Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Nisam bas siguran ni da znas sta bi odgovorio, pa ti je najlakse napisati ovo sto jesi. To je vec ustaljen forumski sablon.

    Nema odgovora na onaj post jer si nabacao s brda s dola sve sto ti je palo na pamet, pri tome potpuno ne shvatajuci poentu.. Nemam pojma sto si sve to ispisao, pa jos meni replicirao. Ali sumnjam da i ti sam znas, tako da ce to ostati vecna misterija.

    Comment


    • Slazem se sa ovim forumasima. Precerali ste. Igra se dobro, nije lose bice to sve bolje I bolje. Rasce trener uz ekipu I ako imamo najmanji budzet u EL koji ni taj nije stvaran bice to ok,kako se sezona bude blizila kraju. Vidi se iskra u svim igracima I da malo fali da se kockice sloze.

      Navijaci nije da nece da dodju., vec cuvaju pare za fudbal, bice mnogo aktivniji na kraju sezone I sad kad se prebace u Pionir, bice to stvarno dobro....

      NC pokusaju da miniraju na svakom koraku, moramo biti uz njega do poslednjeg metka, namestili su nam dug of 2.5m niko nam neda pare sem tih tricavih 1.5m I sad su videli slab momenat u Alimpijevicu da njega napadnu,a Radonjc ga minirao sa celim timom prosle godine I uz cak 3-4 plate dosli uz velike napore uprave do titule...

      Pricajmo o ovoj sezoni koja je uspesna, imao dve pobede protiv Makabija I Barselone, tim deluje dobro kazem, vidi se taj playbook I odbrana kojoj malo fali da zasija. Tacno se vidi svacija uloga I to ce biti cakum pakum tamo negde u aprilu kad cemo poceti da igramo pravu kosarku I kad ce se publika vratiti na tribine. Jedva cekam Kalemgdan da vidim Alimpijevica kako drzi baklju a NC pisa po ovim kvazi ''strucnjacima''.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        @Talični Tom tako dobro ispise postove da dalje pisanje nije uopste potrebno.
        Mada imam jedan problem sa njegovim postovima:
        "Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Talični Tom opet."
        Jbg racunaj po +1 na ova 2 post-a(#18726 i #18707)
        Hvala Ivane.
        Nije to neka filozofija,mudro slovo ili neki naučni eksperiment.
        Treba se samo malo spustiti na zemlju i iz realnog ugla pogledati na stvari tj. na klub.
        Pogledati stanje,roster,stručni štab.Pogledati klimu oko kluba,spoznati struje i vetrove oko istog
        i biti nadasve realan i iskren prema sebi.
        Ko to može i zna da sagleda,sabere dobiće veoma jednostavnu sliku a to je slika koju kroz moje postove
        pišem ovde ali i na nekim drugim mestima.To je realnost našeg kluba.Ona možda trenutno nije nekom ružičasta,
        možda se nekom čini loša,crna,pesimistična,ali to je njegov problem.
        Ovo je moj klub,moj trener,moji igrači.Klub pomažem kupovinom sezonske ili pojedinačne karte,igrače i stručni
        štab podrškom,strpljenjem i verom u njih.A trenutno držim i stranu NČ sve dok se ne pojavi neko ko može biti od njega
        bolji,stručniji i kvalitetniji za KK.
        Ove alternative njegove što se nude,promovišu kroz razne postove,spinere i botove na raznim mestima pa i ovde
        su stvarno loše,da ne kažem goru reč.Ono u čemu su one dobre su pustoš,dugovi,prazne hale,odsečeni koševi,uništene
        omladinske škole,zalozen grb.To sam već jednom gledao,pa mi se takva struktura nesposobnjakovića ne gleda u loži na
        utakmicama CZ.Više volim i ovakvu sliku realnu,nego iskrivljenu,napucanu,gde me čeka klub bez grba i Kališ bez koševa.


        Nego,kad će ta pojačanja.Gde se Bogi izgubio?
        *ebeš temu o KK CZ a da se ne pominju pojačanja.
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • Ne vredi... Samo bezvezne prepirke koje nikud ne vode. Imamo nekoliko apostola istine koje bi trebalo dovesti na čelo kluba jer sve najbolje znaju, ili im bar dati da jedini ovde pišu svoje beskonačne kolumne.Čak i ako se u nekim stvarima slažu svi to se izokrene i izkarikira zbog dalje patkometrije. Odmah se lepe etikete da su drugi ubačeni agenti, nemaju pojma.Ne daj Bože da se nekad pohvali dobra igra nekog igrača,da se kaže da onaj podmetnuti dokument sa 3mil.duga nije trenutni već sa kraja 2016,da poseta nije opala nakon ove serije poraza već nakon pobeda nad Barselonom i Makabijem a posle se nastavilo.Još na silu poredjenje Radonjića i Alimpijevića, nikakvog smisla. Pozdrav svima uživajte.

