Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Pa kenjo nas je sut realno mi tako jedino mozemo da pobedjujemo u evroligi koji Aimpije koji bakraci taj pojma nema.
    Ono kad tim za koji navijas pobedi a tebi svejedno.
    A koga ima u reketu da bi mogao drugacije da igra,da nece mozda uspeti da pod stare dane natera/nauci/ Peru i Milka da igraju ledjima kada su kroz celu karijeru to uspesno izbegavali.Lesor ima sve osim glave tako da je i tu tesko, jedino bi mozda jednog dana mogao Jovanovic ali on je za sada i suvise zelen za evropsku kosarku.
    Na kraju treba i plej koji zna to da organizuje, Rocesti je vise plejmeker suter a drugog nemamo.

    Comment


    • Jel pisao neko i uporedjivao kako je Radonja prolazio u Madridu?
      Propustio sam neke postove.
      Jos posle Kaunasa sam pisao, da je poraz nebitan, koliko da li cemo moci da u kontinuitetu igramo dobro. Sad su drugi plej i druga cetvorka koji zajedno kostaju oko 300k godisnje presedeli na klupi, ali smo dobili, opet jer su Bjelica, Roch, Feldeine i Pero ubacili svoje suteve. Hajde da vidimo nesto i od momaka sa klupe.

      U sustini, cak bih napisao da mi se vise svideo poraz od Baskonije od pobede u Madridu. Tu je i Mathias nesto odigrao.
      Last edited by blond; 01-12-17, 22:52.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • A jbg,mučno je biti pljuvač večeras.
        Čekaš debakl,spremio si novi set blata,smeća i kofa govana za trenera i igrače (ne sve.Selektivno odabrane u zavisnosti od igre)udobno se smestili pored Tv i skockali komp i stranicu foruma i odgovarajuci topic.....kad ono...muk i u Madridu i u domu pljuvača.Neverica i čuđenje.Pa....zar mrtvi Alimpije,ta marioneta...zar mrtvi i mlohavi Bjelkan,Deki Davidovac limenka iz fmp...Glupavi Lesor,mrtvu penzioner Antić...kamenjar Danga...pa kako pobediše?Kako?
        Šta sad da pišem,koga da pljujem?
        Pa kako su pobedili?Ma sreća čista.Sralo ih.
        To ću da pišem uz standardno prikenjavanje Alimpiju.Tako ću.Jebeš pobedu jebeš čestitke.Utisak je propusti Alimpija i kenjanje u šutu.To je utisak večeri....

        Jbg razjebase im koncepciju Alimpije i momci.
        Last edited by Talični Tom; 01-12-17, 22:54.
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • talicni ce nabiti veceras reputaciju kao nikad! ne vredi talicni, nekim ljudima ne mozes objasniti, vise vole da pljuju nego da se raduju.

          Comment


          • @Talicni .. Promasio si kod Albukerkija skretanje za WC.
            Nadji jedan post gde nazivam Peru mrtvakom i Lessorta glupakom.

            :Zvuk kotlica, pusta se voda, ode post Talicnog Toma:
            Last edited by blond; 01-12-17, 22:57.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Promasio si kod Albukerkija skretanje za WC.
              Meni je pravo zadovoljstvo sto čitam tebe i tvoje frustracije i pametovanja.Veće od olakšanja u wc koji piminješ.
              A jiš veće što se sam pecaš i prepoznaš u mojim upisima.
              Samo uzivaj majstore i pusti od Čole onu,produži dalje.
              Last edited by Talični Tom; 01-12-17, 22:58.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Nije vama lako Uzivajti neki cemo da putujemo da gledamo CZ I navijamo da izgubi a neki ce da naricu kako vole CZ u golubarniku hehhe ))

                Uzivajte ljudi malo, necu lose nista pricam kao sto nisam ni posle nijedne pobede ili poraza. Sutra je vreme za analizu. Sad je vreme za alcohol Uzivajte malo u zivotu :P
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  @Talicni .. Promasio si kod Albukerkija skretanje za WC.
                  Nadji jedan post gde nazivam Peru mrtvakom i Lessorta glupakom.

                  :Zvuk kotlica, pusta se voda, ode post Talicnog Toma:
                  Majstore ko tebe pominje?
                  Sa kim se ti svađaš?
                  Traži pažnju na neki drugi način.

                  A zamisli da postove voda ne odnese koliko bi se kačio za iste?Počeo čovek od muke i poeziju u wc da piše.Ludilo.
                  Last edited by Talični Tom; 01-12-17, 23:06.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nije vama lako Uzivajti neki cemo da putujemo da gledamo CZ I navijamo da izgubi a neki ce da naricu kako vole CZ u golubarniku hehhe ))

                    Uzivajte ljudi malo, necu lose nista pricam kao sto nisam ni posle nijedne pobede ili poraza. Sutra je vreme za analizu. Sad je vreme za alcohol Uzivajte malo u zivotu :P
                    Covek umesto da slavi, pogotovo posle napete zavrsnice jedva docekao da se uloguje i vredja gde stigne i koga stigne. Cudan nacin da se slavi pobeda.

                    @Talicni Tom .. opusti se, Pionir je nasa kuca, deljemo Igokeu pa Efes. Ruzno je videti da pobede i porazi uzrokuju toliko zuci na forumu, a nerazumno je i posle pobede nekog prozivati.

