Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BTW, Hr komentator, sada sam pronašao kako se zove, Domagoj Pancirov, svaka čast čoveku, usudio se u živom prenosu reći nešto što mislim da niko drugi ne bi.

    Debili skandiraju "Ubij Srbina" a čovek kaže "Najradije bih sada razbio mikrofon u paramparčad i prepustio da komentariše biskupu (zaboravih prezime) Sisačkom. Ovo se dešava u godini 2017, u kršćanskoj civiliziranoj Hrvatskoj. Bolje da ovde stanem, znam da ionako niko neće stati iza mene."

    Svaka mu čast.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      c
      Pa kada nam je stao sut protiv Cibone u polufinalu Aba lige (2/32 sut za tri) zar nismo primenili alternativnu igru sa Raskom i Bobijem dole na low post , oh wait tu smo izgubili utakmicu, a i igrali smo granitnu odbranu.
      Kada smo ispalili 0/19 protiv Zaligirisa da li smo i tada primenili alternativu pa smo tu hladno primenili plan b jer od suta se zivi kao sto kazes pa kada stane sut imamo alternativu.

      Odbrana je kriminalna u onoj meri da kada je zaigras samo 5 minuta na visem stepenu svedes ekipu na 9 poena za jednu cetvrtinu, od toga 4 iz slobodnih bacanja.
      Ali smo je imali pre dve godine u tom istom Zadru gde smo i sveli na 49 poena samo sto tada nam nije isao sut a ni alternativna resenja pa smo dali ukupno 56 poena. Steta sto tada nije bio ovaj forum tada bas me interesuje da li bi napisao ako ekipa nema sut za tri ili dugu dvojku da nema sta da trazi u savremenoj kosarci.

      Milko je imao 2 skoka samo, treba ga hitno najuriti a kazniti ostalih 9 igraca koji su uhvatili ostalih 39 skokova , sram ih bilo to je skoro 4.5 skoka po igracu,

      Posto te vec citiraju tamo na onoj pljuvackoj stranici od fb kkcz beograd, nadaj se uskoro tvom postu kao velikom poznavaocu ove igre, i ne brini se niko ti nece nista odgovoriti, tamo ko god se pojavi kao navijac kk cz biva odmah banovan.

      Gtr i pljuvaci svega vezanog za KKCz su tamo dobrodosli.

      Prilicno si omiljen tamo moram te pohvaltiti.

      Pisi cesce.
      Ti kad god dodjes samo neko kritikujes...Videh da si online I rekoh ovaj sad krece da pise pljuvacinu po nekom ko ima losije misljenje o NC..Evo NC pohvali danas premijera I kaze da daje dovoljno para

      Eeej on prica o finalu ABA lige I Zalgirisom ;) jel imate vi malo srama uopste kad vredjate najboljeg, najtrofejnijeg trenera u CZ I koji je doneo 1/2 euro kupa, F8 EL, rusio Makabi 25p razliKE, Real,CSKA +10 ITD..Koji je sveo igranje ABA lige, ko ce biti drugi...

      Ajde sto je uzeo ABA, vec je klao sve sto mu se na putu nadje u EL...A sve na to da ceo tim nije dobio dinara I vise of 50% plata..Gde igraci nisu teli ocima da vide NC itd...

      Ili pak mislis o upravi kluba,gde kad dodjes kao da si dosao na slavu sve sami zetovi a ima ih par...kumovi itd...

      Kad god udarite na DR I branite ovo sto nam je predsednik, dobicete kontru a tu pobediti ne mozete...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        BTW, Hr komentator, sada sam pronašao kako se zove, Domagoj Pancirov, svaka čast čoveku, usudio se u živom prenosu reći nešto što mislim da niko drugi ne bi.

        Debili skandiraju "Ubij Srbina" a čovek kaže "Najradije bih sada razbio mikrofon u paramparčad i prepustio da komentariše biskupu (zaboravih prezime) Sisačkom. Ovo se dešava u godini 2017, u kršćanskoj civiliziranoj Hrvatskoj. Bolje da ovde stanem, znam da ionako niko neće stati iza mene."

        Svaka mu čast.
        Sjajno zaista, kapa dole ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Madre mia

          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Madre mia

            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Jos su gori njegovi sutevi sa polu distance koji lome tablu

            Comment


            • A sad ozbiljno, bez sarkazma i zajebancije - ja nešto ovako nikad u životu nigde nisam video. Na basketu, košarci, televiziji, nigde. Čovek je ladno u pokušaju da položi pogodio drugi deo table, omašio čitav obruč, sve to sa metar i kusur razdaljine.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • evo nečeg što se podrazumeva

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Kod jednog dela DR vec je postao svetac a jos ni u manastir nije usao.

                  Comment


                  • Lesort je igrac koji ce imati top karijeru 1/1 nije onkriv sto trener ne zna

                    On ce of svih mladih, jedini moci igrati EL u jos nekom klubu sem CZ..Strasan potencijal..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment




                    • Ovako su izgledale utakmice koje je Radonjic vodio, a ne ovo njesra.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        c
                        Pa kada nam je stao sut protiv Cibone u polufinalu Aba lige (2/32 sut za tri) zar nismo primenili alternativnu igru sa Raskom i Bobijem dole na low post , oh wait tu smo izgubili utakmicu, a i igrali smo granitnu odbranu.
                        Kada smo ispalili 0/19 protiv Zaligirisa da li smo i tada primenili alternativu pa smo tu hladno primenili plan b jer od suta se zivi kao sto kazes pa kada stane sut imamo alternativu.

