Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je bar bracala Escalade ziv, pa da odmah liferujemo MVPa Zicerasa.

    https://youtu.be/2T-GqlQ_nuU

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Imaš pravo, igra se brža košarka, ali nama odbrana ipak jeste raspad. Gledam juče Lazu, koji se izlomi da juri Teodora, dok Bjelicu mrzi da potrči da ugrabi "ničiju" loptu. Kada Pero nije u igri, nema ko da komanduje u odbrani, jer trener nije specijalac za odbranu.
        I ja sam se tada baš baš iznervirao.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment




        • Pero bratina.

          Comment


          • Originally posted by Svarog View Post
            Sva sreca da smo pobedili pa mi lakse pada ovo Bjelicino odsustvo mozga ali najgore od svega mi je njegova igra u odbrani( timska), pogotovu strana pomoci i to ponavlja iz utakmice u utakmicu. Neverovoatno je da igrac sa 35 godina i toliko godina rada sa najkvalitenijim trenerima i igranjem kosarke na ovakvom nivou i dalje ne zna osnove kosarke. Teze mi pada to nego svi oni promaseni ziceri i glupi faulovi.


            Sta pod ovim podrazumevas?

            Comment


            • Potpisao bih da Milko svaku partiju odigra ovako kao što je juče, treba racionalno sagledati stvari ipak mnogo, mnogo više pluseva u igri nego loših momenata. Promašio zicer, pa šta? Ja sam se prvi iznervirao kad sam video, ali ukupan učinak je ono što se gleda a on je takav da je u idealnoj petorci kola EL, i tu prestaje sva priča.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kako je on u petorci kola ispred Shengelije to zna samo botina koja ovo sastavlja. Covek imao 20 i 13 plus Zero Turnovers!!!

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Morate da shvatite da je brza kosarka ujedno i veci broj primljenih poena. Prosle sezone smo napad pocinjali sa pikom na 15s ukoliko ne prodje, loptu smo vracali Simonovicu i u vecini slucajeva napad zavrsavali u zadnjih 5sec sto je dovodilo do manjeg broja posjeda/suteva kako nas tako i protivnika. Armani (kao i vecina EL) napad zavrsava u prvih 10sec ako se ukaze prilika, ako se odbije prvi napad oni individualno pokusavaju jer imaju kvalitetne pojedince. Dakle nije nama odbrana raspad pa primimo 80p vec se igra vise napada. Mi sad imamo igrace kojima lezi takav stil, Jovic & Kuz su bili dominantni u piku pa je ostajalo vise prostora za Simona a ti napadi su trajali duze.
                  Pri tome trener je imao kostur ekipe koju je u skladu sa mogucnostima nadogradio posle toliko godina na klupi. Sa ovih novih 11 igraca i mladim trenerom ovo izgleda jos i odlicno.
                  Veoma smislena analiza,jedna od boljih koje sam procitao u poslednje vreme.Bravo

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Kako je on u petorci kola ispred Shengelije to zna samo botina koja ovo sastavlja. Covek imao 20 i 13 plus Zero Turnovers!!!

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Evo, sve crno na belo
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Toko vise poena, duplo vise skokova, veci index, bez turnovera. Duplo manje licnih. Itd..

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Toko vise poena, duplo vise skokova, veci index, bez turnovera. Duplo manje licnih. Itd..

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Jeste njegov učinak bio bolji, mislim da je bilo presudno rezultat ekipe, Baskonija je izgubila.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ta partija vs CSKA makar i u porazu je daleko vece merilo nego bilo sta protiv Armanija...

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Toko vise poena, duplo vise skokova, veci index, bez turnovera. Duplo manje licnih. Itd..

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Nije u petroci kola zato sto su izgubili od CSKA.

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Nije u petroci kola zato sto su izgubili od CSKA.
                              Vec sam odgovorio Dekkardu.

                              Ako se gleda pobeda, ajde onda da vidimo. Shermadini ili Brooks za Malagu u gostima vs Maccabi. Tomic vs Khikmi?

                              Comment


                              • Bjelica pored svih poena, odbranu sa Rocestijem igra najgore...

                                Danga i Lazic dobar def mec i tu se nema sta dodati..Raduje Dangubic jako i poceo je da napada opasno obruc.

                                Lesort, sad dobar? Bice to zverina tek...sledece sezone...

                                Alimpije bas zabagovao par puta, losi potezi..ali imamo preiskusne igrace na terenu...

                                Feldinu je nasao dobru ulogu i to mu prepisujem, dobio je lidersku ulogu i vidi se da mu to bas prija...

                                Enis je basketas...on Davidovac i Radicevic kad bi se sklopili u jednog igraca

                                Teodore najveca prevara i privatnih u EL od americkih igraca..njemu i Dzeralsu sutra bih otkaz dao...

                                Sudije odlicne.. za nas

                                Realno je da u sledecih 15 meceva imamo tako oko6 pobeda max...preteruju ovde ljudi bas bas..I ovo je ogroman uspehdo sada, ali se vidi da igramo El bez pritiska niti ganjamo neki rezultat..

                                Treba ipak i reci da Milano nije vodio ceo mec, branili smo prednost svih 40 minuta dobro..bilo je dosta navijaca iz BG sto je malo bilo cudno i neocekivano kad se vide neki zadnji mecevi ali veliki vetar u ledja u ovom milenijumu koji je u prvih 10-15minuta bio na mute...

                                Bez kalkulacija za F8, nije nemoguce ali sanse su bas bizarne...nek pojacaju formu i igraju lepu kosarku, sa ABA i KLS ja zadovoljan sezonom.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X