Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    pa nije da nismo probali. po meni sasvim korekrna utkamica do poluvremena. da ne bi onih tehnickih i namernih bili bismo u egalu iako smo bili prilicno mlaki u napadu.

    enis se nije snasao, ali valjda ce biti bolji.

    dobric je pokazao ono sto pricam vec godinu dana da ima mnogo veci napadacki potencijal od dangubica. nedostajalo mi je nmalo odlucnosti kod rocestija, kao da je igrao u nekom grcu, neke suteve koje inace uzima, nije uzeo cesto komplikovao bez razloga. sve u svemu ocekivan poraza

    lesor ce igrati u nba kad i ja budem igrao.
    Momci su premasili ocekivanja svakog realnog i razumnog coveka ...ovakav sastav i ovoliko novca koliko je ulozeno u ekipu a ovakvi rezulati i pobede protiv prebogatih i skupih ekipa su fantazija ...uzivati u tome svaki dan i podrzati ih svaku utakmicu ...

    Jankovic je dao znake zivota srecom ,Enis ce biti sve bolji i bolji ti je sigurno...sve je ovo dobro i vise od toga a bice sve bolje i bolje kako vreme prolazi

    Comment


    • Koje su devojcice pojedini ovde sa kuknjavom...

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Koje su devojcice pojedini ovde sa kuknjavom...
        nemoj tako to su sve verni navijaci i huligani iz kopa

        Comment


        • smorili ste, ne moze covek nista ni napisati...Sve neke glupe prozivke..NC mu kaze 3.2m_ Enis..Kad smo vise olozili u tim? Sa tim da trenera nista i ne placamo...Davite, gusite raspravu ovde, tj diskusiju..

          E al navijaci sa kopa... Koje merilo
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Molim moderatore da malo skinu dugme sa upozoravajuceg bolda. Svaka najsitnija rasprava se sece u korenu, totalno bezveze. Forum je ljudi, opustite se malo, nije vojska.

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              nemoj tako to su sve verni navijaci i huligani iz kopa
              Naravno da nisam sa kopa, niti bih se ikada hvalio time.

              Kad raskrstimo da vernost necemu ne iskljucuje realnu kritiku, tad mozemo da pricamo o bilo cemu. Dotle ti cepaj sipku slobodno...

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Molim moderatore da malo skinu dugme sa upozoravajuceg bolda. Svaka najsitnija rasprava se sece u korenu, totalno bezveze. Forum je ljudi, opustite se malo, nije vojska.
                Bolje je preseci raspravu na licnom nivou odmah, nego posle banovati kad se pretera.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Naravno da nisam sa kopa, niti bih se ikada hvalio time.

                  Kad raskrstimo da vernost necemu ne iskljucuje realnu kritiku, tad mozemo da pricamo o bilo cemu. Dotle ti cepaj sipku slobodno...
                  vernost i pljuvacina kod tebe su izgleda jednacina sa dve nepoznate ... ja sam redovan na utakmicama ,iako sam iz Ns ,lepo kosta i vremena i para ali to je ljubav i volim i da kritikujem i da pohvalim ali ovde vecina nikada u zivotu na utakmici bila nije a pljuju sve u 16

                  Comment


                  • jebe mi se za navijacke strasti, ono sto mene brine je da lesor od kad je dosao nije nimalo napredovao, a iskreno i sumnjam u njegov napredak. decko je mnogo ogranicen i glup. dzabe misici i fizikalije kada je bez mozga. to su neke stvari koje se tesko mogu nauciti

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      jebe mi se za navijacke strasti, ono sto mene brine je da lesor od kad je dosao nije nimalo napredovao, a iskreno i sumnjam u njegov napredak. decko je mnogo ogranicen i glup. dzabe misici i fizikalije kada je bez mozga. to su neke stvari koje se tesko mogu nauciti
                      Sve sve ali oni povratni pasovi ka klupi sa igračima, to je nešto što mu se ponavlja iz utakmice u utakmicu kao da se uspaniči kad vidi da ne može sam da završi. Svaki put vidiš još neki segment na kome mora žestoko da poradi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa mi ne igramo pick and roll..KAKO MISLITE DA ON da kos ...Ajde evo mi objasnite....Odmotao se par puta i nema lopte...Sta on treba da radi u napadu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          vernost i pljuvacina kod tebe su izgleda jednacina sa dve nepoznate ... ja sam redovan na utakmicama ,iako sam iz Ns ,lepo kosta i vremena i para ali to je ljubav i volim i da kritikujem i da pohvalim ali ovde vecina nikada u zivotu na utakmici bila nije a pljuju sve u 16
                          Pljuvacina? Znaci ne sme bilo sta da se kaze sto je tacno? Ne sme da se kaze da je neko rupa od igraca iako je nas? Ali ok je da je Calathes ciglar, Thompson topola itd. Realno bilo sta da se negativno kaze, to je izdaja prema klubu?

                          To ko je bio na koliko tekmi je merilo cega? Cime si ti ispred tih "navijaca" koje prozivas? Neko mozda gleda ceo zivot iz fotelje, i samim tim je nebitan? Nema pravo na misljenje? Ja odem 3-4 puta godisnje na EL, i to je to. Nije ni stvar para, nego toga da nemam vremena za 600km cimanja kad god Zvezda u BGu igra i to je to. Cak sam na vise gostovanja bio u zadnje 2 godine nego u BG jer mogu da odletim lakse i da dodjem kuci. Drago mi je da je moja ljubav prema Zvezdi nedovoljna i da nemam kredu da kritikujem...

                          Comment


                          • Poraz ko poraz nije toliko bitan.
                            Medjutim,od pocetka sezone brine nedisciplina koja kod pojedinaca prelazi u bezobrazluk.
                            Ne moze Fener na +30 da se baca za loptu dok pojedinci kod nas stoje i gledaju.
                            Potrebna je pre svega odgovornost svakog igraca za odbranu da bi ovaj tim mogao napredovati.
                            Nedopustivo je da 5 puta ne stignemo da se vratimo u odbranu. I sto je jos gore da nam kontre trce protivnicki centri.
                            Mozemo da trubimo o napadu do sutra ali mi protiv ozbiljnih ekipa MORAMO DA IGRAMO ODBRANU ako zelimo da pariramo.
                            Video se i umor.
                            Antic, Bjelica najgori.
                            Nema potrebe da se Pero ceo mec segaci jer nije dosao na zurku.
                            Milko je fizicki u haosu al opet mene izludjuje njegova nonsalantnost, bezobrazluk kada non stop visi van linije za tri.

                            Comment


                            • Alimpije je dobar i mlad trener,ali ce mu trebati vremena da uspostavi autoritet.
                              Lazic je imao veceras 2 ispada sramna za jednog kapitena,a to mu nije prvi put...

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Alimpije je dobar i mlad trener,ali ce mu trebati vremena da uspostavi autoritet.
                                Lazic je imao veceras 2 ispada sramna za jednog kapitena,a to mu nije prvi put...
                                Slazem se
                                Takodje i Antic.
                                Nema Alimpijevic kontrolu nad starijim igracima

                                Comment

                                Working...
                                X