Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Kad Plavsic prenosi zvezda bas retko gubi, dok to nije slucaj kad prenosi Ilija Simonovic.
    Не каже се Илија Симоновић,
    него Илија СИМОООООООООООНОООООООВИЋ!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mislim da ovaj trener Valensije ce da se obesi nerealno iskreno, kako smo im skrckali pobedu...skroz nerealno..rutinski..nisu bili svesni sta ih je snaslo
      После тренера Ефеса - Перасовића, следећи за одстрел је он.
      Тако смо и прошле године сменили неколко тренера!
      Кад се знае, ние тешко !

      Comment


      • Originally posted by Gudura View Post
        Laza pohvalio Alimpija....pa ovo je vece paradoksa
        Da ih pomenem jos nekoliko...ova nakaradno sklopljena ekipa na celu sa vezarom i nemacem pojma na klupi vezuje 3 pobede u EL od toga dve u gostima i to jednu protiv Reala ni manje ni vise.Iz teskog kanala 7 min pre kraja ekipa dobija utakmicu dok najbolji igrac to gleda sa klupe.Nekretnina Pero krade lopte,trci kontru i kuca u istoj. Ekipa koja moze da dobije samo kad ih sere sut,daje 6 trojki za utakmicu uz sut od 28 posto i preokrece i dobija tekmu.Matorci sem genijalnog Pera uglavnom ocajni,ali gle cuda...dobismo utakmicu.Spot up suter bez trunke kreacije,i koji nestaje kad je bitno, gura do 26 poena, bez pogodjene trojke,deli 6 asistencija i sutira bacanja 10/10 kad se lomi mec. Milko koji ne moze vola da ubode, ali igra odbranu,skace,asistira i iznudjuje faulove.Nemac pojma na klupi vec drugi mec dobija tako sto drzi glavnog skorera i organizatora na klupi kad je bitno,i pokazuje da ne blista sa engleskim, ali da itekako poznaje ovu igru.
        I na kraju da zakljucim vece za najvecim paradoksom-cuvene neverne Tome i neumorni kriticari,koji se odazivaju na ime navijaci KKCZ koji kolektivno klicu timu u ektazi
        Naravoucenije-opustite se ljudi i uzivajte u nasoj Zvezdi, niko ne zna koliko ce jos da traje ovo zadovoljstvo
        Veliko postovanje za Alimpija i momke
        + 1000

        https://www.youtube.com/watch?v=LWaFgKMY1Y4

        Comment


        • I posle pobeda ali i posle poraza
          Puna podrska strucnom stabu i igracima.

          a za ostalo ste vi tu samo spremajte kofe polako trebace vam
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Podrska i za Kovacica, Plavsica i Kuzmanovica. Meni su oni neodvojivi, i lepo je sto konacno ne moramo slusati dinosauruse sa drzavnih televizija (izuzetak Sareni) ili onog Srdjana sa SK....covek je stvarno neverovatan sa pogresnim naglascima i streberskom prirodom.

            Comment


            • Originally posted by Gudura View Post
              Laza pohvalio Alimpija....pa ovo je vece paradoksa
              Da ih pomenem jos nekoliko...ova nakaradno sklopljena ekipa na celu sa vezarom i nemacem pojma na klupi vezuje 3 pobede u EL od toga dve u gostima i to jednu protiv Reala ni manje ni vise.Iz teskog kanala 7 min pre kraja ekipa dobija utakmicu dok najbolji igrac to gleda sa klupe.Nekretnina Pero krade lopte,trci kontru i kuca u istoj. Ekipa koja moze da dobije samo kad ih sere sut,daje 6 trojki za utakmicu uz sut od 28 posto i preokrece i dobija tekmu.Matorci sem genijalnog Pera uglavnom ocajni,ali gle cuda...dobismo utakmicu.Spot up suter bez trunke kreacije,i koji nestaje kad je bitno, gura do 26 poena, bez pogodjene trojke,deli 6 asistencija i sutira bacanja 10/10 kad se lomi mec. Milko koji ne moze vola da ubode, ali igra odbranu,skace,asistira i iznudjuje faulove.Nemac pojma na klupi vec drugi mec dobija tako sto drzi glavnog skorera i organizatora na klupi kad je bitno,i pokazuje da ne blista sa engleskim, ali da itekako poznaje ovu igru.
              I na kraju da zakljucim vece za najvecim paradoksom-cuvene neverne Tome i neumorni kriticari,koji se odazivaju na ime navijaci KKCZ koji kolektivno klicu timu u ektazi
              Naravoucenije-opustite se ljudi i uzivajte u nasoj Zvezdi, niko ne zna koliko ce jos da traje ovo zadovoljstvo
              Veliko postovanje za Alimpija i momke
              Prilično je jasno od čega(koga) to zavisi ... ali ne bi da otvaram novi krug besmislene rasprave

              Zvezdo zgazi ih sve
              Last edited by Samo Zvezda; 16-12-17, 14:27.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Podrska i za Kovacica, Plavsica i Kuzmanovica. Meni su oni neodvojivi, i lepo je sto konacno ne moramo slusati dinosauruse sa drzavnih televizija (izuzetak Sareni) ili onog Srdjana sa SK....covek je stvarno neverovatan sa pogresnim naglascima i streberskom prirodom.
                blog
                Tata Pero
                http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...Tata-Pero.html
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  I posle pobeda ali i posle poraza
                  Puna podrska strucnom stabu i igracima.

                  a za ostalo ste vi tu samo spremajte kofe polako trebace vam
                  Sa zadovoljstvom ću izjesti sva g... koja sam prosuo po Alimpiju samo neka dokaze da sam sr... bezveze, neće mi biti ni najmanje teško

                  Comment




                  • Ovo lagano stižemo. La ga no.
                    Attached Files
                    Last edited by Cassius Clay; 16-12-17, 15:25.

