Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od suta zivimo, od suta umiremo.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Od suta zivimo, od suta umiremo.
      Zar nije to opis kosarkaske igre

      Salu na stranu sa pravim centorm ce to biti bolje, jer za sada ga nemamo.

      Comment


      • Pored svih obaveza nekako sam ishendlovao da budem u Beogradu poslom 08.12,taman cu i novi auto da prosetam,sto se mene ticecak i da samo poraze redjamo do tada ja cu biti u Areni i neci biti tamo ni zbog Covica ni zbog toga sto imamo sanse za F 4 nego zbog Zvezde.

        Comment


        • Originally posted by profaarmor View Post
          Pored svih obaveza nekako sam ishendlovao da budem u Beogradu poslom 08.12,taman cu i novi auto da prosetam,sto se mene ticecak i da samo poraze redjamo do tada ja cu biti u Areni i neci biti tamo ni zbog Covica ni zbog toga sto imamo sanse za F 4 nego zbog Zvezde.
          To je pravi stav navijaca Crvene Zvezde

          Comment


          • Klasicna divljastina na terenu. Uzimanje ovoliko suteva u ranoj fazi napada, ocajna selekcija suta. Sve je to ok kada imamo visoke procente. Medjutim, kada taj segment igre stane mi nikakvu altertanivu nemamo.
            Milko se sutnuo 4 od 5 za tri. Super. Ali pre toga je u EL sutira 1 od 17.
            Totalno.oslanjanje na sut spolja.
            Odbrana je kriminalna.
            Uzmimo Milka. Covek je za 35 minuta uhvatio 2 skoka?????????
            Najvise nedostaje discipline u igri.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Klasicna divljastina na terenu. Uzimanje ovoliko suteva u ranoj fazi napada, ocajna selekcija suta. Sve je to ok kada imamo visoke procente. Medjutim, kada taj segment igre stane mi nikakvu altertanivu nemamo.
              Milko se sutnuo 4 od 5 za tri. Super. Ali pre toga je u EL sutira 1 od 17.
              Totalno.oslanjanje na sut spolja.
              Odbrana je kriminalna.
              Uzmimo Milka. Covek je za 35 minuta uhvatio 2 skoka?????????
              Najvise nedostaje discipline u igri.
              Za disciplinu se slazem, to je bilo jako primetno tokom cele vecerasnje utakmice i to se mora pod hitno ispraviti. Moram da kazem da je to jedna od retkih stvari sa kojom se slazem sa tobom. Uzima se toliko suteva zato sto nemamo plan B, ali mislim da to nije krivica trenera vec nedostatak klasicnog centra, koji bi nam dao jos jednu soluciju u napadu.

              Comment


              • Au jbte, pa od svega da se uhvatiš za skokove gde smo najviše izdominirali, imali 15 skokova više od njih, kod nas ko god je igrao imao je skokove, pa tako nešto svaki trener može da sanja
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Od suta zivimo, od suta umiremo.
                  Pogresno, od suta samo tri igraca zivimo i bez njihovog suta umiremo. Ovo gore se odnosi na ekipe gde svi mogu da pogode, kod nas je to misaona imenica, nesto nemoguce, ne postoji ni u bajkama.Tako je od pocetka sezone.
                  Last edited by ikaluka; 20-11-17, 21:49.

                  Comment


                  • Vazna pobeda, ali bas vazna i pobegli smo Cedeviti pobedu, odrzali se na drugom mestu. Zbog domaceg terena prva dva mesta su prioritet, Rocesti je umoran to govori 7 izgubljenih lopti , idemo dalje Baskonija da se jos malo uigramo i nastavak abe.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Klasicna divljastina na terenu. Uzimanje ovoliko suteva u ranoj fazi napada, ocajna selekcija suta. Sve je to ok kada imamo visoke procente. Medjutim, kada taj segment igre stane mi nikakvu altertanivu nemamo.
                      Milko se sutnuo 4 od 5 za tri. Super. Ali pre toga je u EL sutira 1 od 17.
                      Totalno.oslanjanje na sut spolja.
                      Odbrana je kriminalna.
                      Uzmimo Milka. Covek je za 35 minuta uhvatio 2 skoka?????????
                      Najvise nedostaje discipline u igri.
                      c
                      Pa kada nam je stao sut protiv Cibone u polufinalu Aba lige (2/32 sut za tri) zar nismo primenili alternativnu igru sa Raskom i Bobijem dole na low post , oh wait tu smo izgubili utakmicu, a i igrali smo granitnu odbranu.
                      Kada smo ispalili 0/19 protiv Zaligirisa da li smo i tada primenili alternativu pa smo tu hladno primenili plan b jer od suta se zivi kao sto kazes pa kada stane sut imamo alternativu.

