Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači dolazi nam Urac.

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Canarian brate ja ne znam da li si u nekom losem zivotnom periodu ali zadnjih nekoliko dana(nedelja) cinis ovaj forum necitljivim.Tolika kolicina negativizma,defetizma,lose energije i zelje za svadjom zaista nije zdrava.Kao da bukvalno ides kroz forum i citas postove za zeljom da se zakacis za nesto ili sa nekim.Odmori malo covece, batali forum pa i Zvezdu ako te cine tako gnevnim i bavi se neko vreme necim sto ce ti doneti pozitivnu energiju, ove tvoje reakcije zaista nisu dobre po psihu,ni tudju, a jos manje tvoju

      Sta nije tacno u poslednje napisanom postu i koji to post unosi negativnu energiju na forumu? Naprotiv, smatram da forumu doprinosi kada se u pisanju koriste argumenti, a ne ide se u krajnosti (posle pobede nad Realom su poceli da se javljaju ljudi koji su prozivali "drugu stranu", to nije negativnost?).
      Ljudi se usance i brane neke svoje pozicije pod oruzjem ako treba, ni ne citajuci sta drugi pisu. To nije poenta foruma.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post

        Sta nije tacno u poslednje napisanom postu i koji to post unosi negativnu energiju na forumu? Naprotiv, smatram da forumu doprinosi kada se u pisanju koriste argumenti, a ne ide se u krajnosti (posle pobede nad Realom su poceli da se javljaju ljudi koji su prozivali "drugu stranu", to nije negativnost?).
        Ljudi se usance i brane neke svoje pozicije pod oruzjem ako treba, ni ne citajuci sta drugi pisu. To nije poenta foruma.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Ovako su tekli razgovori izmedju Covica i Gosovog menadzera - "Izvini Covo, malo je 20ak minuta u EL, ne mozemo to da prihvatimo, odosmo mi u Partizan.. Ipak je to najbolja opcija za Gosa i fantasticna sredina za razvoj mladog igraca.. Njemu u ovom trenutku najpotrebnija sloboda u igri, a ko mu vise slobode moze dati nego Muta"

          I Covic kad je to cuo, sta ce..? dovede Radicevica

          Ovo ti je redosled pa ti sam proceni koliko si u pravu .Radičević je potpisao za kkcz 1.avgusta http://www.kkcrvenazvezda.rs/nikola-...1-08-2017.html. NWG 28.avgusta za kkp a Ročesti 8.septembra za kkcz http://www.kkcrvenazvezda.rs/rocesti...8-09-2017.html

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • skoknuo do grada na sat-dva...

              ...smo potpisali nekog ?

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                skoknuo do grada na sat-dva...

                ...smo potpisali nekog ?

                Daba cuti,
                Laza krsi ruke,
                Veteran ti sapce ko djetetu:
                Wingwalkere,
                `bem ti glave lude
                niko nije bio
                danas na kanabetu.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  ako je verovati dilanu, on je primarno plejmejker kao i brat mu tajler, ali je imao taj problem da je na sva tri faksa na koja je igrao, igrao dvojku. sta vise cak je dva puta i menjao faks da bi igrao pleja ali ni na vilanovi ni na oregonu nije igrao pleja. on tvrdi da mu je pg prirodna pozicija.donosi dosta energije, igra dobru odbranu, dobar je sa loptom u rukama mislim da bi mogao biti nesto tipa djenka faktor.
                  Super onda. Nisam znao za te podatke. Fizika se vidi...

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ovo ti je redosled pa ti sam proceni koliko si u pravu .Radičević je potpisao za kkcz 1.avgusta http://www.kkcrvenazvezda.rs/nikola-...1-08-2017.html. NWG 28.avgusta za kkp a Ročesti 8.septembra za kkcz http://www.kkcrvenazvezda.rs/rocesti...8-09-2017.html
                    Kako sada stvari stoje (mozda se nesto pokrene, ali...), bolje da smo prespavali taj 1. avgust and onda odradili kraj avgusta i pocetak septembra. Mala sala...

                    Kapiram ja sta ti hoces da kazes, kao i to da niko od nas ne zna ko je kako i sa kim pregovarao (i kada), koji su dilovi bili...
                    Ono sto ipak nekako sledi kao logicno pitanje je sto ga ne dovedosmo, kada se iz aviona vidi da je decko bolji? Uz to NWG kosta isto / slicno kao Radicevic, oba ugovora na 3 godine...
                    Radicevic je potpisan relativno rano i doveden kao drugi plej, dok se prvi trazio. Isto je moglo da se uradi sa NWG.
                    Price, ne bi pristao da bude drugi plej, barem meni ne piju vodu. Sto neko napisa, ne bi kao bilo bolje i za njega i za menadzera da igra 20 minuta (malo sam, malo sa Rocestijem u postavi) u EL KKCZ, nego u EC KKP. Jedino ako se plase jake konkurencije, pa da se ne obruka...

                    Comment


                    • Zvezda, tj Nebojša Covic ne zeli dva stranca na pleju. Realno gledano, retko ko od Amerikanaca produzi ugovor, a menjati na leto obojicu organizatora igre je pomalo neozbiljno.
                      Radicevic je smatran dobrim potpisom u tom trenutku i to od strane svih, kako navijaca, tako i ljudi u klubu. Prve sezone bi ucio i kalio se, imao pored sebe iskusnog igraca, drugu napredovao i bio prvi plej, za trecu bio prodat. Jebi ga, nije islo i decko u pozicionom napadu nema sta da trazi, ali garantujem da bi većina nas CiganJa opet potpisala domaceg igraca, prvog pleja ekipe iz Spanije + na visegodisnji ugovor + Rocesti ili neki drugi igrac tog kalibra kao prva opcija i mentor.
                      Radicevic je fizikalac i u limitiranoj tranziciji nema sta da trazi, a ovakva postavka ekipe gde ne postoji dominantni skakac u odbrani i ne uliva nadu da ce njegove brojke napredovati drasticno.

                      Comment


                      • Sada nema želi ili ne želi, mora. Domaće opcije na pleju, a da je upotrebljiva nema. Potpisali smo ga i nije se pokazao. Meni bi on ostao na poziciji Rebe i čekao svoju priliku.

                        Comment


                        • Htedoh da se malo osvrnem na Lesora.

                          Radi li neko sa njim na onim iskakanjima?

                          Ne mogu da verujem da on ne izgleda ni malo bolje u odnosu na pocetak sezone, nekad cak i gore.

                          Comment


                          • Originally posted by Drakarys View Post
                            Htedoh da se malo osvrnem na Lesora.

                            Radi li neko sa njim na onim iskakanjima?

                            Ne mogu da verujem da on ne izgleda ni malo bolje u odnosu na pocetak sezone, nekad cak i gore.
                            Neverovatno koliko on defanzivno stagnira ili biva sve gori iz meca u mec.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Neverovatno koliko on defanzivno stagnira ili biva sve gori iz meca u mec.
                              Zna li neko koliko se kod nas dobro individualno radi sa ovim mladim visokim igračima? Imamo tri takva, a ni jedan ne pokazuje vidljiv napredak. Sad se priča i o Odžu, a on je još najneškolovaniji.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Neverovatno koliko on defanzivno stagnira ili biva sve gori iz meca u mec.
                                Netačno, sve je bolji, odličan je u zaštiti obruča - 6 je bloker u EL sa skoro 2 blokade po meču. Matthias-ov problem je koncentracija, reklo bi se da je pomalo nezreo čak i za svoje godine, ali reći da stagnira ili da je sve gori je zaista maliciozno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X