Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Večeras Cedevita protiv Budućnosti u Eurocupu, biće zanimljivo videti da li će i koliko taktizirati
    vjerujem da ce biti bas opasna aktika i skrivanje.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Kirka ili je u pitanju "mladji" Majkl?
      Toney, opasna zverina sasvim solidna NBA karijera...Trci u ledja, brz...dobar igrac...Inace oce da otpuste Leda, vec je leteo Dzos Adams...Inace Toney nije debitovao proslu imao neko trovanje....verovatno igra protiv nas...

      Izbacio je Stimca iz rotacije skroz...Danston ne sutira trojke vise...nema 4-5 Stimac-Danston...Stvarno kad vidis sta je radio Peras....ono je za kosarkaski zatvor..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mi svi u ABA bolje se ubijemo...partizan razvija 5 godina mladje igrace u EC, FIBA sampinjona...Cedevita i Buducnost ce gledati da budu 3,4..Zvezda nema interesa F8 zbog PO ABA...mislim stvarno

        E al kako kkp pusi pricu o mladim igracima,pa oni nemaju dinara, majku rodjenu bi im ostoja prodao da moze...Jedino ulazak love ih spasava...

        Buducnost je aktivna kao traze ali nesto ne verujem da ce kupovati..dok Cedevita mislim da ce menjati Dzonsona..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sad bas gledam od kakvih poluigraca je radonja napravio timcinu...cirbes,jovic,simonovic,
          micic,guduric,mitrović itd itd...niko nista ne igra u drugim timovima,dok su kod nas delovali neverovatno,sem luke i micica

          Neki bag,uopste nmg mitrovic spojeno da napisem gore,kod prvog pominjanja
          Last edited by nebitan; 10-01-18, 20:43.

          Comment


          • Evo kako izgleda procenat Budućnosti za 3 kada se igra bilo kakva odbrana pa makar i Cedevitina.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Evo kako izgleda procenat Budućnosti za 3 kada se igra bilo kakva odbrana pa makar i Cedevitina.
              da ih pustamo da sutiraju narednu utakmicu nece pogoditi koliko su ovu proslu ...nemojmo se zavaravati takva utakmica se desava jednom u karijeri ...naravno da smo igrali slabu odbranu tu nema dileme ali sut ih je sluzio tako tada i nikada vise ...

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Evo kako izgleda procenat Budućnosti za 3 kada se igra bilo kakva odbrana pa makar i Cedevitina.
                Znači, Cedevita pobedila?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dobi Budućnost Cedevitu. Nadam se da je sada svima jasno da su Podgoričani opasniji protivnik od Sokića.

                  Comment


                  • Originally posted by mikara92 View Post
                    Dobi Budućnost Cedevitu. Nadam se da je sada svima jasno da su Podgoričani opasniji protivnik od Sokića.
                    Jesu naravno ,kompletnija ozbiljija ekipa i to dosta ,nema Cedevita sta da trazi po meni smo mi i Bud u finalu ABA bez vecih problema

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Znači, Cedevita pobedila?
                      Svela ih uz jednu prosečnu odbranu na uobičajeni prosek šuta za tri.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Laki, brukaš se na dva foruma
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Zvezda napravila 25 prekršaja, Cedevita 23, Budućnost protiv Zvezde 20, protiv Cedevite 21 prekršaj i posle Zvezda nije igrala odbranu kao Cedevita. Nebuloze se nastavljaju.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Laki, brukaš se na dva foruma


                            Niko meni ne može da zabrani kako da se zovem brukam!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Niko meni ne može da zabrani kako da se zovem brukam!
                              Pravda za Lakija

                              Comment


                              • Simonović, Jović i Cirbes na današnjim mečevima u Evrokupu postigli zajedno 0 poena! Toliko o učinku naših igrača kada odu iz Zvezde. Tek se sada vidi kakvu su košarku igrali u Zvezdi i koliko su bili iznad svojih realnih mogućnosti. Takav je slučaj i sa Dženkinsom, tako će biti i sa Kuzmićem i sa mnogima od njih. Realno, samo će Gudura napraviti iskorak.

                                Comment

                                Working...
                                X