Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A bogami i Ćavi Paskval
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • u svakom slucaju saras je jedan od najperspektivnijih evropskih trenera u ovom trenutku

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Meni je on ubedljivo broj jedan, igra koju je stvorio sa u ovoj meri limitiranom ekipom sa gomilom prosečnih igrača je bukvalno fascinantna.

        Ko je pametan sedi, gleda i hvata beleške.
        Ne znam kako mozes taj roster da nazivas prosecnim igracima. Jankunas je legenda EL, i realno top 3-4 igrac na toj poziciji u ligi. Ulanovas je Kalinic 2, bez obzira na odvratan izbacaj je i bolji suter od njega, Pangos je Rochestie mladji 10 godina, Toupane je atletski nadareniji Dangubic, Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odaaaavno nismo videli, White je moderni SF/PF stretch tweener koji uz to bas roka tranziciju. Realan deficit tog rostera je na centarskoj poziciji ali posto su oni maltene iscezli u EL taj nedostatak se vidi manje nego ikada. Gresis ako mislis da to nije dobar roster. Sto ne oduzima zasluge Sarasu za ono sto radi. Nazivati ga najboljim trenerom je u najmanju ruku ludo...

        Comment


        • Originally posted by mikara92 View Post
          Da je sinoć Makabi dobio Unikahu, mislim da bi naše šanse za top 8 bile svedene na minimum. Srećom brat Nedović pokidao opet
          Trijumf nad Armanijem bi nas skroz vratio u igru.

          Armani-Zvezda 2
          Baskonija-CSKA 2 ili Fener-Baskonija 1
          Real-Makabi 1
          Zvezda-Žalgiris 1

          Ako se to sve ostvari, mi ćemo poslije 16. kola imati samo 1 pobjedu manje od osmog na tabeli. Dobijemo li Armani, to je sve realno da se desi. Zato je večeras strašno važno dobiti u Milanu i da na taj način okončamo ovu predivnu godinu!
          Srećno Alimpije, srećno momci!
          Cekaj bre jos se nisam oporavio od tvoje prethodne "prognoze". Ili brate kod tebe je dosao neki novi heroin ili poceli da prskaju vutru na Kosovo ko zna cime

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ne znam kako mozes taj roster da nazivas prosecnim igracima. Jankunas je legenda EL, i realno top 3-4 igrac na toj poziciji u ligi. Ulanovas je Kalinic 2, bez obzira na odvratan izbacaj je i bolji suter od njega, Pangos je Rochestie mladji 10 godina, Toupane je atletski nadareniji Dangubic, Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odaaaavno nismo videli, White je moderni SF/PF stretch tweener koji uz to bas roka tranziciju. Realan deficit tog rostera je na centarskoj poziciji ali posto su oni maltene iscezli u EL taj nedostatak se vidi manje nego ikada. Gresis ako mislis da to nije dobar roster. Sto ne oduzima zasluge Sarasu za ono sto radi. Nazivati ga najboljim trenerom je u najmanju ruku ludo...
            sve je to u redu, ali mi da smo doveli pangosa za prvog pleja vristali bi ko je ovaj kratkoruki. tupan kao sto si rekao danga 2, white bi bio previse beo, a vasa je ionako vasa! nije ovo ni preterano skup ni po imenima ne znam kakav tim. odlican miks domacih igraca i zahvalnih stranaca iz kojih saras izvlaci i vise nego sto vrede

            Comment


            • Po imenima zalgiris ima slabiji roster od nas

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                sve je to u redu, ali mi da smo doveli pangosa za prvog pleja vristali bi ko je ovaj kratkoruki. tupan kao sto si rekao danga 2, white bi bio previse beo, a vasa je ionako vasa! nije ovo ni preterano skup ni po imenima ne znam kakav tim. odlican miks domacih igraca i zahvalnih stranaca iz kojih saras izvlaci i vise nego sto vrede
                Poenta je da nije to superstar roster, ali daleko od toga da je prosecan ili limitiran. Recimo Zvezda od Bobija na ovamo nije imala kvalitet u jednom igracu kao recimo sto je Jankunas. Ulanovas je Kalinic bukvalno, a znamo koliko je on cenjen igrac u Evropi. Jeste tu Saras mnogo ucinio i dobio tekme koje je retko ko racunao, ali da prekinemo da mislimo o Zalgirisu kao nekom Efesu...

                Comment


                • Ulanovas bolji suter od Kalinica

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Po imenima zalgiris ima slabiji roster od nas
                    Pa daj da im pozajmimo Bjelicu pa da Saras osvoji EL...

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ne znam kako mozes taj roster da nazivas prosecnim igracima. Jankunas je legenda EL, i realno top 3-4 igrac na toj poziciji u ligi. Ulanovas je Kalinic 2, bez obzira na odvratan izbacaj je i bolji suter od njega, Pangos je Rochestie mladji 10 godina, Toupane je atletski nadareniji Dangubic, Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odaaaavno nismo videli, White je moderni SF/PF stretch tweener koji uz to bas roka tranziciju. Realan deficit tog rostera je na centarskoj poziciji ali posto su oni maltene iscezli u EL taj nedostatak se vidi manje nego ikada. Gresis ako mislis da to nije dobar roster. Sto ne oduzima zasluge Sarasu za ono sto radi. Nazivati ga najboljim trenerom je u najmanju ruku ludo...
                      Milaknis je vrhunski suter kakvog mi odaaaavno nismo videli ..Simonovic LIKE THIS
                      Jankunas je legenda ali u godinama,on je svoj zenit prosao ....boljih krila ima od njega bar 7-8 u EL



                      Roster im je solidan za El i nista vise od toga ,JAsikevicijus je strasan potencijal da bude novi Obradovic i to je njihova najvece snaga ...postuju ga ,cak bi rekao i da ga se boje ,kosarkasko znanje mu je izuzetno veliko a prica se u superlativima o njegovim ljudskim kvalitetima i odnosu sa igracima .

                      Ova ekipa Zalgirisa lici na nas u prethodne dve sezone i ja im zelim plasman u top 8 !

                      Comment


                      • zalgiris je mnogo uigranija ekipa od nas + ta luda Litvanska skola gdje svako moze da ubode tricu

                        Comment


                        • Originally posted by Netz View Post
                          Ulanovas bolji suter od Kalinica
                          svega se moze cuti od naseg forumasa Clavera...

                          Comment


                          • ako ih rangirate u sutere, onda obojica gresite u startu.

                            Comment


                            • Originally posted by Netz View Post
                              Ulanovas bolji suter od Kalinica
                              Treskaj se slobodno, ali nazalost dotle je doslo. Ulanovas sa onim odvratnim izbacajem je postao solidan suter kad ga ostave samog. Taman toliko da je i u EL i u domacem prvesnstvu suter preko 47% za 3 pa ti vidi. I to je dobar sample na 30ak skoro utakmica. Uz to je od ciglara postao konstantan 80% suter za bacanja. Da to ga cini boljim suterom od Kalinica...

                              Comment


                              • jankunas jeste pravi vojnik tima i odlican kosarkas, ali mislim da si ipak malo preterao. istina je da stoje stariji on igra sve bolje, ali ne treba smetnuti s uma ni to da ima 34 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X