Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kokodakalo1 View Post
    Para ne da nema vec je pitanje kako cemo izgurati sezonu. O tome bi Daba mogao vise da kaze, ali on to nikad nece uraditi. Na kraju 2016 smo bili u minusu peko 3 miliona evra i nasi su priznali da je izvestaj originalan. Nismo imali u 2017 neke velike prihode, sem prodaje igraca, tako da je dug verovatno i narastao na bar 3,5 miliona. Letos smo prodajama prihodovali oko 2,5 miliona, sto kaze da je dug na pocetku sezone bio oko milion evra. E sad sto se tice kalkulacija u budzetu, treba znati i to da su prihodi isto stvar kalkulacije, ne samo rashodi. Niko nije mogao da se nada ovako slabim posetama i sasvim je sigurno da su prihodi manji, i to mnogo od onog sto se ocekivalo. Za ocekivati je da ce nas dug i bez novih igraca na kraju godine biti oko 2 miliona evra. Situacija je teska i moze se ispeglati samo ako Zeljko na leto kupi Radicevica ili Jankovica.
    Из овог болдованог се може закључити да имамо форе потрошити још МИЛИОН јурића до краја сезоне,а да не зарадимо ни евро више!
    Е тако мале Ђокице замишљају вођење клуба.
    Видећемо кад буде крај!
    Какав крај нас очекујем свак нека замишља.
    Екипа и тренер нека раде !

    Comment


    • Kao što sam pisao posle utakmice sa Žalgirisom, ne mogu se ljutiti ni na Alimpija niti igrače. Alimpije nije trener na pravom mestu niti u pravo vreme, jednostavno dobio je ponudu koja se ne odbija. Trener, takoreći bez ikakvog igračkog i trenerskog iskustva dobija priliku da vodi EL tim, pa ko je lud da odbije. Isto važi za igrače, oni igraju kako igraju, što znaju znaju, što neznaju, neznaju. Nisu oni krivi niti mogu biti. Kriv je onaj ko ih je birao a to Alimpije nije bio sigurno. Krivi su samo, ne što neznaju, već ako se ne trude. To nisam primetio kod igrača (Radičević možda) a ni kod Alimpija. Ko bi od nas odbio da vozi ferari, rekavši jebi ga nije to za mene, vozio sam samo jugića. Svi od reda bi seli i stisli gas do daske. To vam je slučaj sa našom ekipom i trenerom. Gazda, e to je problem. Čovek je odradio veliki posao, ne može se poreći. Mislim da je najtrofejniji naš direktor (Daba nek me ispravi ako grešim), ali sada je napravio grešku u koracima. Jednostavno, situacija ga je prevazišla. On, kao i svaki sposoban ali izuzetno sujetan čovek, ne može ili ne želi da prizna sebi da ne može sve sam tj, da vodi klub, da bude skaut a, bogami, i trener! Da bude gore, zamerio se svevišnjem al' upro u plast ko june. Ne zameram mu što se (ako je istina) suprostavio preuzimanju nalboljeg sportskog brenda (mislim trenutno, svaka čast komšijama!) koji igra atraktivnu ligu. Ne daje mu se tako lepa igračka, ali očigledno ne zna šta će i kako će sa njom. Što bi Baja Pašić rekao, spasa nam nema al' propasti nećemo
      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

      Comment


      • Originally posted by Hogar View Post
        Baš i nismo imali veliki izbor dostupni trenera. Ili su tražili previše ili nisu hteli i imali hrabrosti. Ja sam priželjkivao Pavičevića ili Jovovića od dostupnih. Pavičević nije hteo Jovović ne znam što je otpao i još je moga Uvalin. Alimpije po meni jedine ozbiljnije greške protiv Unikahe kad smo ih dostigli i Budućnost. Ove ostale smo bili egal i stvarno nije mala stvar dobiti Barselonu i Makabi, a i vratiti se iz dubioze i dobiti derbi.Poznaje košarku u dušu sigurno bolje od bilo koga po forumima i vidi i on greške. Sad treba iskustva voditi EL tim što je najbolje osetio Pridjoni. Evidentno je da nam fali par dobrih igrača. Radičević i Janković su stvarno veliki problem jer se od njih dosta očekivalo. Sad posao trenera je i da podigne igrače i uklopi ih.
        Kog Pavičevica? Mislis Luku Pavicevica?
        On je najveci nemac pojma od svih domacih trenera. Alimpije je za njega izmislioc kosarke.
        Igor Jovovic bi vec bio dobra opcija jer je dugo bio Radonjin pomocnik i potpuno preslikao je njegov sistem i stil igre... Gotovo da se u igri ne bi nista promenilo, pitanje je samo da li bi imao slobodu da samostalno selektira igrace.