          Comment


          • Originally posted by Hogar View Post
            Ne vredi... Samo bezvezne prepirke koje nikud ne vode. Imamo nekoliko apostola istine koje bi trebalo dovesti na čelo kluba jer sve najbolje znaju, ili im bar dati da jedini ovde pišu svoje beskonačne kolumne.Čak i ako se u nekim stvarima slažu svi to se izokrene i izkarikira zbog dalje patkometrije. Odmah se lepe etikete da su drugi ubačeni agenti, nemaju pojma.Ne daj Bože da se nekad pohvali dobra igra nekog igrača,da se kaže da onaj podmetnuti dokument sa 3mil.duga nije trenutni već sa kraja 2016,da poseta nije opala nakon ove serije poraza već nakon pobeda nad Barselonom i Makabijem a posle se nastavilo.Još na silu poredjenje Radonjića i Alimpijevića, nikakvog smisla. Pozdrav svima uživajte.



            Svaka čast.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Ni meni nije jasno zašto se stalno upoređuje Alimpijević sa Radonjićem. To čak nije ni uporedivo.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Slazem se sa ovim forumasima. Precerali ste. Igra se dobro, nije lose bice to sve bolje I bolje. Rasce trener uz ekipu I ako imamo najmanji budzet u EL koji ni taj nije stvaran bice to ok,kako se sezona bude blizila kraju. Vidi se iskra u svim igracima I da malo fali da se kockice sloze.

                Navijaci nije da nece da dodju., vec cuvaju pare za fudbal, bice mnogo aktivniji na kraju sezone I sad kad se prebace u Pionir, bice to stvarno dobro....

                NC pokusaju da miniraju na svakom koraku, moramo biti uz njega do poslednjeg metka, namestili su nam dug of 2.5m niko nam neda pare sem tih tricavih 1.5m I sad su videli slab momenat u Alimpijevicu da njega napadnu,a Radonjc ga minirao sa celim timom prosle godine I uz cak 3-4 plate dosli uz velike napore uprave do titule...

                Pricajmo o ovoj sezoni koja je uspesna, imao dve pobede protiv Makabija I Barselone, tim deluje dobro kazem, vidi se taj playbook I odbrana kojoj malo fali da zasija. Tacno se vidi svacija uloga I to ce biti cakum pakum tamo negde u aprilu kad cemo poceti da igramo pravu kosarku I kad ce se publika vratiti na tribine. Jedva cekam Kalemgdan da vidim Alimpijevica kako drzi baklju a NC pisa po ovim kvazi ''strucnjacima''.
                Kako tebi objasniti da to o problemima u našoj igri , treneru ,vidi i većina nas koji idemo redovno na utakmice? Jel i ti kao oni sa verifikovane fb stranice misliš da nekome treba edukacaja, kad je košarka u pitanju? Šta je problem ako dajem podršku igračima , treneru i upravi i to naravno radim u hali? Šta je alternativa ? Objasni mi molim te ...

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Ni meni nije jasno zašto se stalno upoređuje Alimpijević sa Radonjićem. To čak nije ni uporedivo.
                  Evo dve sličnosti: ni jedan ni drugi nemaju osvojenu EL i pobedu u top 8 EL.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Tema već postoji, potrebno je eventualno da se pinuje i da moderacija bude malo ažurnija u prebacivanju upisa sa ove na tu temu

                    http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                    Pitanje je samo, gde vrsiti uporedbu oba trenera. Jedan je bivsi, a drugi sadasnji. "Polovica" upisa bi uvek bila na "pogresnom" forumu. Moze neki hibrid?

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Kako tebi objasniti da to o problemima u našoj igri , treneru ,vidi i većina nas koji idemo redovno na utakmice? Jel i ti kao oni sa verifikovane fb stranice misliš da nekome treba edukacaja, kad je košarka u pitanju? Šta je problem ako dajem podršku igračima , treneru i upravi i to naravno radim u hali? Šta je alternativa ? Objasni mi molim te ...
                      O kojoj stranici je rec?

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Evo dve sličnosti: ni jedan ni drugi nemaju osvojenu EL i pobedu u top 8 EL.
                        S tim, kako sada stoji, Alimpijevic ima sve sanse da to postigne, a nezaposleni Radonjic naravno ne.

