Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Skola kosarke iz Kavadaraca i Radoviša Makedonija bili su veceras na utakmici Zvezda - Efes i navijali za Zvezdu i svog ljubimca @antic12pero Peru Antića. Posle utakmice nastala je ova antologijska slika, bravo i za naseg Peru i za nase drage goste.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Geronimo View Post
      Stoji to za Lesora, najbolje se vidi na finisiranju oko obruca koje lici na rukometasko... al napretka ima, bolje cuva obruc, bolje gradi defanzini skok, danas je i u odbrani pika bio puno bolji nego ranije. Stavise, danas su iskakanja imala smisla, i Lesor i Pero su par puta zarobili beka Efesa ili izuzetno otezali pas. Da, da, znam, da ovi imaju pass first pleja to bi se opet nvr. raspalo, ali napredak se vidi. Dizu igraci ruke, otezavaju linije pasa, bolje rotiraju...
      Napretka ima, naravno da ima čim se radi s njim nešto.

      Ja kukam i lamentiram zbog činjenice da sve to što sada uči iz osnova i od početka je već trebao imati kada je došao.
      Ovo je ko da si krenuo na faks ali si preskočio sve od četvrtog osnovne plus srednju.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Napretka ima, naravno da ima čim se radi s njim nešto.

        Ja kukam i lamentiram zbog činjenice da sve to što sada uči iz osnova i od početka je već trebao imati kada je došao.
        Ovo je ko da si krenuo na faks ali si preskočio sve od četvrtog osnovne plus srednju.
        Da je to sve imao bio bi u Realu sada!

        Comment


        • Nije nista cudno sto ovakav Efes prima toliko poena, pa smo cak i postigli klupski rekord po broju poena na jednom mecu evrolige. Petorka McCollum/Adams - Simon - Dragic - Dunston - Stimac samo Perasovicu ima smisla. Motum ni minut?
          Sudije su zasluzne sto ovo nije bio od pocetka dosadan mec (rezultatski), svojim suludim odlukama -> gde je tehnicka McCollumu, gde su oni videli bar dva faula Bjelice i onaj mrtvac sto nije video gazenje aut linije.

          Valencia bez Sastrea, Diota i Williamsa. Dubljevic se verovatno vraca. Bilo bi lepo da se pazi na momentum i da nam Cibona posluzi kao fizicka i mentalna pripremna za taj vazan mec.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Teško je naći meru, kod nas se dosta zameralo što se previše radi na taktici a premalo na individualnom radu sa mladim igračima ...
            taktika se nabuba, al ovo drugo ... malo teže u poznim godinama, ako se zapusti.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • BTW, treba pohvaliti i Radičevića za još jednu perfektnu partiju. Samo da tako nastavi i dalje!
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                BTW, treba pohvaliti i Radičevića za još jednu perfektnu partiju. Samo da tako nastavi i dalje!
                Nije napravio nijednu gresku, vec treci mec za redom.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • U vezi ovoga navodnog napada Andreja na Covica, cela prica smrdi.. Ne mogu da poverujem da je na delu rusenje Covica a u isto vreme, po Covicevim recima od Telwkoma dobijamo 1m, a od grada 300-400k u zavisnosti od rezultata. Covic ne silazi sa Pinka, Hepija, iako su to izrasito pro Vucicevi mediji... U isto vrme ni jedan negativan tekst u novinama o Covicu, cak ni u Informeru.
                  Ovi sto tvrde da je rusenje Covica na delu kao najjaci dokaz izdvajaju nedolazak navijaca, medjutim i navijaci su tu i navijaju.. Jedino sto nisu tu u istom bronu kao prethodnih sezona, ali i kosarkaskih navijaca fali na tribinama jos u vecem procentu nego ovih, a plus su im se poklopili uspesi u fudbalu koji njima mnogo vise znace.