        Comment


        • Mene je Alimpijević "kupio" još prošle sezone gde je sa FMP-om brutalno izdominirao protiv Partizana u polufinalu KLS-a. Imao je FMP i prethodnih godina ekipe koji su mogli da se suprostave jačim timovima, ali je on usadio svojim igračima u glavu to neophodno samopouzdanje i stvarno ih je bilo zadovoljstvo gledati i tada se mogla videti naznaka igre koju forsira.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            DR je bio izgradjen trener sa prepoznatljivim stilom kosarke i mnogo predolaska u CZ. Jaka odbrana nije nesto stoje DR stvorio u Zvezdi vec mnogo ranije.
            Ne treba Alimpijevicu stavljati teret zvani DR.
            Medjutim, to da on nije birao igrace meni je neshvatljivo.
            Nije uopste bilo tesko da on ,,iskopira,, stil DR. Zasto ne. Taj stil doneo nam je toliko rezultata.
            Post igra, pik, igraci koji znaju sa loptom skoro na svim pozicijama, disciplinom u igri itd,itd.
            Nekako mi ovaj stil trci i pucaj vise lici na alibi igru nego na nesto sto se zeli.
            Ma jok,ne stavljam mu ja teret DR-a,negomi smeta sto lik nema ideju kako da ova Zvezda izgleda,da se bar pokusava nesto,pa i ako ne ide da se istrpi,alija ne vidim sta lik hoce,ne kapiram...a da mu dam podrsku samo na verujem ti od toga nema leba,niti on ima iskustva pa da kazem e ajmo da ga sacekamo itd...mogli su nekog lik sto drzi kosarkaske treninge po osnovnim skolama da uzmu i bilo bi sacelajte,cekali smo DR-a...pa taj DR je vodio buducnost 8-9 god pre nego sto je dosao ovde,a ovaj mucenik ove sezone prvi put vodi neki klub ne samo u el veci i u aba ligi...nista se to meni ne svidja,Zvezda je od te 2011e rasla dosta i dosla na neki visi nivo i cime je alimpije zasluzio da vodi ovaj klub? Pa cekaj jel Zvezda igracka necija,ako jeste daj i ja trener da budem,neka mi daju 1000e mesecno i ja sam srecan

            Comment


            • Alimpiju puna podrška. Retko ko bi ostvario sve ovo za tako kratko vreme. A bice i jos bolje samo sto ce tada neki jesti sva govna koja su izasrali.

              Comment


              • Sta je on ostvario za kratko vreme?

                Comment


                • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                  Alimpiju puna podrška. Retko ko bi ostvario sve ovo za tako kratko vreme. A bice i jos bolje samo sto ce tada neki jesti sva govna koja su izasrali.
                  + milion
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kakvu posetu ocekujete protiv CSKA? Vidim da su pustene i ove ulaznice od 500 din. Deluje kao sigurica

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Sta je on ostvario za kratko vreme?
                      Pa ono dobio Barsu i Makabi, u dva meseca kosarke. Ah da, to je nama normalno, ja zaboravio, oprosti.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Kakvu posetu ocekujete protiv CSKA? Vidim da su pustene i ove ulaznice od 500 din. Deluje kao sigurica [emoji3]
                        Ako bude 10.000 bice elstra.

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Sta je on ostvario za kratko vreme?
                          A sta si ti ocekivao leba ti? Da budemo 1 u oba takmicenja, da igramo najlepsu kosarku u Evropi....da li bi to zadovoljilo tvoj istancan ukus jednog prefinjenog kosarkaskog strucnjaka?
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Ma jok,ne stavljam mu ja teret DR-a,negomi smeta sto lik nema ideju kako da ova Zvezda izgleda,da se bar pokusava nesto,pa i ako ne ide da se istrpi,alija ne vidim sta lik hoce,ne kapiram...a da mu dam podrsku samo na verujem ti od toga nema leba,niti on ima iskustva pa da kazem e ajmo da ga sacekamo itd...mogli su nekog lik sto drzi kosarkaske treninge po osnovnim skolama da uzmu i bilo bi sacelajte,cekali smo DR-a...pa taj DR je vodio buducnost 8-9 god pre nego sto je dosao ovde,a ovaj mucenik ove sezone prvi put vodi neki klub ne samo u el veci i u aba ligi...nista se to meni ne svidja,Zvezda je od te 2011e rasla dosta i dosla na neki visi nivo i cime je alimpije zasluzio da vodi ovaj klub? Pa cekaj jel Zvezda igracka necija,ako jeste daj i ja trener da budem,neka mi daju 1000e mesecno i ja sam srecan
                            prvo razmak nakon zareza...onda budemo videli i to za trenera.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              A sta si ti ocekivao leba ti? Da budemo 1 u oba takmicenja, da igramo najlepsu kosarku u Evropi....da li bi to zadovoljilo tvoj istancan ukus jednog prefinjenog kosarkaskog strucnjaka?
                              Krvavo koljeno tvrdii da bi retko ko ostvario ovo sto je Alimpije ostvario za kratko vreme, i CZBG9 se s' pravom pita sta je ovaj ostvario sto bi retko kome poslo za rukom?
                              Ne osporavaju se pobede protiv Makabija i Barse jer su te pobede zaista uspeh, ali ne spektakularan uspeh koji bi retko kome posao za rukom.

                              Ja bih rekao da Alimpije nista nije postigao za ovo vreme.. Nema naznaka timske igre i organizovane igre u napadu i odbrani, novajlije deluju kao da su pali sa kruske i kao da nikad nisu imali 3 kosarkaska treninga.. Szonu nam za sada drze veterani na idividualno ludilo.. Ostavljen je los utisak ali pitanje je do kada cemo uspeti da drzimo i ovakav nivo igre, jer se stice utisak de ce pre veterani poceti da padaju nego sto ce mladi poceti da daju doprinos koji se od njih ocekije.
                              Last edited by Antona; 13-11-17, 22:02.

                              Comment


                              • Rezultat je jedino validno merilo rada, manite se tih prica o "umetnickom dojmu", to su gluposti...i za sad je rezultat sasvim korektan...da nije bilo poraza od Podgoricana bio bio odlican...e sad, to sto neko ocekuje uspostavljen " sistem" , igru gde svi znaju svoje mesto i funkciju nakon dva meseca...ti i takvi nikakvih dodirnih tacaka nemaju sa sportom...to nije moguce nigde...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 13-11-17, 22:06.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X