Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cek nije mi jasno zar se ne racuna medjusobni skor u aba ligi? Hvala sudijama sto su odmorile tejlora

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Cek nije mi jasno zar se ne racuna medjusobni skor u aba ligi? Hvala sudijama sto su odmorile tejlora
      I ja sam ubedjen da se racuna medjusobni skor.
      Makar je tako bilo prosle sezone.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        I ja sam ubedjen da se racuna medjusobni skor.
        Makar je tako bilo prosle sezone.
        Koš razlika mada nece nista vredeti ako ne dobijuemo Buducnost u Podgorici za par kola ....to ce biti jako jako vazan duel i za nas i za njih

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Cek nije mi jasno zar se ne racuna medjusobni skor u aba ligi? Hvala sudijama sto su odmorile tejlora
          Računa setek na kraju.Do kraja lige ide koš razlika,ako je međusobno 1:1 a isti broj bodova prvi je onaj sa boljim količnikom itd

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Prvi koji nastavi raspravu na ovu temu biće banovan po slovu pravilnika o kažnjavanju forumskih prestupnika.
            Ajd onda napisi ti umesto mene da je bila ironija u poslednjoj recenici

            Salim se, teraj dalje, Jankovic obecava, moze mnogo da donese Zvezdi ako nastavi da "gura" napred. Takav profil igraca bi bas dobro dosao na ovu postavku ekipe.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Cek nije mi jasno zar se ne racuna medjusobni skor u aba ligi? Hvala sudijama sto su odmorile tejlora
              Dok traje sezona gleda se koš razlika, kad se završi liga ako oba tima ostanu sa istim brojem pobeda i poraza gleda se međusobni skor.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Dok traje sezona gleda se koš razlika, kad se završi liga ako oba tima ostanu sa istim brojem pobeda i poraza gleda se međusobni skor.
                Znaci merodavan je međusobni skor iskljucivo.

                Comment


                • Znaci opet smo drugi

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Znaci merodavan je međusobni skor iskljucivo.
                    Pa i nije, ako je i on isti onda broj postignutih poena ... i tako bliže i tako dalje ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Bićemo prvi na tabeli, novinari će pričati za nas "prvoplasirani tim ABA lige", a da, faktički smo još uvek drugi Ali, drknuće Futuru još neko (sem nas)
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sve zavisi,nzm kakav nam je raspored,ali ako ne budu bila neka putovanja lagano dobijamo futuru,a ako bude opet neki haos sa gostovanjima bice opasno zeznuto

                        Comment


                        • Bitno bi bilo tući Futuru u Titogradu i staviti ad akta to pitanje da li su prvi ili drugi.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Za gospodina Lakija ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Jankela ce biti paklen igrac.. Mnogo je brz za svoju visinu, i to moze da koristi i i odbrani i u napadu kad krene ka kosu licem. Ne boji se duela, hoce da se potuce pod kosem, sto mi se mnogo svidja. Ima krvi u njemu, ima karakter sto moze biti vaznije za uspeh od ostalih kosarkaskih elemenata

                              Comment


                              • Polako sa jankovicem,videcemo,za sada igra sasvim ok...ako nabaci koji kilogram bice zverina,ali polako...i radicevic je dao 17 mzt-u cini mi se

                                Comment

                                Working...
                                X