Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li gledao ko Covica, gostovao je jutros na Hepy Tv.
    Ja sam vidio samo kraj emisije, gde u sali proziva B. Karica da se otvori za jednog teskog centra

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post

      I da samo da napišem,koja je svrha upisa ovog Kronosa na temi KKCZ?
      Jel neko to čita i ako čita čime njegove rečenice podižu kvalitet rasprave i jesu li to upisi moderatora,administratora koji deli banove ljudima
      zbog neke provokacije i dizanja tenzije,kako je okarakterisao moj ban na temi reprezentacije Srbije u košarci?
      Ako nemaš što pametno za napisati sem provokacija i nekih dečijih zajebancija bolje ne piši,jer snižavaš kvalitet rasprave na ovom topicu.
      Na ovom forumu svako ima pravo na svoje mišljenje ukoliko se ne kosi sa pravilnikom foruma, zato ne komentarišem tvoje viđenje KK-a i stvari oko KK-a (u mnogome se i slažem).
      Izdvojio sam pasus o moderatoru, smatram da mu nije mesto (pasusu) na ovoj temi već na temi http://www.sportklub.info/forum/show...ostale-zamerke
      Neću ga sklanjati ali molim te da u budućem pisanju povedeš računa da ne ideš u off na temi
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ko je gledao upravo zavrseno izlaganje Covica na hepiju, video je da je problem identifikovan..."Bogi(Karic, ne nas Bogi), otvori se za jednog centra, treba nam petica"...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by many men View Post
          Citam prvi dio posta sve Ok. I onda dodjem do boldovanog i natjeras me da ti odgovaram u ove sitne sate.
          Kazes nema napredka igraca :

          Rocesti 2016/17 pts: 11,4 As: 3,2 Reb : 1,7
          2017/18 Pts: 16,5 As: 5,5 Reb : 2,3

          Feldin 2016/17 Pts: 6,7 As: 1,9 Reb: 1,1
          2017/18 Pts:10,5 As: 3,6 Reb: 1,6

          Bjelica 2016/17 Pts: 7,4 As: 1,1 Reb: 2,9
          2017/18 Pts: 14,2 As: 1,1 Reb: 3,6

          Antic 2016/17 Pts: 4,2 As: 0,6 Reb: 2,4
          2017/18 Pts: 10 As: 1,5 Reb: 4,7

          Dangubic: 2016/17 Pts: 5,3 As: 0,6 Reb: 1,9
          2016/17 Pts: 6,5 As: 0,5 Reb: 3

          Lazic 2016/17 Pts: 4,4 As: 0,3 Reb: 2,1
          2017/18 Pts: 2,8 As: 1,5 Reb: 3

          Dobric 2016/17 Pts: 1,6 As: 0,3 Reb: 0,4
          2017/18 Pts: 4,8 As: 0,3 Reb: 2,5

          Takodje, treba napomenuti napredak Lesorta i Jovanovica.

          Ovaj drugi bold je vec bezobrazluk
          Logika ti je uvrnuta, publika ne moze da bude ljuta na trenera, prije nego je sezona i pocela.
          Cime je to Alimpijevic razljutio publiku, da protiv Makabija bude losa posjeta, a protiv Bamberga bude pozorisna atmosfera?
          Imali smo 2/2 i pobjede protiv Makabija i Barse.
          Ne kazem da ne gresim ali hvala na argumentima koje si upotrebio a ne kao Madafaka da na moj tekst napise pola recenice

          Sve se slazem sa tobom ali tu je do uloge u timu, igracki su oni na istoj ravni, Bjelica po meni igra manje vise isto ali ima ulogu No1 centra I minutazu igra fantasticno ali to je Bjelica koji je igra kroz celu karijeru, on I Rocesti su Alfa muzijaci ovog tima sa Anticem, minutaza I uloga mnogo veca, ne moze se pricati o napredku u igri vec samo napredak u minutazi, ulogi kao I Feldin. Mislio sam na taj nacin.

          Lazic je ispao iz timske odbrane I mislim da ga ovoliko puta nisu presli kao za celu proslu sezonu, nema tu stranu pomoci kad ga prodju to je skoro siguran kos, cak nema vise ni extra pas vec kosarkas ode direktno ode na kos. Dobric ima vecu minutazu ali ne vidim napredak u igri kod njega. Jedino mozda kod Dangubica ali to je sitno...

          Ne kazem da mi igramo lose na oko I da je Alimpijevic kriv u tom smeru, vec u tome da su ljudi razocarani sa njegovim imenovanjem. Treba tu dosta vremena da on stekne, bilo kakvu reputaciju. Dzabe rsb I covic pricaju kakav je on genije kad to ljudi ne osete. Napisao sam da ja njega razumem on ide na sigurnu loptu ali napredak igraca ne mozes traziti u mecu sa FMP I MZT, znamo gde smo videli iskre npr Rebica, protiv Madrida I u Minhenu.

          Ni mnogo kvalitetniji treneri ne bi uradili nista drugacije po pitanju napredka igraca da moraju da misle of tolikom broju igraca, jednostavno ne mozes da radis I napredjues sa 5-6-7 igraca, po meni moze svako tu da napreduje ali ne I svi. Davidovac na kecu je uzasna stvar po meni, sta vise smesna. Apic pored 6 centara ne moze doci kao 7mi do izrazaja, o Keselju da ne pricam, nicim nas nije ovoliko zaduzio da bude jos u timu.

