Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne radi magija sve. Ona pomaze. Naravno da se sve to moze lepo objasniti sa psiholoskog aspekta. Mnogim nasim trenerima kao sto i igracima je igranje u toj dvorani pred punom publikom dosta pomoglo, sto ne znaci da je to uvek presudan faktor.

    Za vraceve ne znam. Ako ce da pomognu zasto ne?

    Comment


    • Pa kako ne, pomaze preko 50% po tvojoj tvrdnji.

      Posto nijedan igrac ne moze na svakoj tekmi da daje stalno 100%, nego nesto manje, a ti si procenio da u Pioniru je to oko 150%, onda dolazimo do toga da Magija je maltene pola pobede.

      Samim tim, mozemo duplo losije igrace da potpisujemo i da imamo iste rezultate. Uz sve to, sa ovom ekipom nista osim titule nije realno kad imamo Pionir iza nas...

      Comment


      • Neka probaju komšije sa vračevima njima su ipak potrebniji, pa ako njima pomognu da nam ustupe njih par
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Sudijski kriterijum je sve..Promene utakmicu kako hoce...

          Cedevita je neverovatno nesto...Oni da su pametni kao sto nisu..Sutnuli bi ovog beka crnca, obican spot up suer i ne sutira bas najbolje..Sve ostalo je uzas....
          Ako mislis na Vila Cerija, on je za mene odlican igrac, daj boze da ga sutnu

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ako mislis na Vila Cerija, on je za mene odlican igrac, daj boze da ga sutnu
            Misli verovatno na Marfija

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako mislis na Vila Cerija, on je za mene odlican igrac, daj boze da ga sutnu
              Ima li neki Zvezdin igrač da ti se sviđa?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Pa kako ne, pomaze preko 50% po tvojoj tvrdnji.
                Pomaze onako kako sam i napisao - daju 50% vise sebe...ulazu vise energije koju crpe od spolja. To nece uvek rezultovati 50% vecim doprinosom, pogotovo ako imas indijance kao sto si rekao.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Magija Pionira radi vec desetinama godina, a sa Vlajnama iskustva nemam
                  Ne postoji magija Pionira.. Poslednjih nekoliko godina, da ako uporedimo procenat pobeda kuci i na strani mi smo najmanje domacinska ekipa, u poredjenju sa ostalim ekipama.
                  Ne kazem da smo imali vise pobeda na strani od Fenera ili CSKA, ali procentualno smo manje domacinska ekipa od njih
                  Last edited by Antona; 10-01-18, 21:56.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ima li neki Zvezdin igrač da ti se sviđa?
                    Ima.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ima.
                      Koji, kako se zove, nemoj da se stidiš.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Koji, kako se zove, nemoj da se stidiš.
                        Kako koji. Pa Apic

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ne postoji magija Pionira.. Poslednjih nekoliko godina, mislim da imamo losiji procenat odnosa pobeda kuci i na strani, u poredjenju sa ostalim ekipama.
                          Ne kazem da smo imali vise pobeda na strani od Fenera ili CSKA, ali procentualno smo manje domacinska ekipa od njih
                          Mozda bi trebalo da probas da izmeris koje su sve ekipe sa mnogo vecim kvalitetom od Zvezde a i Partizana padali u Beogradu. Dobiti CSK ili Fener u gostima je jos uvek po meni nemoguca misija za nas.

                          Comment


                          • Ajmo Covicu reaguj. Treba nam novi transfer na poziciji Magijasa za Pionir

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Koji, kako se zove, nemoj da se stidiš.
                              Sta cu kad sam stidljiv po prirodi....svidjaju mi se Tejlor, Pero, Ognjen a i ostali imaju svoje kvalitete.
                              Cim se pomene suparnicki igrac/trener u tebi se javi detektivska sumnja....garant si radio u Udbi u proslom zivotu

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Mozda bi trebalo da probas da izmeris koje su sve ekipe sa mnogo vecim kvalitetom od Zvezde a i Partizana padali u Beogradu. Dobiti CSK ili Fener u gostima je jos uvek po meni nemoguca misija za nas.
                                Ne sporim da smo pruzili spektakularne partije u Pioniru.. Samo kazrm da je Radonja imao 28% pobeda u gostima, a Alimpije ima 3 pobede na strani i "samo" 4 pobede kuci.
                                Fali malo vise pobeda kao domacin i jednom i drugom treneru, a po meni to bi doslo na svoje da nismo igrali u Areni.

                                Comment

                                Working...
                                X