Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Zvezda napravila 25 prekršaja, Cedevita 23, Budućnost protiv Zvezde 20, protiv Cedevite 21 prekršaj i posle Zvezda nije igrala odbranu kao Cedevita. Nebuloze se nastavljaju.
    Kakve veze ima broj prekršaja sa odbranom? Može prosvetljenje?

    A u međuvremenu, pronađi korelaciju između dobre/loše odbrane i procenta šuta protivnika.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by mikara92 View Post
      Simonović, Jović i Cirbes na današnjim mečevima u Evrokupu postigli zajedno 0 poena! Toliko o učinku naših igrača kada odu iz Zvezde. Tek se sada vidi kakvu su košarku igrali u Zvezdi i koliko su bili iznad svojih realnih mogućnosti. Takav je slučaj i sa Dženkinsom, tako će biti i sa Kuzmićem i sa mnogima od njih. Realno, samo će Gudura napraviti iskorak.
      veceras ...nemoj to zaboraviti ...Simonovic ,Jovic,Zirbes ...vrlo dobre sezone ..DJenka je na zalos upao u ekipu gde jedan igra 11 njih gledaju jbg ...ali lova masna ...Guduru ne treba ni komentarisati ..igre extra ..Kuzmic bje povredjen ,Mitar igra dobro ...

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Niko meni ne može da zabrani kako da se zovem brukam!
        Ne da ovaj kilavi softver reputaciju, al može ovako
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          veceras ...nemoj to zaboraviti ...Simonovic ,Jovic,Zirbes ...vrlo dobre sezone ..DJenka je na zalos upao u ekipu gde jedan igra 11 njih gledaju jbg ...ali lova masna ...Guduru ne treba ni komentarisati ..igre extra ..Kuzmic bje povredjen ,Mitar igra dobro ...
          Prijatelju, niko od njih ne pruža ni 30% onoga što je pružao u Zvezdi (sem Gudure). Čarls ima nesreću da igra u pogrešnom timu, to se slažem.
          Last edited by mikara92; 10-01-18, 21:01.

          Comment


          • ima veze ,nije tacna slika stanja na terenu ali naravno da ima veze ...ispunili smo bonus u svakoj cetvrtini,nisu nam davali glupe poene na ulaz a da nismo reagovali faulovina ,prekidali napad ...svirali su nam malo i ono sto nije trebalo ali jbg ....glavna je stvar lose zatvaranje suta za 3 p i to je to ...a reci da nismo igraloi odbranu je glupost ..igrali smo ali znamo da je igramo dosta bolje ...

            Comment


            • to je netacno ...pogledaj malo statistiku pa vidi ...30% je manje od trecine poena asistencija ,skokova ...pogledaj statistiku od posle dve god za svakog igraca pojedinacno pa ces videti koliko nisi u pravu

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Sad bas gledam od kakvih poluigraca je radonja napravio timcinu...cirbes,jovic,simonovic,
                micic,guduric,mitrović itd itd...niko nista ne igra u drugim timovima,dok su kod nas delovali neverovatno,sem luke i micica

                Neki bag,uopste nmg mitrovic spojeno da napisem gore,kod prvog pominjanja
                Zato sto smo bili tim, odnosno TIMCINA.
                Iz te kolektivne igre iskakali su pojedinci koji su prikazivali vise od realnih vrednosti. Ponavljam glavni igrac je bio TIM de se postovala lopta, saigrac, zadatci u odbrani itd,itd.
                Slicno je bilo ranije i sa Partizanom. Mnogi igraci su kasnije igrali mizerne uloge po odlasku al su u sistemu igre gde je akcenat bio na timskoj igri bili sjajni.

                Comment


                • Ma imali smo Bjelicu ljudi, a oni ne. To je sustina.

                  Kad imas Bjelicu u ekipi, sklon si takvim potopima...

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Zvezda napravila 25 prekršaja, Cedevita 23, Budućnost protiv Zvezde 20, protiv Cedevite 21 prekršaj i posle Zvezda nije igrala odbranu kao Cedevita. Nebuloze se nastavljaju.
                    Od tih 25 koliko je bilo za 2+1 ili 3 slobodna bacanja, koliko je bilo od lopte, nerezonskih ...odbrana može i bez gluposti da se odigra.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Jesu naravno ,kompletnija ozbiljija ekipa i to dosta ,nema Cedevita sta da trazi po meni smo mi i Bud u finalu ABA bez vecih problema
                      Po meni je i dalje cedevita jaca po individualnom kvalitetu. Moguce da Dzikic vise izvlaci iz svoje ekipe nego sto to Zdovc radi iz svoje.