                  S vremena na vreme se pojavi po neko na forumu ko objavi da je na delu nevidjena hajka na Covica i da se na njega krenulo ne birajuci sredstva, ali niko ne navodi nikakav izvor za takve informacije a jos manje na koji se to nacin ogleda rusenje Covica.

                  Evo ako pitate moju babu i ona pouzdano zna da Andrej rusi Covica
                  Last edited by Antona; 08-12-17, 23:31.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    U vezi ovoga navodnog napada Andreja na Covica, cela prica smrdi.. Ne mogu da poverujem da je na delu rusenje Covica a u isto vreme, po Covicevim recima od Telwkoma dobijamo 1m, a od grada 300-400k u zavisnosti od rezultata. Covic ne silazi sa Pinka, Hepija, iako su to izrasito pro Vucicevi mediji... U isto vrme ni jedan negativan tekst u novinama o Covicu, cak ni u Informeru.
                    Ovi sto tvrde da je rusenje Covica na delu kao najjaci dokaz izdvajaju nedolazak navijaca, medjutim i navijaci su tu i navijaju.. Jedino sto nisu tu u istom bronu kao prethodnih sezona, ali i kosarkaskih navijaca fali na tribinama jos u vecem procentu nego ovih, a plus su im se poklopili uspesi u fudbalu koji njima mnogo vise znace
                    Da neko bas hoce da srusi Covica, mi sad ne bi igrali evroligu i ne bi nam igrali igraci poput Feldeina, Rocha, Bjelice i Antica, niti bi Lazic potpisivao novi ugovor.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Cim smo dobili prostora za trening, odmah sve to izgleda bolje.
                      Za odbranu sa dosta novih igraca treba dosta vremena. Treba nauciti koje su navike tvojih saigraca, njihove mane i prednosti.
                      Kao sto sam vec rekao treba nam malo strpljenja. Uz Ennisa i verovatno Oja dobijamo bas mnogo raznih kombinacija.
                      Posto igramo jako puno utakmica bice tu prostora za sve igrace.
                      Nemojte sada o navijacima i o Covicu. Sacekajte bar da prodje neki dan posle ove pobede.
                      Bice jos teskih poraza, ali po svemu sudeci ce biti i jos puno pobeda.

                      Comment


                      • Još jedan (lični) utisak, na osnovu vida očinjeg™ - Pero je u tragičnoj fizičkoj spremi. Spreman otprilike za tri minuta ozbiljne košarke. Čak se zbog toga libi da šutne spolja. Čovek definitivno nije za više od jedne utakmice nedeljno.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Još jedan (lični) utisak, na osnovu vida očinjeg™ - Pero je u tragičnoj fizičkoj spremi. Spreman otprilike za tri minuta ozbiljne košarke. Čak se zbog toga libi da šutne spolja. Čovek definitivno nije za više od jedne utakmice nedeljno.
                          Naravno. Cak ni ne trenira kao i ostali. On je i dosao da odigra po par minuta i pomogne u tim trenucima, a ova uloga mu ne prija, sto se i vidi.

                          Comment


                          • Bravo Zvezdo! Još bolje nego u Madridu izgledamo, napredak se vidi. Timska pobeda, to je ono sto sam zeleo da vidim.

                            Ps molim nekoga ko zna ljude u klubu, da posavetuju Alimpija da izbaci zvaku iz usta na kzs

                            Comment


                            • Meni ovaj Laki nije jasan zivota mi. Lesort je strasan igrac, sim smo zavrteli pik unistio je Stimca, malo se vrti pik a mogli smo ga sa njim vrteti ceo mec a posebno posto smo ih rasirili...Na kraju je trener tj na HT insistirao na tome....

                              Jankovic se vidi da zna ali mora blize kosu I malo nije inteligentno napadati Danstona ledjima, mogao je to bolje resiti. Odlicna skocnost I zelim ga blize kosu, sto vise bude isao dalje to ce biti gore po njega...

