Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Sto toliko mrzis decka?
    Ne kapiram zaista.
    Napisi jos jednom da je Radic za njega Kris Pol i dacu ti nesto
    Nema potrebe, uzmi to za sebe. A ne mrzim ga, samo mislim da nije dovoljno dobar za Zvezdu. Menadžerska kombinacija, slično kao u fudbalu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nema potrebe, uzmi to za sebe. A ne mrzim ga, samo mislim da nije dovoljno dobar za Zvezdu. Menadžerska kombinacija, slično kao u fudbalu.
      Necu za sebe,ti si zasluzio.
      Bar jednu porciju.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Necu za sebe,ti si zasluzio.
        Bar jednu porciju.
        Ajde napiši, šta to?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Da on nije privatnik imali bi bar 3 poraza vise...Samo nek sutira..uzeo je zadnji napad bitan i dao kos...Nije savrsen ali mi se svidja ovo ..Nemas ti puno igraca koji mogu dati kos...

          Niko ne spominje Dangubica....extra igra, istinsuo je Lazu skroz...

          Enis....

          Jankovic nista posebno...ima nekih par dobrih stvari ali videcemo...nit smrdi nit mirise...ne volim takve igrace..mora da prelomi

          Nema sta mec 2 januara..Olimpija igra tri takmicenja pa se ne zale...

          Lesort JE JAKO PODCENJEN od strane svih...neverovatno kako mu se sve gleda a Rocesti uzas u odbrani..Bjelica jos gori..imaju i oni greske ali se na Lesorta lome kola i to nije dobro...Covek zakuca i ostane miran ..sto znaci da je samopuzdanje lose...a imao je 2blokade,ukradene...brdo skokova i borio se...

          Jankovic lupi jendu blokadu..da kos i domah top defanzivac...mi ne pomazmeo nasim igracima puno...nije savrsen ali bolji od mnogih..i bice tek bolji..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sistem koji je forsirao DR doprinosio je tome da centri budu u fokusu kada je igra u pitanju.
            Ta postavka igre bila je idealna za centra. Pik igra sa peticom, spustanje, lopte pod kos itd,itd .
            Sta se desilo sa tim sistemom u drugoj polovini evrolige kad se povredio Jovic - Kuzma nije mogao da se sastavi? Nije Radonjic izmislio pik end rol i igru na centra. Ne zavisi to mnogo od trenera, nego od igraca koji ili imaju taj osecaj ili nemaju.

            Comment


            • Ma da,da nije on privatnik...
              Da je Enis sutirao ovako,ovde bi bile kace sa govnima prosipane i davili bi se u njima...
              Bitange
              Last edited by Jimi22; 02-01-18, 20:21.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ajde napiši, šta to?
                Pa kad budes rekao nesto,onda cu

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Pa kad budes rekao nesto,onda cu
                  Znači, ne smeš. Tako sam i mislio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Znači, ne smeš. Tako sam i mislio.
                    Pa pazi,prica se da si zajeban momak,pa,bolje da se ne igram.
                    Salu na stranu,napisao sam par postova pre sta cu reci i kada.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Pa pazi,prica se da si zajeban momak,pa,bolje da se ne igram.
                      Salu na stranu,napisao sam par postova pre sta cu reci i kada.
                      Ma sve jasno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ma sve jasno.
                        Kul.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Sta se desilo sa tim sistemom u drugoj polovini evrolige kad se povredio Jovic - Kuzma nije mogao da se sastavi? Nije Radonjic izmislio pik end rol i igru na centra. Ne zavisi to mnogo od trenera, nego od igraca koji ili imaju taj osecaj ili nemaju.
                          Pa ko bira te i takve igrace???
                          Igraci se biraju shodno sistemu koji trener forsira. DR je forsirao taj osnov plej-centar kao glavni deo ekipe sa izuzetnom defanzivom.
                          I sve u napadu je polazilo od igre 2 na2 centra i pleja. Usled toga centar je imao dosta loptu u rukama, zavrsavao dosta napada te otud i dobre brojke.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Sta se desilo sa tim sistemom u drugoj polovini evrolige kad se povredio Jovic - Kuzma nije mogao da se sastavi? Nije Radonjic izmislio pik end rol i igru na centra. Ne zavisi to mnogo od trenera, nego od igraca koji ili imaju taj osecaj ili nemaju.
                            Pa valjda trener dovodi igrace. Kuzmic se raspao u drugom delu sezone? Kad to tacno? Cak i da jeste to je normalno posto nije prvi plej tu...Zamisli nasu ekipu bez Rocestog...poradjali bi kos... i teska divljina bi bila...

                            Meni je ok ovo igra na oko...Samo mislim da smo poprilicno procitani sto se tice igre i sigurno ce biti puno problema u PO, zato je bitno da budemo prvi i da igramo 1/2 sa FMP
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Pa ko bira te i takve igrace???
                              Igraci se biraju shodno sistemu koji trener forsira. DR je forsirao taj osnov plej-centar kao glavni deo ekipe sa izuzetnom defanzivom.
                              I sve u napadu je polazilo od igre 2 na2 centra i pleja. Usled toga centar je imao dosta loptu u rukama, zavrsavao dosta napada te otud i dobre brojke.
                              Lazu na klupu sve se slazem... ali DR je imao sve same defanzivce u postavi...i znao je kako da ih koristi...Pa Djenka ni kriv ni duzan postao jedan od boljih defanzivaca u EL...a cak je i Bobi sluzio necemu u odbrani itd...Ko to ne vidi, taj je slep a ima primera bas dosta...

                              Po meni napredak u igri ima Dangubic..Feldinu je dao prostor..Rocesti,Pera i Bjelica su prica za sebe a ostale nije doveo na neki visi nivo...a dali su mu vruc krompir..10 igraca da igra EL prvi put i da budu dobri..i da ih unapredi itd...Videcemo kraj sezone..sta i kako..samo da je Roc zdrav do kraja sezone..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ako taj znacaj dajemo treneru zbog odabira odredjenih igraca tu mogu da se slozim. Ali tu se ta prica o sistemu igre na pcknroll zavrsava. Kuzmin raspad se poklapa tacno sa Jovicevom povredom. Vanilica nije neki pik end rol igrac, a Vasa je bio prosek... po meni bolji od Vanilice ali ni blizu Jovicu, mada ne treba zanemariti ni Gudurica koji je solidan u tom segmentu. Od sadasnjih igraca po meni bolji osecaj za pik ima Feldin od Rocestija. Enis ne daje nikakav nagovestaj.

                                Comment

                                Working...
                                X