Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Da je Zvezda imala 100 miliona evra buzdeta sa Covicem na celu DR ne bi bio trener.
    I to je jasno kao dan.
    pa za 100 meleona i ja bi doveo recimo Blata za trenera. Radonjic ce se vratiti u Zvezdu, nece mnogo vode proteci.

    Comment


    • Covic nije voleo Radonjica jer mu Radonja nije dozvoljavao da mu se mesa u trenerski posao, i imao je jasnu viziju i očigledno ostvario istorijski uspeh. Alimpijević je mlad i bez autoriteta i Covic moze da bira igrace i daje izjave umesto njega, hteli mi to da priznamo ili ne.
      Last edited by VladaVlada; 17-11-17, 22:34.

      Comment


      • Jovovic nije trener za EL ali je bio deo DR Sistema, ima neki staz I znanje...Uveo je MBC u prvu ligu, dobar rad sa PG, ima 10x jaci CV of Alimpija a bio je I DR pomocnik...AKo smo birali ''pocetnika'' bolje njega...

        Tu je I bolji I Trifunovic koji bi dosao odmah koliko sutra, Milojevic itd..Mozes do sutra da biras..Martinez trazio 30-40k I to I'm bilo puno...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Botovi ili niste strucni..treceg nema..
          Ima treceg - zen navijaci!

          predlazem da nadjemo giljotinu, vesala, sprave za mucenje i da identifikujemo tog krivca pa da ga lincujemo ili samo mucimo, treceg nema

          Comment


          • Eh, kad se setim.. Pitali Radonjica na konferenciji, kada ce vise to pojacanje? A on im odgovorio: "Polako, necemo da dovodimo nekoga samo da kazemo da smo nekoga dovodili."

            #Keselj#Jankovic#Radicevic#Apic#Davidovac#Lazarevi c



            Da ne zaboravim da napomenem, bitna je ABA jer pomenute igracine imaju visegodisnje ugovore, pa je grehota da i naredne godine ne nastupaju u najjacem evropskom takmicenju.

            #osvajanjeABAdasestorkanebiigralauFIBAkrs
            Last edited by blond; 17-11-17, 22:40.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Mi smo izgubili do sada bar 200-300k sto of ulaznica sto of pobeda...Da tu stavim Keseljov ugovor I ko zna jos ciji cifra ce doci do 500 hiljada bar....

              Vi bi trenera za EL za koliko tacno? 100-200k? Nadjite ga molim vas
              A koje smo mi to pobede trebali da ostvarimo i da racunamo na njih do sad? Bamberg kuci i to je to...Tesko da bi bilo ko sa ovim timom ostvario vise, nije ovo vise ona uigrana masina od prosle sezone a nju nismo mogli da zadrzimo nikako...Sto dalje implicira da ni poseta ne bi bila mnogo veca...Sto se ugovora tice, ok za Keselja a za ostale jos uvek je rano, ipak su na vise godina...
              Sto se trenera tice, para nema to je valjda svima jasno...i vise bih voleo i da se blamiramo u EL, pa i da je ne igramo naredne sezone a da Covic kad bude odlazio ostavi klub bez dugova, nego da nas zajase SNS banda, napravi novi evropski projekat pa da nap opet nose koseve...
              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 17-11-17, 22:40.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ovaj tim može da izgleda bolje tj manje loše sa drugim ozbiljnijim i iskusnijim trenerom ali sve da dodju Željko O i Greg P na klubu ovaj tim ne može da izgleda dobro. Ovo sto mi igramo ne liči na profi basket, sa ovim pristupom i koncepcijom ili bolje reci nepostojanjem iste mi ne možemo ni da sanjamo aba ligu. Laza je lepo napisao da igrači ne poštuju trenera i to se vidi pre svega u zalaganju i pristupu utakmicama. Mlad, neiskusan, nedorastao trener i potpuno nekompatibilno sastavljen tim - nema sreće na ovom putu kojim smo krenuli.