                      Originally posted by mikara92 View Post
                      Prijatelju, niko od njih ne pruža ni 30% onoga što je pružao u Zvezdi (sem Gudure). Čarls ima nesreću da igra u pogrešnom timu, to se slažem.
                      Cesto je tako. U Zvezdi igraju gladni a nakon Zvezde siti, pritom kad zagrmi Pionir svaki igrac daje 150% odsto sebe.

                      Comment


                      • Ma 750%

                        Jebes mi sve nama ne trebaju ni treneri ni igraci, jedno 500,000 evra magije od neke Vlajne i ko bi nam bio ravan

                        Comment


                        • Magija Pionira radi vec desetinama godina, a sa Vlajnama iskustva nemam

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Kakve veze ima broj prekršaja sa odbranom? Može prosvetljenje?

                            A u međuvremenu, pronađi korelaciju između dobre/loše odbrane i procenta šuta protivnika.
                            Laki, drag si mi forumaš znaš i sam da te gotivim al brate lupaš ko Maksim po diviziji. Pa nego sa čim imaju veze faulovi ako nemaju sa odbranom, ne mogu da verujem da može bilo ko da postavi to pitanje, a verujem da ga nisi postavio da me zajebavaš.
                            Već sam u jednom od prethodnih postova pisao koliko je bitno kakav je sudijski kriterijum, on može da varira, svaki sudija ima svoje specifičnosti, šta voli da svira, tu ti drakon može više da pojasni od mene. Ono što je najbitnije da ono što se uspostavi kao prekršaj važi za obe ekipe podjednako. Broj bacanja pokazuje da je suđenje bilo u najmanju ruku blago domaćinsko, i ti onda nisi u mogućnosti da u toj situaciji odigraš tvrdu utakmicu, kakve ti najviše voliš. Onda moraš da se prilagodiš tim uslovima i mi smo to uradili. Odbrana se vidi po šutu za dva koji im je bio katastrofalan, ali poenta je da oni ovakvo šutiranje za tri neće ponoviti ni protiv MZT-a, ono je bio čist incident, a i sam si rekao da nije svih 23 šuta bilo otvoreno, čemu sad menjanje priče? I pored svih tih okolnosti oni su nas JEDVA dobili, a ubeđen sam da su ovakvom utakmicom samo sebi napravili medveđu uslugu, jer kad se budemo sledeći put našli sa njima PREGAZIĆEMO ih, jednom, dva, tri puta, koliko god puta bude trebalo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Magija Pionira radi vec desetinama godina, a sa Vlajnama iskustva nemam
                              Radi ocigledno. Koj se kurac onda busamo u nase kosarkase i trenere. Kad Magija Pionira sve radi.

                              Potpisemo 15 idiota za sicu, onda nabudzimo Pionir, dovedemo sve vracheve koji postoje da to omadjijaju kako treba i F4 je nas. Jedino je zajebano ako nam zafali krvi od tajvanskog kikireza za Arenu za F4. Mogli bi da puknemo...

                              Comment


                              • Sudijski kriterijum je sve..Promene utakmicu kako hoce...

                                Cedevita je neverovatno nesto...Oni da su pametni kao sto nisu..Sutnuli bi ovog beka crnca, obican spot up suer i ne sutira bas najbolje..Sve ostalo je uzas...Stipanovic dole sam je smesno....Ukic je vise za 15ak minuta nego da bude nosilac....Visnjica je za njega izmislio kosarku....

                                Tako da promeniti beka i centra i onda bi to bila druga prica...Stipanovic je neki nivo lige sampiona, da zemni Mesija...Prvi centar tima koji oce uzeti EC ili ABA nije...

                                Buducnost stvarno treba ozbiljno shvatiti,na ovom uzorku ne verujem u slucajnosti...

                                Oni su nas dobili dva puta u mecu gde smo imali jako dobro procente...imali su i oni ali nisu taj tip tima da igraju na kos vise...

                                MOze se palamuditi o tome da li ih je islo ili ne, narodski sralo ali ovo sto rade sa ovim timom je neverovatno.... Kad bih bio Dzikic ja bih promenio onog mladjeg Sehovica, ane centra..Ok rade oni dole...osovina je na spoljnoj liniji koju bi jos pojacao...

                                Svi ABA timovi, koliko vidim jedva cekaju da prodje ovaj deadline...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X