Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam tabelu, Makabi nam je na jednu pobedu Himki na dve pobede. Sa ovakviom igrom nama je mesto u top8, a ne bih bio iznenzdjen da se ove dve ekipe raspadnu u nastavku... Mislim na Himki pre svega zbog uloge Sveda koja pogubno utice na tim i timski duh.

    Sto se tice nase igre, ovo je top8 level kosarke, i kapa dole Alimpiju koji je demantovao sve skeptike, medju kojima sam bio i ja.. To je ta kosarka koju zelim da gledam- timska igra, fajt za svaku loptu kao da nam od nje zivot zavisi.. U stvari nije to kosarka koju ja zelim da gledam, bolje reci to je jedini nacin da se Zvezda takmici u EL, i Alimpije je polozio taj zadatak vise nego uspesno.
    Mi imamo jos prostora za napredk, i generalno u nastravku ocekujem jos bolje igre, ali ce sigurno biti i padova a mozda i jos neki kiks.

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Srecan Bozic.
      Vaistinu... nego Drakone, kako ti se čini suđenje protiv Žalgirisa?
      Pitam zato što ima ovde forumaša koji su videli "najstrašniju krađu i otimanje od Zvezde" ovo pod navodnicima nije napisano ovim rečima nego je moja slobodna interpretacija komentara ma suđenje i kritike dragog nam Lamonike.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Vaistinu se rodi braco.
        Srecan Bozic.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Gledam tabelu, Makabi nam je na jednu pobedu Himki na dve pobede. Sa ovakviom igrom nama je mesto u top8, a ne bih bio iznenzdjen da se ove dve ekipe raspadnu u nastavku... Mislim na Himki pre svega zbog uloge Sveda koja pogubno utice na tim i timski duh.

          Sto se tice nase igre, ovo je top8 level kosarke, i kapa dole Alimpiju koji je demantovao sve skeptike, medju kojima sam bio i ja.. To je ta kosarka koju zelim da gledam- timska igra, fajt za svaku loptu kao da nam od nje zivot zavisi.. U stvari nije to kosarka koju ja zelim da gledam, bolje reci to je jedini nacin da se Zvezda takmici u EL, i Alimpije je polozio taj zadatak vise nego uspesno.
          Mi imamo jos prostora za napredk, i generalno u nastravku ocekujem jos bolje igre, ali ce sigurno biti i padova a mozda i jos neki kiks.
          Ovo je nesto cemu sam se nadao na kraju godine a docekah vec na polusezoni. Nevjerovatno je tesko uhodati 11 novih igraca i pronaci sistem koji ce da funkcionise. Da je to lako i da zavisi samo od kvaliteta rostera, Armani ne bi onako izgledao, Darusafaka sa Blatom jedva, Efes, Barselona, Makabi... Da ne nabrajam vise, znate o cemu pricam. Razlog za zadovoljstvo lezi u tome sto je 90% rostera na duzi ugovor i sto ovo moze biti jos bolje.

          Comment


          • Da a mi cemo ovako da bijemo sve redom. Plus igramo polufinale aba itd..Vratite se malo u realnost...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Da a mi cemo ovako da bijemo sve redom. Plus igramo polufinale aba itd..Vratite se malo u realnost...
              Bravo!

              Prosle kao 9 ti nismo usli sa 16 pobeda, neka to bude i ove godina donja granica za osvajanje 8g mesta, top 5 ekipa se vec zna, cak je i 6ti siguran (Zalgiris), ostali sem Armanija i Efesa, se bore za dva preostala mesta. Ako je ta granica 16 pobeda , onda nam trebaju sve pobede kuci plus dva brejka na strani. Samo podsecanje da kuci cekamo 'bracu' iz Pireja,Real i Fener uz ogradu da sam ostale ekipe svrstao "manjeg" rejtinga i imena. Sto znaci ne smes imati poraz kuci i dva brejka na strani, svaki poraz kuci znaci jos jedna extra pobeda na strani, a ako ima ovde optimista neka obrazlozi kako da se dodje do 16 pobeda neka i napise koje je to pice koje konzumiraju u ovim danima praznika da i ja popijem isto, mnogo vam je dobro.

              Samo bez onih teorija da ako bi dosla petica ili QMiloriki na 4/5 da bi to bilo zagarantovano.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Bravo!

                Prosle kao 9 ti nismo usli sa 16 pobeda, neka to bude i ove godina donja granica za osvajanje 8g mesta, top 5 ekipa se vec zna, cak je i 6ti siguran (Zalgiris), ostali sem Armanija i Efesa, se bore za dva preostala mesta. Ako je ta granica 16 pobeda , onda nam trebaju sve pobede kuci plus dva brejka na strani. Samo podsecanje da kuci cekamo 'bracu' iz Pireja,Real i Fener uz ogradu da sam ostale ekipe svrstao "manjeg" rejtinga i imena. Sto znaci ne smes imati poraz kuci i dva brejka na strani, svaki poraz kuci znaci jos jedna extra pobeda na strani, a ako ima ovde optimista neka obrazlozi kako da se dodje do 16 pobeda neka i napise koje je to pice koje konzumiraju u ovim danima praznika da i ja popijem isto, mnogo vam je dobro.

