc i da vodi srpsku kosarku u narednih 40 godina....Samo naucen pracenjem kosarke, mislim da nece ici tako lako oko njega....ali neka bude....nek ispadnem idiot, nekako cu se pomiriti sa tim da sam kosarkaska neznalica a madafaka, milkara i jos par njih, pravi kosarkaski znalci....

                      Jos se secam kad je Madafaka napisao da je nasao Lazicu ulogu, a ovaj bar par puta trazio izmenu i pizdi na igru...a sutu i ulozi da ne pricam..mada je Lebranko radonjin gladijator, taj s ene predaje tako lako i zbog toga me drzi nada da cemo na kraju uzeti titulu...Sigurno ne zbog znanja naseg trenera...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nisam napisao da si neznalica, vec da iz utakmice u utakmicu mnogima, pa i tebi su neki neznalice, a nekada majstori.
                        Igramo sa dosta oscilacija, sto je normalno.
                        Nisam ni ja srecan zbog sinocne odbrane i 100+ poena, zbog glupih faulova, zbog toga sto su ma Mccaluma nasedali kao mladi majmuni, zbog toga sto pik ocajno branimo.
                        Mi smo pokazali protiv Zalgirisa da mozemo i tako trebamo da igramo, ali igranje takvih utakmica u kontinuitetu je jako tesko.
                        Prvo, dosta nam zavisi od veterana, cela unutrasnja linija odbrambeno zavisi od jednog coveka koji je dosao da zavrsi karijeru i ne moze da izdrzi ovaj tempo.
                        Ekipa jednostavno nema defanzivni potencijal kao ekipe proteklih godina, ali ja sam siguran da ce to godinama biti bolje.
                        Alimpije ima moje poverenje, kao sto je imao i Radonja od prve sezone.
                        Alimpije inace, od svih igraca koji su dosli je jedino hteo JJ tandem(sto je logican potez, ostao nam je samo Bjelkan unutra, a domacih ni za lek), Feldina i Rocestija.
                        Oko ostalih igraca se uopste nije pitao, to vam je proveren info.
                        I da ne zaboravim jednu bitnu stavku, Alimpije je izricito bio protiv Pulena.
                        Nego, kada Coki drzi tu konferenciju danas?

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post


                          Evo primjer kako to izgleda kada se kvalitetno odigra



                          Morate znati da za ovako nešto treba strašno puno vremena, kao što je i za Dejanovu odbranu trebalo vremena da se sinhronizuje. Ali već izgleda milion puta bolje nego u novembru kada se Lesor gubio na svakom koraku i u svakom protivničkom posjedu
                          Ih nemoj da je ovo bilo kako treba. Lessor je dole opet ispao samo nije white napao reket, ima tu kec pas za kucanje, ako skupi strana pomoci, spolja je free trojka. Previse kocke u defanzivi. Igrac koji moze s loptom ovo resava lagano. Ovo je klasika Wichita State kockarska odbrana koja i na NCAA nivou je problematicna protiv igraca koji znaju sa loptom.

                          Comment


                          • Koliko se secam i Radonja je primio 100 protiv Efesa u Istanbulu

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
                              Невезано за Нешу, могли би и ми да певамо пичко Милане

                              Неша је био у оном прогласу 650, тако да ово није чудно.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
                                Nisam u toku.Sta je zgresio?

                                Comment

                                Working...
                                X