Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Netačno, sve je bolji, odličan je u zaštiti obruča - 6 je bloker u EL sa skoro 2 blokade po meču. Matthias-ov problem je koncentracija, reklo bi se da je pomalo nezreo čak i za svoje godine, ali reći da stagnira ili da je sve gori je zaista maliciozno.
    Apsutno nije napredovao.
    Posebno ta odbrana pika, strana pomoci, koncentracija, zastita obruca ista i kao pre par meseci.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Apsutno nije napredovao.
      Posebno ta odbrana pika, strana pomoci, koncentracija, zastita obruca ista i kao pre par meseci.
      I brojke i eye test te demantuju. Kad popravi fokus, biće još bolji.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Netačno, sve je bolji, odličan je u zaštiti obruča - 6 je bloker u EL sa skoro 2 blokade po meču. Matthias-ov problem je koncentracija, reklo bi se da je pomalo nezreo čak i za svoje godine, ali reći da stagnira ili da je sve gori je zaista maliciozno.
        Koliko gluposti on napravi po meču, teško da ćemo sve to pripisati nezrelosti. Ipak je pre nedostatak IQ-a. Trudi se, ali neke stvari mu definitivno ne idu, a odbrana nam je šuplja kao Bajuval Ementaler sir kada je on u igri. Napredak nije primetan. Ok, lupi on tu i tamo neku rampu, zakuca zverski, ali sve to poništi ispadanjem u odbrani. Kod njega mi se sviđa šut sa poludistance, gde je vrlo precizan, ali to je ipak vrlina u napadu.

        Comment


        • Dolazak Enisa bi unapredio jos vise napad, strasan skorer kad je u naletu ja licno volim takve igrace, sad mislim da bi i Misko voleo da mu igrac do kraja sezone igra evroligu tako da nije nerealno, pogotvo ako se zaista odustane od nade da Radicevic proigra.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Sada nema želi ili ne želi, mora. Domaće opcije na pleju, a da je upotrebljiva nema. Potpisali smo ga i nije se pokazao. Meni bi on ostao na poziciji Rebe i čekao svoju priliku.
            Neuporedivo, Rebić je igrao za 10% njegove plate. Radičević je gori promašaj od Mekela. A još ćemo ga se teže otarasiti jer niko nije sišao s uma da plaća takvog igrača, makar ne više no što je imao u Španiji, a tamo je dobijao (naravno apsolutno opravdano, jer oni makar nisu prolupali) koliko je Reba beba dobijao kod nas.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Zvezda, tj Nebojša Covic ne zeli dva stranca na pleju. Realno gledano, retko ko od Amerikanaca produzi ugovor, a menjati na leto obojicu organizatora igre je pomalo neozbiljno.
              Radicevic je smatran dobrim potpisom u tom trenutku i to od strane svih, kako navijaca, tako i ljudi u klubu. Prve sezone bi ucio i kalio se, imao pored sebe iskusnog igraca, drugu napredovao i bio prvi plej, za trecu bio prodat. Jebi ga, nije islo i decko u pozicionom napadu nema sta da trazi, ali garantujem da bi većina nas CiganJa opet potpisala domaceg igraca, prvog pleja ekipe iz Spanije + na visegodisnji ugovor + Rocesti ili neki drugi igrac tog kalibra kao prva opcija i mentor.
              Radicevic je fizikalac i u limitiranoj tranziciji nema sta da trazi, a ovakva postavka ekipe gde ne postoji dominantni skakac u odbrani i ne uliva nadu da ce njegove brojke napredovati drasticno.
              Sve bi to bilo tacno da NWG nije potpisan na 3 godine
              Sta nas briga da li je nas, ili njihov?
              Sigurno cilj KKCZ nije razvoj talenata za reprezentaciju, vec ekipa sposobna da se takmici i da se igrac uvalja za kintu, ako postoje interesenti

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Netačno, sve je bolji, odličan je u zaštiti obruča - 6 je bloker u EL sa skoro 2 blokade po meču. Matthias-ov problem je koncentracija, reklo bi se da je pomalo nezreo čak i za svoje godine, ali reći da stagnira ili da je sve gori je zaista maliciozno.
                Verovatno je glupo, ili nestrucno, ali mene je kupio blokadom protiv Reala (vec sam napisao to). Skoro iz mesta, levom rukom, a inace je desnjak. Da je isao na blokadu desnom (pretpostavljam da vecina ide na blokadu suterskom rukom), bio bi faul sto posto.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Kod njega mi se sviđa šut sa poludistance, gde je vrlo precizan, ali to je ipak vrlina u napadu.
                  I zavrsava oko obruca sa obe ruke, sto je takodje lepo

