Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marfi...prevara od igraca...Visnja je top igrac...Oni ako ne promene nesto imace probleme..sad mozda njega i vredi cekati ali Dzonson i bleja na klupi mi nije jasna,,...Igra small ball sa Markotom na petici itd...Ne znam..Stipanovic prvi centar...oni ako nas dobiju u sl kolu bolje da se zapalimo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Kako koji. Pa Apic
      Sta fali Apicu, on ti menja Milka sledece sezone

      Originally posted by Antona View Post
      Ne sporim da smo pruzili spektakularne partije u Pioniru.. Samo kazrm da je Radonja imao 28% pobeda u gostima, a Alimpije ima 3 pobede na strani i "samo" 4 pobede kuci.
      Fali malo vise pobeda kao domacin i jednom i drugom treneru, a po meni to bi doslo na svoje da nismo igrali u Areni.
      To nam govori da smo dosta napredovali cim redjamo znacajniji broj pobeda i u gostima. Prosle sezone smo u Pioniru dobijali cesto i sa po 20 razlike sto je retko kada bio slucaj.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Visnja je top igrac..
      Molim, sta? Da si odma izredjao 5 igraca Zvezde koji su bolji, ili dekkard salje na goli otok

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Cim se pomene suparnicki igrac/trener u tebi se javi detektivska sumnja....garant si radio u Udbi u proslom zivotu
        čuj prošlom?
        pa nismo deca...
        Last edited by Wingwalker; 10-01-18, 23:05.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          čuj prošlom?
          pa nismo deca...
          Aha, i ti imas nesto da dodas...znas sta sledi?

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Laki, drag si mi forumaš znaš i sam da te gotivim al brate lupaš ko Maksim po diviziji. Pa nego sa čim imaju veze faulovi ako nemaju sa odbranom, ne mogu da verujem da može bilo ko da postavi to pitanje, a verujem da ga nisi postavio da me zajebavaš.
            Već sam u jednom od prethodnih postova pisao koliko je bitno kakav je sudijski kriterijum, on može da varira, svaki sudija ima svoje specifičnosti, šta voli da svira, tu ti drakon može više da pojasni od mene. Ono što je najbitnije da ono što se uspostavi kao prekršaj važi za obe ekipe podjednako. Broj bacanja pokazuje da je suđenje bilo u najmanju ruku blago domaćinsko, i ti onda nisi u mogućnosti da u toj situaciji odigraš tvrdu utakmicu, kakve ti najviše voliš. Onda moraš da se prilagodiš tim uslovima i mi smo to uradili. Odbrana se vidi po šutu za dva koji im je bio katastrofalan, ali poenta je da oni ovakvo šutiranje za tri neće ponoviti ni protiv MZT-a, ono je bio čist incident, a i sam si rekao da nije svih 23 šuta bilo otvoreno, čemu sad menjanje priče? I pored svih tih okolnosti oni su nas JEDVA dobili, a ubeđen sam da su ovakvom utakmicom samo sebi napravili medveđu uslugu, jer kad se budemo sledeći put našli sa njima PREGAZIĆEMO ih, jednom, dva, tri puta, koliko god puta bude trebalo.
            Drakon je već pisao o ovom meču, koliko se sećam nije imao većih primedbi na suđenje, a nemam ih ni ja. Slažem se da je bilo BLAGO domaćinsko i to je sve. U ovom slučaju broj prekršaja znači pre svega da smo igrali lošu odbranu, a ne da su sudije bile pristrasne. Kad igraš lošu odbranu, prisiljen si da radiš ono što ne treba - da se služiš rukama, nepravilno postavljaš telo, kasniš, itd. Da smo je odigrali makar na rangu Cedevite sinoć, ne bi bilo onih 70%, već bi procenat bio sličan sinoćnom i mi bi glatko dobili meč bez većih uzrujavanja. Čovek na prošloj strani je kačio gifove gde se vidi obrazac po kom su nas njihovi centri silovali tircama čitav meč, a što je prvenstveni razlog poraza.

            Dakle, do nas je, do naših nedostataka, a ne do protivnika i sudija.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Drakon je već pisao o ovom meču, koliko se sećam nije imao većih primedbi na suđenje, a nemam ih ni ja. Slažem se da je bilo BLAGO domaćinsko i to je sve. U ovom slučaju broj prekršaja znači pre svega da smo igrali lošu odbranu, a ne da su sudije bile pristrasne. Kad igraš lošu odbranu, prisiljen si da radiš ono što ne treba - da se služiš rukama, nepravilno postavljaš telo, kasniš, itd. Da smo je odigrali makar na rangu Cedevite sinoć, ne bi bilo onih 70%, već bi procenat bio sličan sinoćnom i mi bi glatko dobili meč bez većih uzrujavanja. Čovek na prošloj strani je kačio gifove gde se vidi obrazac po kom su nas njihovi centri silovali tircama čitav meč, a što je prvenstveni razlog poraza.