                        Comment


                        • Ispasce da sam ovde neciji advokat a zaista mi ne pada na pamet da to budem.
                          Ovse i na drugim mestima se xxy puta pricalo o svim scenarijima koji su bili i oko kluba i oko trenera.
                          Pisalo se i pricalo se i koji su sve treneri bili u opciji i koji su nas odbili ali ne vredi mantra je mantra.
                          Koncept nas je takav da moramo da dovodimo nase mlade igrace koje moramo da vezemo ugovorom na nekoliko godina
                          kako bi smo imali visestruku korist od njih, jer drugacije se ne moze.
                          Sada sto neko ne pokaze onos to mi zelimo jebi ga nije se snasao.
                          Da nismo uzeli mlade igrace bilo bi eto ne uzimamo.
                          Pominjete Radanova, decku je ove sezone mnogo bolje u FMP-u da ima minute nego kod nas da sedi i da greje klupu
                          i on nije plej zapamtite to nego dva i tri a na toj poziciji imamo gomilu igraca.
                          Promasaj je Radicevic ali jebiga ko je mogao to znati, u pripremnim mecevima je bio odlican sta se desilo u medjuvremenu zaista ne znam.
                          Imam uvek strpljenja za sve igrace ali ocigledno da on moze samo na dole i da se ja pitam on bi vec mogao da potrazi neki drugi klub.
                          Ostalima treba vremena, polako pokazuju znake zivota pre svih Jovanovic, Dobric se vraca.
                          Imamo nove igrace kojima treba vreme jer nositi zvezdin dres i nositi se sa svima vama je gore nego da je otisao u rudnik da kopa.
                          Jos na pocetku sezone lepo vam je xxy puta receno da ove godine od evrolige ne ocekujte nista Aba liga je prioritet svih prioriteta ali dzaba pisanje dzaba crtanje.
                          Ako mislite da u klubu ne vide sta valja a sta ne, i ako mislite da vi vise volite od igraca, trenera pa isamog Covica da pobedjujete onda ste vi u velikoj zabludi.
                          Mnogo stvari se izdesavalo, mnogo stvari smo i pisali ovde pa lepo saberite dva i dva i sve ce vam se lepo kasti.

                          Na kraju sezone se podvlaci crta do tada od mene puna podrska strucnom stabu i igracima.
                          Ja rezervni klub nemam, nego samo ovaj i uz njega sam i u pobedama i u porazima.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Pričajte vi šta hoćete, ali Bjelica je MVP ABA lige za mjesec Novembar!
                            I ko Boga vas molim manimo se više upoređivanja ovog tima sa prošlosezonskim, te malo manje priče o Radonjiću (kog cijenim nenormalno), a više o igračkom kadru i Alimpijeviću, previše i mračimo bez potrebe, jer tripleta ako se uzme, sezona će biti okarakterisana kao odlična, ipak su trofeji ono najznačajnije, siguran sam da će Lazić u junu podići pehar koji će ujedno biti 34. trofej za naš KK, trinaesti od 2013. godine, malo li je?
                            Jeste da nas sve Evroliga najviše zanima, ali to takmičenje je brutalno jako i u njemu ni timovi sa ogromnim budžetima ne mogu da uđu u 8 najboljih, tako da...
                            Neću se više ove sezone nervirati zbog Evrolige, momci neka daju sve od sebe, pa ćemo vidjeti kakav skor će imati.
                            Samo želim da im u očima vidim želju za pobjedom, a ne nezainteresovanost kao u mečevima sa CSKA i Olimpijakosom.
                            Ne bih ja rekao da smo mi imali očajan prelazni rok, daleko od toga!
                            Prije bih rekao da imamo dosta igrača pod psihičkom blokadom, iz ne znam kog razloga.
                            Najbolji strijelac Evrolige (Ročesti) slabo pojačanje?
                            Igrač Panatinaikosa (Feldin) slabo pojačanje?
                            Trostruki prvak Evrope, veliki navijač Zvezde ( Antić) slabo pojačanje?
                            Jedan od najperspektivnijih mladih centara Evrope, kojeg je Filadelfija draftovala (Lesor) slabo pojačanje?
                            Radičević igrao u najjačoj ligi Evrope, draftovan od strane Denvera.
                            Jovanović i Janković imali potpisane NBA ugovore sa Detroitom i Majamijem.
                            Davidovac i Lazarević se nametnuli igrama u FMP-u.
                            Apić je pristojan za 3. opciju na svojoj poziciji.
                            Realno jedini glup potez je dovođenje Kešelja, koji je već 4 godine u penziji.
                            Oni koji misle da mi možemo imati 12 stranaca u timu, pa stvarno...
                            Sasvim je ovo pristojan tim ako uzmemo u obzir sva imena, e sad zašto su neki igrači prije bili dobri a sad su ovako kriminalni, na to pitanje ne znam da odgovorim.
                            Kako god, puna podrška treneru i igračima, ja drugi klub nemam.
                            Last edited by mikara92; 28-11-17, 15:13.

                            Comment


                            • Ljudi kakve se ovo fejsbuk stranice pominju.
                              Posto nemam fejs da i sam vidim.
                              Kazu tamo je cemer i jad a i mene citiraju?????????????????

                              Comment


                              • Postao si selebriti a da to i ne znaš.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X