                Samo bez onih teorija da ako bi dosla petica ili QMiloriki na 4/5 da bi to bilo zagarantovano.
                Sve fino napisano.
                Ne treba zaboraviti da poslednja 3 kola u EL igramo sa Realom,Fenerom i CSKA.
                Da bi prosli dalje,trebace nam minimum jedna pobeda tu, a pritom da do ta poslednja 3 kola izgubimo samo par tekmi.
                Tesko je otici u top 8, pre samog pocetka EL zna se kakve su prognoze bile,a sam rekao da je dvocifren broj pobeda sjajan uspeh...
                Zato, igrati EL i dalje bez ikakvog imperativa, pa ako ispadne nesto ispadne.
                Tako je bilo i do sada i ne ide na ni malo lose.
                Kad vec pominjes 4/5 Kada istice ugovor Jonesu u Baskoniji?

                Comment


                • Suludo je pricati o top 8.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Suludo je pricati o top 8.

                    Zasto suludo? Nije nerealno da sa ovakvom igrom u narednih 15 utakmica napravimo 7-9 pobeda, sto u kombinaciji sa raspadom nasih rivala i bolji medjusobni skor moze biti dovoljno za top8. Realno smo trenutno na visem nivou od Makabija i Himkija i sigurno vise od njih zasluzujemo to mesto..

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Zasto suludo? Nije nerealno da sa ovakvom igrom u narednih 15 utakmica napravimo 7-9 pobeda, sto u kombinaciji sa raspadom nasih rivala i bolji medjusobni skor moze biti dovoljno za top8. Realno smo trenutno na visem nivou od Makabija i Himkija i sigurno vise od njih zasluzujemo to mesto..
                      Pa da ali to je sve zasnovano na tome da forma tima ne pada i da igramo maximalno i da se pri tome niko ne povrijedi. Realnija je prica da ce ovaj tim imati i padova i losih utakmica al da je do sada fantastican rezultat e sad moracemo da se strpimo pa vidimo na kraju.

                      Comment


                      • Ne padajte u euforiju,aba liga je prioritet a i EL da se uradi sto se vise moze ...bez pritiska samo to je najbitnije ...zapeti protiv buducnosti da se prigrabi to prvo mesto u Aba pa posle lagano

                        Comment


                        • Od prognoza da ćemo da imamo 7, 8, 9 najviše 10 pobeda u EL došlo se do računanja koliko nam treba za plejof. Un-fucking-believable. Malo realnosti stvarno ne bi škodilo, kao što rekoh nekoliko puta dosad neka dostižna cifra je od 12-14 pobeda, preko toga - e to je već herojski. Nije nemoguće, ali je malo verovatno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • 14 pobeda je npr top rezultat sve preko 12 je odlicno..preko 10ok..ispod pobacaj. ABA liga je u ovoj godini koja je nazalost godina rekonstrukcije primarna stvar.

                            Duga prica..voleo bih da cujem pred pocetak sezone da napadamo f8 i da imamo uslove za to..oko 4m za plate nam treba ali moj je utisak i da mozemo da sakupimo da necemo..EL ako ispadnemo nedao Bog, necemo se vratiti sledecih x godina...Zalim ovu upravu samo sto nisu sposobni da naprave uslove da budemo kandidat za A licencu..Za to izgleda nisu sposobni..a mogli bi kad bi se odvojili malo od drzavika..partija itd..ali odoh sad u bajke..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              14 pobeda je npr top rezultat sve preko 12 je odlicno..preko 10ok..ispod pobacaj. ABA liga je u ovoj godini koja je nazalost godina rekonstrukcije primarna stvar.

                              Duga prica..voleo bih da cujem pred pocetak sezone da napadamo f8 i da imamo uslove za to..oko 4m za plate nam treba ali moj je utisak i da mozemo da sakupimo da necemo..EL ako ispadnemo nedao Bog, necemo se vratiti sledecih x godina...Zalim ovu upravu samo sto nisu sposobni da naprave uslove da budemo kandidat za A licencu..Za to izgleda nisu sposobni..a mogli bi kad bi se odvojili malo od drzavika..partija itd..ali odoh sad u bajke..
                              Losmi prijatelju, bold je sustina.
                              Da nismo banana drzava, sve to bi bilo daleko realnije.
                              Zivimo u zemlji gde braca apsolutno sve kontrolisu i u svakoj su corbi mirodjija.
                              Covke uz sve te cinjenice, vise nego sjajno vodi klub.
                              On to ume, vodio je FMP dugo, stvorili su dosta reprezentativaca...
                              Uspostavio je sistem u klubu, sistem po kome u ovoj sezoni radi i razmislja o sezoni 18-19 i 19-20.
                              Postoji plan, to je jako bitno.
                              Ako bi, kao sto mnogi prizeljkuju dosla bagra sa vlasti i upumpala milione, to bi sve trajalo godinu-dve,polovinu novca bi pokrali,a klub ostavili u jos vecem sranju nego sto je bio i pitanje da li bi vise bilo sansi za bilo kakav povratak...

                              Comment


                              • Sto se tice top 8 siguran sam da ce se sa 15 pobeda proci , ono prosle godine se desilo jednom u 10 godina

                                Comment

                                Working...
                                X