                      Odbrana je kriminalna u onoj meri da kada je zaigras samo 5 minuta na visem stepenu svedes ekipu na 9 poena za jednu cetvrtinu, od toga 4 iz slobodnih bacanja.
                      Ali smo je imali pre dve godine u tom istom Zadru gde smo i sveli na 49 poena samo sto tada nam nije isao sut a ni alternativna resenja pa smo dali ukupno 56 poena. Steta sto tada nije bio ovaj forum tada bas me interesuje da li bi napisao ako ekipa nema sut za tri ili dugu dvojku da nema sta da trazi u savremenoj kosarci.

                      Milko je imao 2 skoka samo, treba ga hitno najuriti a kazniti ostalih 9 igraca koji su uhvatili ostalih 39 skokova , sram ih bilo to je skoro 4.5 skoka po igracu,

                      Posto te vec citiraju tamo na onoj pljuvackoj stranici od fb kkcz beograd, nadaj se uskoro tvom postu kao velikom poznavaocu ove igre, i ne brini se niko ti nece nista odgovoriti, tamo ko god se pojavi kao navijac kk cz biva odmah banovan.

                      Gtr i pljuvaci svega vezanog za KKCz su tamo dobrodosli.

                      Prilicno si omiljen tamo moram te pohvaltiti.

                      Pisi cesce.

                      Comment


                      • Kvinsi Miler ?
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Šta sa Kvinsijem?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Stavio na tviteru gif kako se pakuje, Nemci odgovorili sa gifovima oduševljenja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Cuj Voltera da se uigramo protiv Baskonije....Zbog ovakvih postova I razmisljanja ljudi I ne dolaze na utakmice u EL ali jos vise u ABA ligi. Ja ne znam da li ti zezas nekog ili jednostavno si takav kakav si?

                              Nista novo na mecu, srecom isao nas sut kad je trebalo, oni su promasivali I to je to...Trener je pokazao da ne moze I ne zna da rotira ni protiv Zadra, stisnulo se malo pa...

                              Bjelica ima istu ulogu kao I kod DR..u smislu pozicje gde igra, sve isto smao sto ovde igra 35m a tamo 13m...Nista on ne radi sto nije radio onda...losije ili bolje...

                              DR sigurno nije ucenjivao NC, eeej DR da ucenjuje nekog I da ga dribla a ovaj mu duzan 7 plata.....

                              Ne budi siguran da oni nisu skoro bili u kontaktu..

                              Misko ima 11 igraca I trenera kod nas, to valjda govori da smo njegova prcija..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                c
                                Pa kada nam je stao sut protiv Cibone u polufinalu Aba lige (2/32 sut za tri) zar nismo primenili alternativnu igru sa Raskom i Bobijem dole na low post , oh wait tu smo izgubili utakmicu, a i igrali smo granitnu odbranu.
                                Kada smo ispalili 0/19 protiv Zaligirisa da li smo i tada primenili alternativu pa smo tu hladno primenili plan b jer od suta se zivi kao sto kazes pa kada stane sut imamo alternativu.

                                Odbrana je kriminalna u onoj meri da kada je zaigras samo 5 minuta na visem stepenu svedes ekipu na 9 poena za jednu cetvrtinu, od toga 4 iz slobodnih bacanja.
                                Ali smo je imali pre dve godine u tom istom Zadru gde smo i sveli na 49 poena samo sto tada nam nije isao sut a ni alternativna resenja pa smo dali ukupno 56 poena. Steta sto tada nije bio ovaj forum tada bas me interesuje da li bi napisao ako ekipa nema sut za tri ili dugu dvojku da nema sta da trazi u savremenoj kosarci.

                                Milko je imao 2 skoka samo, treba ga hitno najuriti a kazniti ostalih 9 igraca koji su uhvatili ostalih 39 skokova , sram ih bilo to je skoro 4.5 skoka po igracu,

                                Posto te vec citiraju tamo na onoj pljuvackoj stranici od fb kkcz beograd, nadaj se uskoro tvom postu kao velikom poznavaocu ove igre, i ne brini se niko ti nece nista odgovoriti, tamo ko god se pojavi kao navijac kk cz biva odmah banovan.

                                Gtr i pljuvaci svega vezanog za KKCz su tamo dobrodosli.

                                Prilicno si omiljen tamo moram te pohvaltiti.

                                Pisi cesce.
                                Iskren da budem.nista te nisam razumeo posebno oko ovog de me neko citira, sta li si vec gteo da kazes???????????
                                Nema potrebe za ovakvom reakcijom.
                                Ovaj tim se iskljucivo oslanja na sut i ne vidim sta je tu neistina.
                                U celoj EL smo tim koji uzima prosecno najvise suteva sa najvece razdaljine. Oslanjamo se previse u taj sut za tri. Pri tom veliki broj tih suteva je iz neizgradjenih pozicija.
                                Elem ponovicu nemamo igru na niskom postu, pik end rol ne postoji u igri, tranzicija takodje usled vrlo loseg skoka, odbrana ocajna.
                                Sad dobismo Zadar pa jel odma je to eksta, sjajno itd,itd.

                                Comment

                                Working...
                                X