Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zašto je bitno koliko je koštao. Ipak je istrošeni NBA igrač, koji šutira do iznemoglosti, bez nekog prevelikog cimanja u odbrani. Mislim da takvih ima na tone, za manje pare.

    Comment


    • Čović izjavio da se ne opterećuje ulaskom u top 8 i na F4, ali ako se to i desi biće super. Kaže da ćemo kad tad igrati i taj F4. To Čovinjo
      Last edited by mikara92; 12-01-18, 14:03.

      Comment


      • kako vas više ne mrzi da presipate iz šupljeg u prazno
        mada, prvi put sam čuo da klub plaća obeštećenje menadžerskoj agenciji ... čovek se uči dok je živ
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • ako secam pominjala se cifra od 400k za rajta. ako je bila sansa da se pazari mislim da je trebalo to uraditi. covek nam je bio pred nosom videlo se da je kvalitet i da bi u svakom timu pravio razliku. jeste da nam vise treba dzulijan rajt. imam info da se trazi petica. videcemo

          Comment


          • Jeb'o vas Rajt.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Jeb'o vas Rajt.

              Comment


              • E da vidimo večeras, David ovac vs Kruno "Teodosić nije ni blizu Bojanu Bogdanoviću" Simon part 2, ovaj put Simon ima trenera koji vidi njegove mogućnosti, ali i David ovac još opasniji ploditelj postao.

                Comment


                • Dosta o Rajtu. Samo brat Djamil je dozvoljen u diskusijama

                  Mora da mu posaljemo dres, da podmazemo to

                  P.S. Vec znamo da mu dobro stoji crveno-belo

                  Last edited by MannyCalavera; 12-01-18, 15:31.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    E da vidimo večeras, David ovac vs Kruno "Teodosić nije ni blizu Bojanu Bogdanoviću" Simon part 2, ovaj put Simon ima trenera koji vidi njegove mogućnosti, ali i David ovac još opasniji ploditelj postao.
                    Treba igrati na Krunu i dobijamo.
                    Fokus u odbrani na Dragica spolja i Danstona unutra.

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      E da vidimo večeras, David ovac vs Kruno "Teodosić nije ni blizu Bojanu Bogdanoviću" Simon part 2, ovaj put Simon ima trenera koji vidi njegove mogućnosti, ali i David ovac još opasniji ploditelj postao.
                      Davidovac obavezno u petorku sa ili tejlorom ili feldinom,da ova dvojica prenesu loptu...opasan je postao davidovac,jako je pametan...steta sto pamet i telo ne idu zajedno,da ima telo lazica ili dangubica ne smem ni da mislim sta bi bilo

                      Comment






                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Davidovac obavezno u petorku sa ili tejlorom ili feldinom,da ova dvojica prenesu loptu...opasan je postao davidovac,jako je pametan...steta sto pamet i telo ne idu zajedno,da ima telo lazica ili dangubica ne smem ni da mislim sta bi bilo
                        To se radi već odavno, koliko sam primetio Dušan je čak instalirao malo drugačiji napad kada je Davidovac na terenu, igramo malo sporije i dosta više sa visokim blokovima na loptu, čini mi se da James sa njim na terenu dobija najviše catch-n-shoot lopti. Maksimalno se koriste mnogobrojne opcije koja nam Dejan daje kada ima loptu u postu.

                        Comment


                        • Veceras ce nas otkinuti Braun.
                          Brutalan igrac

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Veceras ce nas otkinuti Braun.
                            Brutalan igrac
                            Ma daj, budi ozbiljan. Cuva ga Milko, ko je ikada Milka pokidao. To je ta Garnett iz T-Wolvesa defanziva na 4ci

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ma daj, budi ozbiljan. Cuva ga Milko, ko je ikada Milka pokidao. To je ta Garnett iz T-Wolvesa defanziva na 4ci
                              Mislio sam kada Milko ne bude u igri vec ga bude cuvao neko drugi[emoji3]

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Veceras ce nas otkinuti Braun.
                                Brutalan igrac
                                Pusti to, nego da l' će tekma biti na mali ili veliki broj poena?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X