                    Jos ovo i zavrsavam -> raduje da smo vezali dva dobra meca u evroligi u kojima smo bili konkurentni. Nadam se da i u naredna dva meca to mozemo da nastavimo, a posle Fenerbahcea i raspored je solidan. Samo u Pioniru da igramo, tamo smo neporazeni ove sezone i tamo mozemo mnogo.
                    Last edited by blond; 01-12-17, 23:12.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Alimpijevic je dao sve od sebe da ovu tekmu izgubi, jer je bar 6-7 katastrofalnih gresaka imao. Sreca pa nas je srao sut za sve pare.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Mozda sam ja glup za ovu igru al Alimpije je gotovo savrseno vodio mec i jos bolje ga postavio.Skoro svaka odluka je bila dobra i pravovremena,jedino je malo kasnio sa reakcijom na snizenu petorku Reala ali je i tu odreagovao kako treba.Meni je ovo bio njegov master rad, pritom prati igru i analizira i reaguje u hodu uglavnom ispravno cime se DR nije mogao pohvaliti prve 2 sezone. Ko kaze da trener nema talenta a prelomi tekmu sa spustanjem Davidovca na niski post i nizeg igraca na pleju, i pritom sa njim zatvori tekmu umesto sa Rocestijem,taj moze samo biti zlonameran.Od mene jedno veliko bravo za Alimpija.
                      A oni koji seru po nasem sutu ,neka uzmu u obzir da je Real sutirao skoro 45% za 3 i opet izgubio utakmicu
                      Last edited by Gudura; 01-12-17, 23:10.

                      Comment


                      • Evo uđosmo u novi dan, pa da malo pljucnemo

                        Pobeda je pre svega rezultat činjenice da su matorci uspeli malo da dođu sebi i da se odmore.

                        Što se igre tiče, vidi se pomak u odbrani, ako ne pominjemo skandalozno (bukvalno) branjenje tranzicije protivnika, to nema ni u petlićima.

                        U vezi napada, to je što je, ništa se promenilo nije. Ovog puta smo iznabadali trojke, sledeći put nećemo...

                        DaviDovac je bio x faktor, nismo odlazili kolektivno u kurac kad Ročesti izađe s terena, tim nije gubio momentalno kolektivni IQ kao što se to dešava kad Radičević zaigra.

                        Takođe, Lesor je delovao kao da je danas prvi put video teren i loptu u životu, valjda ga je meč sa Realom dodatno dekoncentrisao...

                        Alimpijević je odradio relativno dobar posao, mada se par puta potpuno pogubio kada je Real snizio petorku. Zadnja dva minuta bez Ročestija, za to je trebalo imati muda. Svaka čast.

                        Sve u svemu, i dalje imamo puno više razloga za brigu nego za veselje, neće se ovo ponoviti svake večeri.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Covek umesto da slavi, pogotovo posle napete zavrsnice jedva docekao da se uloguje i vredja gde stigne i koga stigne. Cudan nacin da se slavi pobeda.

                          @Talicni Tom .. opusti se, Pionir je nasa kuca, deljemo Igokeu pa Efes. Ruzno je videti da pobede i porazi uzrokuju toliko zuci na forumu, a nerazumno je i posle pobede nekog prozivati.
                          Ta žuč i pljuvačina na ovom topicu po treneru i igraamčima me isprovocira da pišem i pominjem iste te što kritikuju i što treba i što ne treba.Preteruje se u tome.Topic postao nečitljiv i bljutav.
                          Usled svega toga počinjem i ja da pišem ironično,provokativno obraćajući se tim istima koji ne znaju da napišu ni bravo posle pobede u Madridu nego pišu o propustima,sreći,kenjanju itd.
                          Nekad stvarno pomislim da mi sve ovo i predhodne godine ,EL ne zaslužujemo.Ponašamo se kao uvređene mlade,razmaženo,nadobudno.I to su stvari koje me pokrenu da pišem ovo što pišem.Ne znamo bre i ovoj pobedi i čudu da se radujemo.
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Ovde se mnogima košarka zaustavila u 2010-oj.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Talični Tom View Post
                              Ta žuč i pljuvačina na ovom topicu po treneru i igraamčima me isprovocira da pišem i pominjem iste te što kritikuju i što treba i što ne treba.Preteruje se u tome.Topic postao nečitljiv i bljutav.
                              Usled svega toga počinjem i ja da pišem ironično,provokativno obraćajući se tim istima koji ne znaju da napišu ni bravo posle pobede u Madridu nego pišu o propustima,sreći,kenjanju itd.
                              Nekad stvarno pomislim da mi sve ovo i predhodne godine ,EL ne zaslužujemo.Ponašamo se kao uvređene mlade,razmaženo,nadobudno.I to su stvari koje me pokrenu da pišem ovo što pišem.Ne znamo bre i ovoj pobedi i čudu da se radujemo.
                              Pa ima pljuvaca, ima i onih koji su skloni kritikamama, ima i ljudi koji kazu nesto sto ne treba u afektu.
                              Jesi video Mathiasa i piruetu? E to je ono sto se trazi, momak je sve bolji u napadu.

                              Ne bi mi dobili Real u Madridu da nas nije ovoliko islo, ali smo igrali muski, nismo se uplasili ni kada je prednost nestala. A opet je bitno i da se pobedi, znaci i igracima brisanje poraza od Bamberga.

                              Ja sam pisao o sutu Radicevica, Dangubica i Lazica, ali su druga dvojica danas bili iskorisceni dobro. Radicevic se ne uklapa u ovo sto igramo i to je sve. Mislim da je Alimpijevic nasao pravu meru i ulogu za njih trojicu u poslednje vreme.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • @Gudura
                                Upravo tako, ušli smo na vrata koja je Real ostavio otvorena ... a to je trebalo prepoznati i pronaći.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X