                        Odbrana je kriminalna u onoj meri da kada je zaigras samo 5 minuta na visem stepenu svedes ekipu na 9 poena za jednu cetvrtinu, od toga 4 iz slobodnih bacanja.
                        Ali smo je imali pre dve godine u tom istom Zadru gde smo i sveli na 49 poena samo sto tada nam nije isao sut a ni alternativna resenja pa smo dali ukupno 56 poena. Steta sto tada nije bio ovaj forum tada bas me interesuje da li bi napisao ako ekipa nema sut za tri ili dugu dvojku da nema sta da trazi u savremenoj kosarci.

                        Milko je imao 2 skoka samo, treba ga hitno najuriti a kazniti ostalih 9 igraca koji su uhvatili ostalih 39 skokova , sram ih bilo to je skoro 4.5 skoka po igracu,

                        Posto te vec citiraju tamo na onoj pljuvackoj stranici od fb kkcz beograd, nadaj se uskoro tvom postu kao velikom poznavaocu ove igre, i ne brini se niko ti nece nista odgovoriti, tamo ko god se pojavi kao navijac kk cz biva odmah banovan.

                        Gtr i pljuvaci svega vezanog za KKCz su tamo dobrodosli.

                        Prilicno si omiljen tamo moram te pohvaltiti.

                        Pisi cesce.
                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ti kad god dodjes samo neko kritikujes...Videh da si online I rekoh ovaj sad krece da pise pljuvacinu po nekom ko ima losije misljenje o NC..Evo NC pohvali danas premijera I kaze da daje dovoljno para

                        Eeej on prica o finalu ABA lige I Zalgirisom ;) jel imate vi malo srama uopste kad vredjate najboljeg, najtrofejnijeg trenera u CZ I koji je doneo 1/2 euro kupa, F8 EL, rusio Makabi 25p razliKE, Real,CSKA +10 ITD..Koji je sveo igranje ABA lige, ko ce biti drugi...

                        Ajde sto je uzeo ABA, vec je klao sve sto mu se na putu nadje u EL...A sve na to da ceo tim nije dobio dinara I vise of 50% plata..Gde igraci nisu teli ocima da vide NC itd...

                        Ili pak mislis o upravi kluba,gde kad dodjes kao da si dosao na slavu sve sami zetovi a ima ih par...kumovi itd...

                        Kad god udarite na DR I branite ovo sto nam je predsednik, dobicete kontru a tu pobediti ne mozete...
                        Zao mi je, ali mislim da neko mora da ti kaze da Dejan Radonjic nije niti najbolji, niti najtrofejniji trener u njenoj istoriji.
                        Time sto si napisao ucinio si nepravdu Nebojsi Popovicu Ranku Zeravici, Moki Slavnicu, Kariju Pesicu....
                        Ja cak mislim da su dve titule Laleta Lucica vrednije od ovih Radonjicevih, jer ko je isao tada na utakmice zna o cemu pricam.
                        Mislim da je dosta pljuvanja po nasim igracima i treneru zbog ljubavi prema Radonjicu. On je otisao i pomiri se sa tim.
                        Kod tebe preovladjuje mrznja, a ZVEZDA je ljubav.

                        Comment


                        • DR zasluzuje da dobije spoenik za zivota Najzasluzniji za sve dobro, posten covek koji ima obraz I cast. Srali su ga svi, ali na kraju je gospodski objasnio neke stvari.

                          Dace Bog da se vrati
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by ikaluka View Post
                            Kod jednog dela DR vec je postao svetac a jos ni u manastir nije usao.
                            Nije tacno.
                            DR je samo lik koji je radio u KK i naneo mu ogromnu stetu. Takvi ne mogu biti sveci.

                            Comment


                            • Originally posted by megacar View Post
                              Zao mi je, ali mislim da neko mora da ti kaze da Dejan Radonjic nije niti najbolji, niti najtrofejniji trener u njenoj istoriji.
                              Time sto si napisao ucinio si nepravdu Nebojsi Popovicu Ranku Zeravici, Moki Slavnicu, Kariju Pesicu....
                              Ja cak mislim da su dve titule Laleta Lucica vrednije od ovih Radonjicevih, jer ko je isao tada na utakmice zna o cemu pricam.
                              Mislim da je dosta pljuvanja po nasim igracima i treneru zbog ljubavi prema Radonjicu. On je otisao i pomiri se sa tim.
                              Kod tebe preovladjuje mrznja, a ZVEZDA je ljubav.
                              Nebojsa Popovic ok, mozda greska ali covek bio igrac I trener, sa par klubova na sljaci...Of ovih troje je bolje trenirao I I uzeo vise trofeja...Dok je bio u CZ..Lale Lucic , secam se te sezone jako dobro ne brini...ali DR je jednostavno srusio Duloa...brdo trofeja, evropski uspesi najveci u istoriji kluba ...itd..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Nije tacno.
                                DR je samo lik koji je radio u KK i naneo mu ogromnu stetu. Takvi ne mogu biti sveci.
                                Pusti ih Lazo njima je NC sve I svja.. Alimpijevic novi Zoc I bolji trener nego sto je DR bio Nije njima lako da pisu to svaki dan drizba je druzba ali sluzba je sluzba
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X