Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2.55kvota na nas u petak...nesto mi ne pije vodu tu...efes je bas losa ekipa,ljudi ne znaju gde biju plus su klupirali stimca i lida cini mi se,ajd vraca derik braun,ali ne vidim kako mogu da nas dobiju

    Comment


    • Nego, ima li sta od prelaznog roka? Ako ima, koji su rokovi da se eventualni prelasci utanace? Pitam ozbiljno.

      Comment


      • Last edited by Wingwalker; 10-01-18, 16:11.

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Nego, ima li sta od prelaznog roka? Ako ima, koji su rokovi da se eventualni prelasci utanace? Pitam ozbiljno.
          18-19 januar krajnji rok za aba ligu

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            18-19 januar krajnji rok za aba ligu
            A za EL?

            Comment


            • E to nzm,ali nije ni bitno,jer ako dovodimo igraca za el mora da bude bas bas opaka zverina,a i zna se sta je nama prioritet...znaci ako niko ne dodje do 18-19 januara to bi bilo to

              Comment


              • Ne igram kladionicu ali izbaci mi sad da je kvota da će Zvezda na F4 svega 12, a da ćemo u top 8 kvota 4
                Da li to Mocart kladionica nešto zna što mi ne znamo?
                Last edited by mikara92; 10-01-18, 16:45.

                Comment


                • Verovatno misle, ako igramo F4 kuci da dobijamo...

                  A za F4 da cemo igrati sa pozicije 5-8, znaci sa utakmicom vise na strani i da nam treba brejk.

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    2.55kvota na nas u petak...nesto mi ne pije vodu tu...efes je bas losa ekipa,ljudi ne znaju gde biju plus su klupirali stimca i lida cini mi se,ajd vraca derik braun,ali ne vidim kako mogu da nas dobiju
                    Koliko god da su losi , mi nikako ne mozemo biti u el favoriti u gostima jbg to je realnost i tako ce biti jos neko vreme sigurno

                    Comment


                    • Ma jok favoriti,al 2.55 je bas velika kvota,1.9 ili 2 je ok

                      Comment


                      • @Czbg9

                        Pa pazi u kosarci ne moze nikako biti kvota manja od 2 na oba tima tako daa samim tim ako je kvota 1.9 to svrstava nas u favorite jer onda na njih mora biti veca od dva.. Svakako mozda je malo veca nego sto treba ali to ne pravi nikakvu veliku razliku

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          18-19 januar krajnji rok za aba ligu
                          !9 .januar do 23,59h

                          Comment


                          • Moze kvota biti manja od dva, ne moze biti veca od dva za oba tima...

                            Efes je favorit, doveli su Daglasa odlicnog NBA igraca, dobro ne odlicnog ali solidnog ;) za EL odlican...vratio se Brown...igraju kuci..mi izmedju dva derbija....Ja sam ovog puta na jedinici...ako dobijemo svaka nam cast...

                            Kvote za F8 i F4 su debilne, kao sto su debilne i nase kladionice... kad stave kvotu 1.8 da ne idemo u F8 onda cu ih postovati Oni smatraju narod kretenima i zato ih gaze kako hoce...Nase kladionice su amaterske...SVE...

                            Efes je favorit po svemu, sem po stanju na tabeli..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Večeras Cedevita protiv Budućnosti u Eurocupu, biće zanimljivo videti da li će i koliko taktizirati
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Moze kvota biti manja od dva, ne moze biti veca od dva za oba tima...

                                Efes je favorit, doveli su Daglasa odlicnog NBA igraca, dobro ne odlicnog ali solidnog
                                Kirka ili je u pitanju "mladji" Majkl?

                                Comment

                                Working...
                                X