Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Fotka je sjajna ...
    ima još jedan zanimlji detalj, kad Alimpije zagrli Enisa dok se čeka izmena (pored terena)
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ovo da je ukucao ubili bi ih sa 20+ razlike do kraja
      Mislim da je ovde bio faul ko vrata. Nek neko baci taj trenutak kad na jućubu izađe snimak.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        a ko je ono palamudio da je Milaknis cudo od igraca,bolji od svih nasih trenutno ,doktor za Simonovica ....kako je Jankunas top 2 krila u el ....
        Bjelice Jr. bilo bi lepo da makar citas postove pre nego sto krenes da kenjas. Lepo je napisano, Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odavno nismo videli. A to sto ti izvlacis lude price me ne cudi. Isparenja neka ispod kuce sigurno.

        Comment


        • I ako može gifić za moju dušu gde Bjelica ubacuje zicer a čovek u publici se krsti.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            I ako može gifić za moju dušu gde Bjelica ubacuje zicer a čovek u publici se krsti.
            Tesko ces ga naci. Klasifikovala EL kao montazu, jednostavno nemoguce je da se to stvarno desilo

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              I ako može gifić za moju dušu gde Bjelica ubacuje zicer a čovek u publici se krsti.
              Gledao sa ortacima tekmu, nas 6 se prekrstilo u istom trenutku kadar lika na tribinama... Oplakao sam

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Comment


                  • Milaknis se krstio lično

                    Comment


                    • MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI! Srećan Bozić svima koji slave, a naša Zvezda da nas obraduje tokom ove 2018. godine!

                      Comment




                      • Ennis obrnuo igricu.

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI! Srećan Bozić svima koji slave, a naša Zvezda da nas obraduje tokom ove 2018. godine!
                          Vaistinu se rodi, srećan Božić!
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Srećan Božić

                            Comment


                            • Srecan Bozic.

                              Comment


                              • Христос се роди!
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X