          Radicevic, Jovanovic, Jankovic , ostali su trenutno visak posebno kad dodje SF. Nas rezultat direktno zavisi of napredka ova tri igraca ali I Dobrica naravno, sa ostalima dobijamo kvantitet ali ne I kvalitet. Sa tim da imas npr 7 centara I Apic tu ne moze dobiti sansu.

          Lesort je meni npr odlican igrac a koliko god ga omalovazavali on je pokazao veliku zelju ali I napredak. Ima ogromne rupe ali on je trebao da uzme ulogu Zirbesa iz prve sezone , Bobija itd.. drugog centra I da se razvija za drugu sezonu gde bi trebao biti bum. On ima dobru statistiku ali nije igrac koji ce nas izneti u sezonu. Da igra npr iza Koltona to bi bio extra tandem I dopunjavali bi se extra. Doneo bi top energiju kad udje sa klupe. Odbrana jeste losa ali to je bila I odbrana Zirbesa, Bobija iz prve sezone ali kao prvi centar upada u oci dosta.

          Ono sto je jos problem a to su poeni sa klupe, Antic I Dangubic je mali doprinos cak I da proradi JJ tandem, nama treba uloga Radicevica ali licno mozda I Feldin da krene sa klupe I da dobijemo poene sa klupe da ne pada mnogo ritam utakmice kad izadju nosioci, bar da se proba.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sta je rekao Covic?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • "Sećate li se gde smo bili 2011te."
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ma nista...standardno...broj prodatih karata prosle sezone i ove, gepekovanje sudija, Mirko Marjanovic degenerisao Partizan pa od tad imaju zelju da nas ugase, spreman za saradnju sa KKP oko finansiranja, trazi od Karica centra.....ukratko...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Nesto se desava sigurno ali potpuno me ne zanima politicka strana, samo nezamislivo mi da u bilo kojoj drzavi predsednik KK visi na tv-u I trazi pare of tajkuna I drzave...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Toliki tekst a nisi napisao apsolutno nista
                    Napisao si 50 recenica a moze da se baci u vodu sa jednom.
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ne kazem da ne gresim ali hvala na argumentima koje si upotrebio a ne kao Madafaka da na moj tekst napise pola recenice


                    Prvi citat je tvoj odgovor Madafaka.
                    Drugi citat je kada njega spominjes.
                    Covek lepo napise sta koji igrac moze, a za sta se koristi i zbog cega i onda dobije gornji komentar...
                    Many men je opisao statisticki napredak pojedinih igraca u poredjenju sa proslom godinom, sto je dobar pokazatelj, ali je uzorak ove sezone jos relativno mali. Medjutim, poenta tvoje diskusije je bila da trener Al ima sjajnu ekipu, veterane kojima ne treba trener i sta je to on tako dobro uradio za tim.
                    I onda ti pises da neki pisu samo da bi pisali, a o kosarci jako malo...
                    Napisao si da je Al kriv za praznu salu (najvise on), a sada pises nesto drugo.

                    PS Bjelica ove godine igra ca poziciji 4

                    Comment


                    • @madafaka73

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nesto se desava sigurno ali potpuno me ne zanima politicka strana, samo nezamislivo mi da u bilo kojoj drzavi predsednik KK visi na tv-u I trazi pare of tajkuna I drzave...
                        Srbija odavno nije država tako da je kod nas sve moguće
                        " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                        Comment


                        • Ajmo glasati:

                          Ko vjeruje u trijumf protiv CSKA (+)
                          Ko ne vjeruje (-)
                          Ko prije meča ne vjeruje, ali će povjerovati u 2. poluvremenu neka se ne izjašnjava

                          Last edited by mikara92; 15-11-17, 11:48.

                          Comment


                          • Da bi pobedili CSKA nama je potrebno osim gerijatrije da i klupa nešto isporuči, da Radičević da svoj doprinos kada Zločesti se umori, da Dobrić pusti damu do poda a sa njim i Danguba i da nešto pokažu i JJ dvojac. Ako toga ne bude, džabe Pero, Zli & ostali matorci...odradiće nas rutinski u tom slučaju.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ja ocekujem pobedu veceras,navikli me ljudi prosle godine pa mi jos nije doprelo iz dupeta u glavu da je ovo novi tim i da nema DR-a na klupi

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Da bi pobedili CSKA nama je potrebno osim gerijatrije da i klupa nešto isporuči, da Radičević da svoj doprinos kada Zločesti se umori, da Dobrić pusti damu do poda a sa njim i Danguba i da nešto pokažu i JJ dvojac. Ako toga ne bude, džabe Pero, Zli & ostali matorci...odradiće nas rutinski u tom slučaju.
                                Da li mislis da Milko moze veceras da isporuci ovogodisnji prosek? Nekako mi izgleda da Rusi imaju dosta opcija da ga zatvore... To doduse moze da znaci vise prostora za ostale, ali kao sto si napisao - mora neko sa klupe da se 'otvori'

                                Comment

                                Working...
                                X