                              Lesort odlican,pa cak I u odbrani, nije on kriv sto mu se ne pomaze, zidanja je korektno branio to se zna da mu je mana, ali ja ne znam sta vi ocekujete of njega....

                              Davidovac za sad odlican ali nisam podlegao hajpu na njega, sut ce mu biti rak rana, u prvom kad se lomilo bio je poprilicno tanak ali ga je trener izveo....mislim igra on odlicno daj boze da tako bude zauvek ali licno nisam siguran.

                              no1 je broj izgubljenih lopti, tu smo najjaci u EL mislim...

                              no2 je sut, koji sutiramo nerealno...

                              no3 Konacno timska igra, Rocesti je KONACNO poceo da vrti pik u drugom...

                              no4 Dangubic, konacno napada kos mora to jos bolje...

                              no5 Prva utakmica gde mi se svideo Alimpijevic of pocetka do kraja, osetio je svakog igraca...Svaka cast na ovom mecu....

                              no6 Perasovic ako ne dobije otkaz oni nisu normlani,...Danston sutira trojke, Stimac na cetiri...Igra haoticna, ne smao danas vec inace, mada povratak Browna bi mu mogao pomoci, uzasno void drugu godinu vec Efes...

                              No7 Timska igra svi po 5 ili vise poena, nije znalo sta ih je snaslo, ovo se trazi I zeli...Strasna suterska forma, skoro pa neverovatna...manjak unutrasnje I pik igre vidljiv, dok ide sut bice pobeda...Bice zanimljiv mec u Valenisiji...sledeca tri meca su krucijalna ako uzmemo 1 ili 2 pobede bice extra...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Još jedan (lični) utisak, na osnovu vida očinjeg™ - Pero je u tragičnoj fizičkoj spremi. Spreman otprilike za tri minuta ozbiljne košarke. Čak se zbog toga libi da šutne spolja. Čovek definitivno nije za više od jedne utakmice nedeljno.
                                Pero treba da radi po posebnom rezimu i da preskace meceve u ABA ligi. Taman da se tu razigraju Jankovic i Jovanovic. To mi je inace jedna od retkih stvari gde Alimpijevic radi bolje od Radonje, daj sansu rezervistima u duelima sa dosta slabijim protivnicima. E sad, ako ne moze ni to, da se rastajemo, a mi da kupimo strech cetvorku i Milka vise na 5 i to je to.

                                @Losmi, Stime je igrao na 5, Dunston na 4. Tacno je da je Lessort bio dobar jer mu odgovara protivnik, Stimac je los u odbrani, mnogo se trosi da bi igrao 34 minuta. Rupetina, trebalo je 110+ da prime da sudije nisu pravile skandal.

                                Valencia dobro igra, ali imaju dosta povredjenih igraca. Njihov roster otprilike izgleda ovako:

                                Diot, Van Rossom, Vives
                                Green, Martinez, Puerto
                                San Emeterio, Sastre, Abalde
                                Doornekamp, Rudez
                                Pleiss, Dubljevic, Williams, Hlinason

                                Nezgodno je sto su u seriji od cak 7 poraza (imali 3-1, sad 3-8), ali su cak 7 meceva igrali u gostima (Jordi, zasto ovajav retardiran raspored? ). Odlicna su ekipa sa svim spremnim igracima, ali sada su iskasapljeni i pod kosem imaju samo Pleissa, a na 1-3 su San Emeterio, Van Rossom, Green (koji je odlican), matori Martinez i Vives.

                                Svakako nece igrati Diot i Sastre, verovatno ni Williams. Realno, tesko ce biti, ali u Pioniru bi trebalo da dobijemo sve, a u gostima jos 3-4 da bi se borili za 8 najboljih. Sad bi trebalo drmnuti Valenciu, Panathinaikos i Armani, odnosno 2 od te tri.
                                Last edited by blond; 09-12-17, 00:27.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X