Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo li imali tajm-aut, za onaj posledmji napad?

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mi ni ne igramo small ball..Igramo sa dve 4/5 ili 5/4 ni oni ne znaju sta su...haha
      Igramo sa onim cime raspolazemo a nemamo neki veliki izbor.
      Na ovu ekipu, sa Anticem i Keseljom je planirana 5-ica, a Radicevic i Keselj totalni promasaji.
      Zato imamo rupu na 1-3-5 i puno igraca koji nisu igrali EL.

      Comment


      • Originally posted by VladaVlada View Post
        Pravi gospodin.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          ?

          Šta se to dešava kod njega? Umro mu neko?
          Cuju se razne price i oko njega, zvanicno porodicne obaveze. Sve je jasno, najmanji budzet , pusteni niz vodu , nov ciklus ali Covke onda nema busanja u grudi, ili menjamo nesto ili cekamo ovaj tim koji moze lako da izvisi i za Abu koja je prioritet.

          Comment


          • Sad sam pogledao snimak, jedino što treba da vežbamo do izumiranja je odbrana od pika. Više od polovine poena smo primili odatle, što direktno, što iz drugog ili trećeg pasa.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Odbrana od pika je stvarno ozbiljan problem.
              Otuda i sut Baskonie za 2 poena od cak 73%.
              Da smo bolje branili taj pik ili da je makar Rocesti bio na svom nivou,dobili bi.

              Comment


              • Tejloru se nema sta zameriti,oni sutevi su uglavnom ulazili do sada,malo umor,malo sreca i jbg...davidovac dobar,dobric odlican,pa i lazic je odigrao odbranu koja je licila na proslogodisnju...problem je ta odbrana od pika iako ima savrsenog centra da taj pik brani....no dok to skapira alimpije bice kasno,vec ce voditi neki borac ili vrsac

                Comment


                • Naravno da Rocestiju ne treba zameriti,samo kazem.
                  Tejlor je poslednji covek u timu kome se moze zameriti posle svih partija kod nas.
                  Covek je jednostavno DRMR,prijace mu ovaj odmor sada.
                  Da se muceni Radicevic malo prikljuci i rastereti ga,ali od tog decka sam stvarno digao ruke.
                  Ako bi se nasao model za izlazak,odnosno sporazumni raskid,to bi bilo dobro i za njega i za nas.
                  Ocigledno da nema ni glavu,a ni kvalitet za ovaj nivo.
                  Voleo bih da gresim,ali ovo je do sad previse.

                  Comment


                  • Ma kakvi,pa sta da ti kazem kad svaki nemac pojma (jankovic) moze da napravi video gde izgleda kao zver neka,ja evo kada je potpisao za nas nisam nijedan highlights video nasao za radicevica....sve sami ulazi jako i do samog kraja i to svake prestupne godine...

                    Comment


                    • Kaze Alimpije u Martu cemo igrati bolje.
                      Zato nema nervoze. Cekamo Mart.

                      Comment


                      • Nije rekao Marta koje godine cemo igrati bolje vracam se sinoc iz Arene i sve me nesto steze u grudima i grci mi se leva ruka.

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          Nije rekao Marta koje godine cemo igrati bolje vracam se sinoc iz Arene i sve me nesto steze u grudima i grci mi se leva ruka.

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • oni koji misle da ce se ekipa koja sve gubi u EL prosetati kroz ABA ligu grese. EL i sluzi za nabijanje samopouzdanja, iskustva, za to da ekipa shvati i dostigne pun potencijal. ovoliki porazi ne mogu a da se negativno ne odraze na tim. jos jedan poraz u ABA i sve ce se raspasti kao mehur od sapunice

                            Comment


                            • Za manje od 6 meseci spali smo od tima koji je bio na pobedu od Top 8 do tima kome je svaka pobeda u EL epski uspeh.
                              A secam se izjave ,,Ne pristajemo na osrednjost,,????
                              Alimpijevic nema ama bas nikakav uticaj na igru, disciplinu itd.
                              Antic malo igra malo ne.
                              Keselj kome se daje sansa bog te pitao sto.
                              Sklanja se iz tima Lazarevic
                              Bukvalno smo postali FMP. Da nismo doveli Rocestija verujem da bili u rangu kvaliteta koji ima FMP.
                              Najgora smo odbrana EL, tim koji prosecno uzima suteve sa najdalje udaljenosti od kosa. Klasicna alibi kosarka.
                              Jer Alimpijevic je moderan trener, igra modernu kosarku. Sto bi mi gledali freneticnu odbranu, skok, kontru. Tu igru forsiraju istroseni treneri koji dobro ne znaju ni Engleski.
                              Ova ,,moderna,, igra po principu ,,na kos vise,, ce nam doneti rezultate.
                              Dosli smo to tog nivoa da Branko Lazic sutira za tri iz dotrcavanja, da sutiramo sa 8 metara u 10sek napada, da nam protivnicki centri trce kontre u ledja odbrane, da nismo u stanju da zatvorimo pik vec 5 meseci.
                              Pik end roll je za nas prevazidjen
                              Pik end pop je za nas prava stvar.
                              Igra ledjima ka kosu je za neznalice.

                              Ne branimo pik jer nemamo centra od 212?????????????

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Za manje od 6 meseci spali smo od tima koji je bio na pobedu od Top 8 do tima kome je svaka pobeda u EL epski uspeh.
                                A secam se izjave ,,Ne pristajemo na osrednjost,,????
                                Alimpijevic nema ama bas nikakav uticaj na igru, disciplinu itd.
                                Antic malo igra malo ne.
                                Keselj kome se daje sansa bog te pitao sto.
                                Sklanja se iz tima Lazarevic
                                Bukvalno smo postali FMP. Da nismo doveli Rocestija verujem da bili u rangu kvaliteta koji ima FMP.
                                Najgora smo odbrana EL, tim koji prosecno uzima suteve sa najdalje udaljenosti od kosa. Klasicna alibi kosarka.
                                Jer Alimpijevic je moderan trener, igra modernu kosarku. Sto bi mi gledali freneticnu odbranu, skok, kontru. Tu igru forsiraju istroseni treneri koji dobro ne znaju ni Engleski.
                                Ova ,,moderna,, igra po principu ,,na kos vise,, ce nam doneti rezultate.
                                Dosli smo to tog nivoa da Branko Lazic sutira za tri iz dotrcavanja, da sutiramo sa 8 metara u 10sek napada, da nam protivnicki centri trce kontre u ledja odbrane, da nismo u stanju da zatvorimo pik vec 5 meseci.
                                Pik end roll je za nas prevazidjen
                                Pik end pop je za nas prava stvar.
                                Igra ledjima ka kosu je za neznalice.

                                Ne branimo pik jer nemamo centra od 212?????????????
                                Kontra i rol igra ne postoji kod nas, kada i imamo priliku za konttru igrač sa loptom zastane jer nema ideju i zato što ostali igrači ne mogu da isprate kontru. Za rol igru treba imati nekoga kko će da zavrti, mi nemamo ni centra ni pleja za rol, tu bi trebalo pitati one koji su birali igrače...Ja iznosim svoje navijačko mišljenje a ono je da najjeftiniji način dizanja ekipe jeste promena trenera.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X