                Btw, Rochesti potpuni vrh!! Majstor visoke klase, uz izmislitelja košarke MWilla najbolji stranac koji ikada igrao kod nas.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ne ogleda se lose vidjenje tima Alimpjevica u nepostojanju akcija, igre po meni koliko u tome sto ga igraci ne jebu ni 1%.
                  Bukvalno ni gram odgovornosti i discipline u igri.
                  Jedna rekreativna kosarka de sam ubedjen da su mnogi prijateljski mecevi i treninzi jaceg inteziteta, borbenosti od ovoga sto mi igramo.
                  Ne znam do koga ni do čega je, ali je boldovano činjenica, bukvalno bode oči.

                  Ja lično sam stotine basketa u životu odigrao na krv i nož gde bi za ovo lađenje jaja koje mi prezentujemo iz meča u meč uveliko padalo pičkaranje i šamari.

                  PS

                  A ovo važi za svakog u timu - i za Antića i za Bjelicu i za Radičevića, Ročestija, za svakog. Ako nisi spreman da izgineš na terenu u Zvezdinom dresu, teraj se u tri kurca, što dalje i od tima i od Zvezde.
                  Last edited by Laki21; 17-11-17, 22:42.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Eh, kad se setim.. Pitali Radonjica na konferenciji, kada ce vise to pojacanje? A on im odgovorio: "Polako, necemo da dovodimo nekoga samo da kazemo da smo nekoga dovodili."
                    Sofo, Mekel & Thompson dislike this memory.

                    Comment


                    • trifunovic? milojevic, koji mesec dana pre kraja prvenstva kaze da nikad ne bi vodio zvezdu?

                      moj prvi i jedini favorit je bio tomic. kad je on otpao, o alimpiju sam cuo sve najbolje. uvek je isao stepenik gore. mozda je ovaj previsok za njega, ali sa ovim timom radonjica bi stavljali na aparate svaku tekmu. ovaj tim je netrenirljiv, posebno u sistemu koji radonjic forsira!

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        zasto?
                        Jer je ugrozio autoritet Covica i podgrejao njegovu sujetu.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Ja lično sam stotine basketa u životu odigrao na krv i nož gde bi za ovo lađenje jaja koje mi prezentujemo iz meča u meč uveliko padalo pičkaranje i šamari.
                          .
                          Ovako nesto?



                          Comment


                          • Suma sumarum...imali smo prilike da gledamo obe varijante Zvezde...i onu pre 2011 i "evropskim projektima" i ovu posle...Vise mi se svidja ovaj period posle sa svim svojim vrlinama i manama, tako da cu kao neko ko veruje da je istorija uciteljica zivota, ipak dati priliku ovoj garnituri bar ove sezone bez obzira na trenutne rezultate...zasluzili su moje poverenje minulim radom...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              trifunovic? milojevic, koji mesec dana pre kraja prvenstva kaze da nikad ne bi vodio zvezdu?

                              moj prvi i jedini favorit je bio tomic. kad je on otpao, o alimpiju sam cuo sve najbolje. uvek je isao stepenik gore. mozda je ovaj previsok za njega, ali sa ovim timom radonjica bi stavljali na aparate svaku tekmu. ovaj tim je netrenirljiv, posebno u sistemu koji radonjic forsira!
                              Ma koga briga sta su govorili...Sta je sve Nemojsa Covic govorio da se svi setimo...


                              Trifunovic je sta losiji trener of Alimpijevica koji ima prisne odnose s anjim jos iz doba Vojvodine..da ne pricam o tatici itd..

                              Oba su doktora za njega...Sta sad ispade da je Alimpijevic coach sa respektom nekim... playbook ..neverovatno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Kako bih voleo da svi ovi što jedva čekaju da Zvezda pukne da bi šiljili kitu,izvlačili se iz svojih rupa da bi srali po treneru i objašnjavali
                                nam svima kako su oni ovo predvideli,pojedu sva ta govna ne leto i pitali jel ima još da žvaću.
                                Situacija izgleda loše,roster je loše sklopljen,to smo znali,ali pojedine pametnjakoviće,merače patke kad se pukne je mučno čitati.
                                Isto smo ovo mogli čitati i trpeti u lemurovoj,ops Radonjinoj prvoj sezoni i posle Cibone naročito.Neki još žvaću stvari gore navedene.
                                Last edited by Talični Tom; 18-11-17, 10:27.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X