              Dakle, do nas je, do naših nedostataka, a ne do protivnika i sudija.
              Na SVAKOJ utakmici možeš da nađeš takve primere ispadanja u odbrani, i to od OBE ekipe. Prvenstveni uzrok poraza je njihovo šutersko ludilo i neujednačen sudijski kriterijum, ali to drugo u značajno manjoj meri.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Hajmo još jednom, po ko zna koji put; ne postoji pojam "šutersko ludilo" kada se odigra dobra odbrana. Niko nikada u istoriji košarkaške igre nije ubacio 70% za tri uz pristojnu, a kamoli dobru odbranu. Ono što smo mi igrali je krš krševa, kako smo odigrali tako smo i prošli.

                Koliko puta su Nikolić i Lendri sinoć bili u prilici da se proslave, npr? Treba li jebena Cedevita da nam drži odbrambenu kliniku možda?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Po tvojoj logici svaki tim u ABA ligi ima bolju odbranu od Zvezde jer nijednom timu Budućnost nije ni blizu uspela da strpa 16 trojki uz procenat šuta od 70%. S druge strane, imamo izjave mnogobrojnih stručnjaka koji ističu Zvezdu kao tim sa UBEDLJIVO najjačom odbranom u ABA. Tako da da, itekako možemo da pričamo o šuterskom ludilu, jer nije u pitanju jedan igrač koji je imao 70% za tri poena nego CEO JEBENI TIM.
                  Last edited by dekkard; 11-01-18, 10:35.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Postoji i velika razlika kakvu odbranu igras overall kao ekipa, i kako si igrao na odredjenoj utakmici.

                    Mi na toj utakmici smo bili totalni kanal protiv centralnog picka. Unistili su nas. Da naravno imali su odlicno sutersko vece, ali opet stoji da odigras korektno odbranu ne postoji ni teoretska sansa da ti neko sutira 70% preko ruke stalno za 3.

                    Comment


                    • Ja samo kažem da mi kad bi odigrali 10 utakmica protiv njih sa onim intenzitetom odbrane koji je daleko od savršenog, tu se slažem, svih 10 bi pobedili, jer potpisujem da oni neće ponoviti onakav meč ne do kraja sezone, nego do kraja karijera.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Po tvojoj logici svaki tim u ABA ligi ima bolju odbranu od Zvezde jer nijednom timu Budućnost nije ni blizu uspela da strpa 16 trojki uz procenat šuta od 70%. S druge strane, imamo izjave mnogobrojnih stručnjaka koji ističu Zvezdu kao tim sa UBEDLJIVO najjačom odbranom u ABA. Tako da da, itekako možemo da pričamo o šuterskom ludilu, jer nije u pitanju jedan igrač koji je imao 70% za tri poena nego CEO JEBENI TIM.
                        Mi smo timski odigrali krš odbranu te smo prošli kako smo prošli. Još jedanput, nije se rodio taj majčin sin niti postoji tim koji će kada ga pritisneš i odigraš muški šutirati 70%. To ti je jebeni aksiom.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • To je sve deo taktike, pustamo ih da umisle da su mnogo dobri suteri, a kad ih stisnemo u plej ofu sa odbranom bice....sta je bre sad ovo??

                          Comment


                          • Kad im bacimo Magiju Pionira sutirace 12%

                            Comment


                            • Magija Pionira vs podzemne vode [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kako bi nam odgovaralo da Brose večeras iznenadi Makabi u Tel Avivu! U tom slučaju i da izgubimo sutra, ostali bi na samo pobjedu zaostatka od plej-of zone. Sutra nas čeka izuzezno težak meč. Ne znam zašto pojedini smatraju da smo favoriti, kada to nismo. Neka vas ne zavarava to što su na zadnjem mjestu sa skorom 4-12. Ekipa su koja u svojim redovima ima Danstona, Mekaluma, Brauna, Dragića, Leda, Motuma, Simona, Štimca. Došao im je i Toni Daglas koji je u karijeri odigrao blizu 400 mečeva u NBA. To je tim koji ako ima svoj dan može da dobije i CSKA u Moskvi. Dosta je ovo po meni teže gostovanje nego u Valensiji i Milanu. Nama Armani i Valensija odgovaraju, dok nam sa turskim klubovima ne ide baš tako sjajno. Galatasaraj je jedini turski klub koji smo dobili u gostima u Evroligi, onda znate o čemu pričam. Danston nam skoro uvijek pravi velike probleme, Braun je u Pioniru bio rovit, sada je to druga priča. Naša velika šansa je Ataman, koji je po meni prosječan trener. Drago mi je da se Dobrić oporavio, bitan igrač s klupe. Neophodno je da Feldin i Bjelica budu na nivou. Uglavnom, nadam se da ćemo sutra u Carigradu zabilježiti jubilarnu 50. evroligašku pobjedu! Ako se to desi, ne bih u utorak bio u koži igrača Himkija!
                                Last edited by mikara92; 11-01-18, 12:47.

                                Comment

                                Working...
                                X