Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikara92 View Post
    Kako bi nam odgovaralo da Brose večeras iznenadi Makabi u Tel Avivu! U tom slučaju i da izgubimo sutra, ostali bi na samo pobjedu zaostatka od plej-of zone. Sutra nas čeka izuzezno težak meč. Ne znam zašto pojedini smatraju da smo favoriti, kada to nismo. Neka vas ne zavarava to što su na zadnjem mjestu sa skorom 4-12. Ekipa su koja u svojim redovima ima Danstona, Mekaluma, Brauna, Dragića, Leda, Motuma, Simona, Štimca. Došao im je i Toni Daglas koji je u karijeri odigrao blizu 400 mečeva u NBA. To je tim koji ako ima svoj dan može da dobije i CSKA u Moskvi. Dosta je ovo po meni teže gostovanje nego u Valensiji i Milanu. Nama Armani i Valensija odgovaraju, dok nam sa turskim klubovima ne ide baš tako sjajno. Galatasaraj je jedini turski klub koji smo dobili u gostima u Evroligi, onda znate o čemu pričam. Danston nam skoro uvijek pravi velike probleme, Braun je u Pioniru bio rovit, sada je to druga priča. Naša velika šansa je Ataman, koji je po meni prosječan trener. Drago mi je da se Dobrić oporavio, bitan igrač s klupe. Neophodno je da Feldin i Bjelica budu na nivou. Uglavnom, nadam se da ćemo sutra u Carigradu zabilježiti jubilarnu 50. evroligašku pobjedu! Ako se to desi, ne bih u utorak bio u koži igrača Himkija!
    I pored izrecenog opet mi deluje da smo jaci....jedino ako taj novi Majkl Daglas moze da napravi neku razliku. Posle novog trenera i novog igraca trebace im neko vreme da se uigraju, a mi smo vec usli u neki uigrani ritam. Plus malo smo besni posle Podgorice, treba to nadomestiti.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      I pored izrecenog opet mi deluje da smo jaci....jedino ako taj novi Majkl Daglas moze da napravi neku razliku. Posle novog trenera i novog igraca trebace im neko vreme da se uigraju, a mi smo vec usli u neki uigrani ritam. Plus malo smo besni posle Podgorice, treba to nadomestiti.
      Oni su prethodnu EL utakmicu kod kuće lagano dobili Bamberg ... daleko od toga da smo jači.
      Otvorena utakmica, pa šta bude - biće.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Sve sve i nekako,ali sto mrzim onu pesmu sto efes pusta na svakom tajmautu ili na poluvremenu...efes kao klub gotivim bas,ali tu pesmu nmg da slusam vise...smuci mi se utakmica
        Last edited by Czbg9; 11-01-18, 14:42.

        Comment


        • Perez Perez sudi meč Zvezda-Efes, a tu je i onaj Izraelac Balak. Da smo birali ne bi izabrali veće lopove da nam sude. Gade mi se života mi ti mečevi sa turskim klubovima. Bolje i da 7 španskih klubova igra Evroligu, nego 3 turska.
          Last edited by mikara92; 11-01-18, 14:50.

          Comment


          • Na utakmicama Kubanja ide odlična muzika, na primer Mike Shinodin remix Enjoy the silence, a i u nemačkim dvoranama isto bez greške DJ-evi rade svoj posao, ovo im piči redovno

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • DJ-evi na kosarkaskim utakmicama...groteskno. Trude se da budu veci ameri od samih amerikanaca, pa cak i ovi Rusi. Bljak.
              Svaki original je bolji od najbolje kopije, a ovo je kao da se piletu sise stave. Svi od deda mraza da naruce kulturu za novu godinu - kao gazda Topuzic.

              Comment


              • Nikako nismo favoriti protiv Efesa

                Comment


                • Pa jbg kad sude dva idiota...kada god igramo sa turskim ekipama perez perez ili javor su obavezni

                  Comment


                  • Gde nas je pokrao perez perez?

                    Comment


                    • Mi kad god izgubimo sudije su nam krive. Ove sezone imamo bas dobro sudjenje i to i na strani. Nije Majk Tejlor, ovaj je preozbiljan igrac ali pitanje kako ce igrati svoj prv mec.

                      Ataman je poznat sto zna da suzi rotaciju i uvede disciplinu. Izmedju Bud i Ced u turskoj mi ne mozemo biti favoriti. Ako zelimo da pobedimo Cedevitu, mi moramo vise rotirati, ovo je najpakleniji ritam EL i ABA utakmica... ako ovde izadjemo bez povreda, bice super...Pamet u glavu i da taktiziramo kao godine pre i pokazemo pamet a ne glavom kroz zid.

                      PO ili F8 mislim da te snove ima samo Mikara...jednostavno gori ABA liga, prioriteti su drugaciji...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Alimpije ne rotira ni protiv olimpije,a ne protiv efesa...

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Alimpije ne rotira ni protiv olimpije,a ne protiv efesa...
                          Dobio si jos jednog fana
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bolje pobijediti bez rotiranja Efes i Cedevitu, nego izgubiti obe sa rotiranjem

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Dobio si jos jednog fana
                              Al realno

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Bolje pobijediti bez rotiranja Efes i Cedevitu, nego izgubiti obe sa rotiranjem
                                Da, oce to tako... treba gledati i long term....Nijedna utakmica nije die or live do 1/2 aba lige. Lepo su nam rekli NC, Alimpijevic i Valter da je EL nebitna...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X