Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wright nije došao, jer je procenjeno da nije ono što nam treba. Nisu pare u pitanju. Njih svakako nema. Nije ni suspenzija. Nje svakako ima.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Wright nije došao, jer je procenjeno da nije ono što nam treba. Nisu pare u pitanju. Njih svakako nema. Nije ni suspenzija. Nje svakako ima.
      Ovde mi se logika žestoko sudara sa faktičkim stanjem. Wright nije ono što nam je trebalo, a Kešelj jeste???
      Edit: osim ako nije napisano u sarkastičnom tonu
      Last edited by dekkard; 12-01-18, 11:18.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Naravno da su pare u pitanju.
        Wright bi uzeo 400k, Igokea 100k i menadzerska agencija 100k.
        Mi daj boze da pola od toga imamo za pojacanje.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ovde mi se logika žestoko sudara sa faktičkim stanjem. Wright nije ono što nam je trebalo, a Kešelj jeste???
          Edit: osim ako nije napisano u sarkastičnom tonu

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Jos jedan spin, kao da te je NC ucio Pa taj Wright je odmah pokazao sta zna. Drugo za Wright-a i nas sam cuo mnogo mnogo ranije nego sto je usla prica u novine...Cim sam cuo da je prica u novinama bilo mi je jasno da od toga nema nista.
            Jasno je ko je kriv, mada ima i nekih drugih stvari koje su uticale na to kao agencija za koju radi itd...

            Njemu bi bilo mnogo bolje da je kod nas dosao, ali imamo mi prospkta odatle koji toj agenciji znaci dosta...

            Mi ako ne mozemo Wright dovesti a dovedemo Enisa a takvih u Evropi ima milion i onda dodje COACH AL dovescemo nekog ali da bude pojacanje, ane tamo nekog Enisa....

            Bravo ovde si pogodio sustinu. Jebes klub koji nema 600 eur za igraca iz nba lige a dovodi poluanonimusa za 60 eur godisnje. Pri tom ta ekipa koja je platila tog superstara iz nba 600 k i otpusti naseg bivseg igraca na njihovu stetu ima pobedu manje od tog istog kluba koji se inati sa svojim vernim navijacima i ne dovodi te skupe igrace koji su nam na dlanu.


            A i taj famozni Wright je sinoc imao odlican sut od 1-10 protiv Makabija, mogu zamisliti kako bi ovde bio nahranjen epitetima za 600 k godisnje da je kod nas pruzio tako izvrsnu partiju u skladu sa platom.

            Comment


            • Losmi brate, isprosipao si se za sve pare.
              Jos se znaju vec odavno svi detalji oko Wrihgt-a, ali dzabe, ti sto si umislio u svojoj glavi, to je.

              Comment


              • Kod nas je uvek na snazi "tudje sladje"...I ja sam gledao Rajta sinoc i smem da potpisem ovo sto Sarac pise o "mazanju g..." No, ovde ipak "strucnjaci" drze do svoje reci tako da ce Alimpije i kad osvoji Aba ligu i bude imao plasman u EL slican proslogodisnjem, biti neznalica...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Juče je odigrao lošu utakmicu, ali sve u svemu nema loše brojke u EL, nešto malo bolje od Bjelice, na primer.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment



                  • https://twitter.com/kkcrvenazvezda
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Meni je to što su prihvatili super stvar, čak bi se moglo pretvoriti u obiičaj među klubovima. Ipak je to samo sport i nije borba na život i smrt.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Naravno da su pare u pitanju.
                          Wright bi uzeo 400k, Igokea 100k i menadzerska agencija 100k.
                          Mi daj boze da pola od toga imamo za pojacanje.
                          Nije valjda da hoces da kazes da je Bamberg dao 600'000 $ ili € za Wrighta? Za pola sezone i mesec dana? Really?

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
                            ne gaz'te oranje ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Nije valjda da hoces da kazes da je Bamberg dao 600'000 $ ili € za Wrighta? Za pola sezone i mesec dana? Really?
                              Da, hocu da kazem.
                              Potpisao je 1. decembra cini mi se.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Meni je to što su prihvatili super stvar, čak bi se moglo pretvoriti u obiičaj među klubovima. Ipak je to samo sport i nije borba na život i smrt.
                                Laki se, kako vidim, ne slaze sa tobom...

                                Comment

                                Working...
                                X