                  Comment


                  • Prvo alimpije bi morao da pusti par utakmica iz prosle sezone i da nauvi kako se pik brani...iskakao je i cirbes nije poenta tolikou lesoru koliko mi odvratno preuzimamo...kada branimo pik ne zna se ko koga preuzima,ispadamo kao iz voza

                    Comment


                    • Samo da su Hunter, Sloter,Hajns ogledalo inteligencije...Kao svi takvi tipovi igraca I oni su nauceni da rade to sto rade...Visak testestorona ima Matijas. Jedini igrac za koga sam siguran da ce imati dobru EL karijeru of ovih ''mladjih''.

                      Da ima IQ visok, vec sad bi bio u NBA ali nema pa je ogranicen na EL. Nisam siguran da Alimpijevic zna sa centrima da radi, malo se on koristi iz pika. Ima predispozicije vec sad neverovatne za ostale igrace
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Uf, uf, staviti Hajnsa u neinteligentne igrace... Lose, mnogo lose. A i Slotera boga mi.

                        Ps. Jebao vas, da vas jebao Nigel Williams Goss. Niti je njega iko razmatrao za prvog pleja, niti su se tražila 2 Amera, niti je decko neko ko bi mogao da igra EL na visokom nivou (bar ne jos uvek), a plus verovatno bi i on tražio ono sto mu je sad najneophodnije - minutazu koju ne bi mogao da dobije u EL timu.

                        Comment


                        • Brate, Hajns je jedan od igrača na najvišim košarkaškim IQom koje sam gledao. A i Slotr je svetlosnim godinama daleko od glupog.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Samo da su Hunter, Sloter,Hajns ogledalo inteligencije...Kao svi takvi tipovi igraca I oni su nauceni da rade to sto rade...Visak testestorona ima Matijas. Jedini igrac za koga sam siguran da ce imati dobru EL karijeru of ovih ''mladjih''.

                            Da ima IQ visok, vec sad bi bio u NBA ali nema pa je ogranicen na EL. Nisam siguran da Alimpijevic zna sa centrima da radi, malo se on koristi iz pika. Ima predispozicije vec sad neverovatne za ostale igrace
                            Ti si otišao predaleko. Nabrojani igrači su klasa. Naročito Hajns. Inteligentnom igraču je dovoljno da pokažeš nešto jednom-dvaput i on to ukapira. Lesor uvek zajebe istu stvar i uvek se nervira i udara u glavu od besa. Ok, naučiće nešto tokom karijere, ali ovo zasad je mršavo. Prilično iritira kada vidiš da svaki put napravi istu grešku.

                            Comment


                            • Meni se kod Lesora samo to iskakanje ne svidja.

                              Dobro, desi se da rukama pravi nepotreban faul, ali on u teoriji moze da brani 1 na 1 s obzirom na snagu i atletiku sto je u praksi ove godine malo puta bio slucaj, nazalost.

                              Ko je radio sa centrima sve ove godine?

                              Zamerka Alimpiju sto se ne igra vise na Lesora na postu, da se proba nesto da on svojom snagom dobije dobru poziciju, da ne mora da tapka loptu da iz jednog driblinga moze da napada kos, kao protiv Baskonije. Kao da se nema dovoljno vere u njega s obzirom na njegovu dekocentraciju u odbrani i sve ispade.

                              Slozio bi se da ima dobru poludistancu, narocito kada gadja o tablu. Ima solidan napadacki potencijal, ali treba tu mnogo mnogo rada...

                              Comment


                              • Originally posted by Drakarys View Post
                                Meni se kod Lesora samo to iskakanje ne svidja.

                                Dobro, desi se da rukama pravi nepotreban faul, ali on u teoriji moze da brani 1 na 1 s obzirom na snagu i atletiku sto je u praksi ove godine malo puta bio slucaj, nazalost.

                                Ko je radio sa centrima sve ove godine?

                                Zamerka Alimpiju sto se ne igra vise na Lesora na postu, da se proba nesto da on svojom snagom dobije dobru poziciju, da ne mora da tapka loptu da iz jednog driblinga moze da napada kos, kao protiv Baskonije. Kao da se nema dovoljno vere u njega s obzirom na njegovu dekocentraciju u odbrani i sve ispade.

                                Slozio bi se da ima dobru poludistancu, narocito kada gadja o tablu. Ima solidan napadacki potencijal, ali treba tu mnogo mnogo rada...
                                Uf ja obožavam taj bank shot, kao što je Duncan šutirao, to je umetnost
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X