                    Comment


                    • Originally posted by SiniM View Post
                      Sa zadovoljstvom ću izjesti sva g... koja sam prosuo po Alimpiju samo neka dokaze da sam sr... bezveze, neće mi biti ni najmanje teško
                      Ali čemu sve to? svima je unapred jasno da su to samo nagađanja Možeš malo da se šepuriš: "Šta sam ja vama rekao o tome" ako pogodiš (50:50)
                      samo što to nikog ne zanima, nači ... džaba krečiš.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Trener Valensije se gubio kao magarac u magli!
                        Perasovic je dobar trener ali mu je ekipa klasicna plaćenička,gde niko neće da krvavi kolena osim Štimare!

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Ja bih izrazio zahvalnost i Željku Obradoviću koji nam je prvo ustupio Peru, bio jedan od glavnih ljudi i dosta pomogao pri pregovorima sa Fenerom. Inače verovatno ne bi ni gledali Antića kod nas.

                          Takođe, vrlo često, kad god mu vreme i obaveze dozvoljavaju se čuje sa Dušanom kome je i mentor i dosta mu pomaže. Ovaj to čak ne krije, i čini mi se da je to i rekao na predstavljanju.
                          Ma koji bre Željko, šta je on u košarci uradio, čitaj ti šta pišu genijalci sa raznih foruma, pa i ovog.
                          Valensija je odigrala onako kako je jedino mogla kada se uzme u obzir stanje sa povredama i važnost meča koji im je bio prelomni za bilo šta u Evropi ove sezone. Tuča, pritisak na sudije sa tribina i od strane domaćih igrača i stručnog štaba. Uspeli su da promene kriterijum suđenja tokom meča i da utakmicu uvedu u blagi haos koji im odgovara. Međutim, desio se neverovatan povratak Zvezde iz ponora koji se vrlo retko viđa u EL, posebno kada ga napravi gostujući tim, pri tome autsajder u meču.
                          Bolje bi nam bilo da Enis može da igra i na kecu, štetni ball stopper Ročesti polako pravi prevagu nad korisnim Ročestijem i to traje veće duže vreme. Srećom, iskočio Davidovac pa se može razmatrati mogućnost da se Roč prebaci na poziciju dva gde bi bio mnogo korisniji za tim. I probudio se Feldin koji igra nestvrano u poslednje vreme. Naklon za našeg najkorisnijeg igrača od početka sezone - Peru Antića.
                          Imamo šansu da polovinu EL završimo sa skorom 7/8, što bi bilo fantastično. Samo napred momci, puna podrška kao i uvek.

                          Comment


                          • Jedva cekam sutra da vidim Ennisa, sutra mora da se dobije utakmica.Sto se EL tice protiv Fenera totalno rastereceno, dati sansu igracima koji su manje igrali i odmoriti Feldina, Rocestija, Antica, a onda na sve ili nista protiv zecova.

                            Comment


                            • Što se tiče Obradovića, o njemu sam dao komentar nakon pročitanog intervjua sa Udom, bez obzira na sve osvojene trofeje nnajbolju ocenu nekoga kao čoveka i trenera (ili trenera i čoveka) daju igrači koji su igrali i trenirali pod njegovom palicom.
                              Ako je istina da se sa Obradovićem (Rumenkom) čuje Alimpijević i da mu je ovaj nezvanični (zvanični ili kakav već) mentor, verovatno-zapravo sigurno je Žoc video neki kvalitet kod njega.
                              Da li će to biti dovoljno da on postane trenerčina ili će ostati samo jedan u nizu trenerčića videćemo. Svakako da mu je data "skupa igračka" da se uči i samo mi je nejasna stvar bila gospodin "Topić himnu nije pevao" (jer mislim da taj čovek ne bi svoje ime kaljao šarlatanima).
                              Više ne mogu kukati da prangijaju po 30-ak šuteva za tri poena, sada imamo i dvojke, ulaze...još da se odbrana ustali i biće to pristojno sasvim sigurno dovoljno za ABA ligu, za EL će tu biti još po neki skalp ali za nešto više ne i glupo je očekivati u prvoj godini novog rostera, nove selekcije.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • @ kankkunen
                                U pravu is nego eto volim Zvezdu pa bih da uvek nekako budem pošten prema klubu. Mnogo mi je smetalo postavljanje neiskusnog (pre)mladog trenera i doživeo sam to kao igranje sa reputacijom kluba a taman smo se postigli kontinuitet igranja na najvišem nivou evropske košarke. Ali evo on pobedi Real u Madridu pa nastavlja dalje sa pobedama i to već budi nadu a i ambiciju. A stvarno bih voleo da me demantuje jer te emocije koje dozivljavam sa Zvezdom su vredne svake “kofe”koju ću izjesti
                                Last edited by SiniM; 16-12-17, 16:49.

                                Comment

                                Working...
                                X