Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Има још доста ствари који ми се не свиђају, али за промену играчи су се много више трудили и то ми се свиђа. Штета, оваква утакмица би се у пиониру вероватно победила.

    Comment


    • Đe ti je tim Alimpijeviću?
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Radicevicu da se ne ljubimo.

        Comment


        • Alimpije me totalno razočarao. Našao petorku koja je preokrenula rezultat i onda uveo gubitničku petorku...

          Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
          Nebrušeni mozak

          Comment


          • Odbrana pika, iskakanje..strana pomoci...trenerov pecat...Mladi usli u mec,islo nas je dobro sem Rocestija..skoro namaksimumu drugo poluvreme..

            Ovo ce dati neku laznu nadu..slede dva poraza pa onda mozemo na pecanje u umku...

            Svaka cast na ovoj sezoni,zasluzili smo ovu sprdnju...Bar ce covic moci reci da smo igrali Egal tekmu
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Cek da cujemo sad izjavu Alimpija kako ce baskonija sigurno na f4 i da su greske iz prve cetvrtine odlucile pobednika

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Radicevicu da se ne ljubimo.

                Ima covek ugovor na 3 godine, ukupno 650-700k. Boli ga uvo, ne mora ni da ulazi u igru.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Ima covek ugovor na 3 godine, ukupno 650-700k. Boli ga uvo, ne mora ni da ulazi u igru.
                  previse je to love, mislim da sve ukupno ima negde oko 500k za tri godine

                  Comment


                  • Radicevicev ceo ugovor je 550k.

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      previse je to love, mislim da sve ukupno ima negde oko 500k za tri godine
                      600k ima za tri godine.

                      150-200-250

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        600k ima za tri godine.

                        150-200-250
                        Sad sam definitivno siguran da Covic bas i nije najnormalniji u poslednje vreme, na sve to Jankovic ima oko 170k.

                        Comment


                        • i da smo dobili, utisak bi bio isti. bedno i sramotno. ovaj tim je kurac zivi, a nasa organizacija neozbiljna i na zalost poluamaterska.
                          pero, ako ne moze vise, cao! za sta nam treba za zadar i mzt...
                          veliki problem nase igre je kosarkaski iq koji lesor, feldin, radicevic... ne poseduju. feldin ne moze da prepozna trenutak. svaki put kad smo se vracali decko pripaljuje sam preko ruke bez rezona. jednom ga je i 188 visok buboa izblokirao. sve u svemu prva sezona u pao je vrhunac njegove karijere. kao i pero, bjelica davno presao svoj zenit.
                          nacin na koji mi branimo pik je sramotan!!! svaka cast lesoru za partiju u napadu ali on decko izgleda ne kapira a tesko da ce i dopreti do njegovog mozga qta bi trebalo da radi.
                          jad, beda, cemer! i da smo dobili isto bi bilo. ovaj tim ko je sklopio taj nam je smrtni neprijatelj!

                          Comment


                          • Bjelica je i suvise spor da brani pik,Lesor je potencijal samo sto se tice fizikalija, ipak on malo manje razume kosarku da bi odbranu pika tako brzo prihvatio a Jovanovic je jos uvek u onoj prekookeanskoj decijoj igri "stojim pored i pratim svog igraca, sta me briga sto divlja neciji igrac po reketu".
                            Last edited by ikaluka; 23-11-17, 22:15.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              600k ima za tri godine.

                              150-200-250
                              bokte, te pare 'obican' covek ne moz za ceo zivot zaraditi

                              Comment


                              • Ako je ovaj poraz cena za teranje Pajsera u tri lepe, onda smo prošli bagatelno.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X