Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbga, samo možemo da se nadamo da nećemo više da gubimo kao danas...
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Sve mi se nesto vrzma po glavi da Misko ima neku sliku Covica u halterima i tangama,na drugi nacin ne mogu da objasnim kupovinu Keselja i to na dve godine

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Dosta dobar intervju, uravnoteženi stavovi...
        I ključno - para nema.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Kako bi nam na ovaj roster legao uvijek opasni Luka (ne Karabatić) Drča na poziciji bek šutera umjesto Ognjena Dobrića, a realno kako igra Radičević dobro bi nam došao i uvijek supertalentovani Nenad ( ne Zimonjić) Miljenović!

          Comment


          • Onih nekoliko minuta kada je Ročesti zapravo krenuo da igra pleja je dobro izgledalo. Od turnira na Kritu on nije bio u toj ulozi i to je razumljivo jer je morao poenterski da vuče na početku sezone na oba koloseka, da rezultati ne bi trpeli previše i da bi se restart sa novim timom i novim trenerom lakše amortizovao.
            Pokušavam da dokučim da li je prva petorka FMP-a, kao našeg razvojng tima, jača nego druga petorka Zvezde.

            Comment


            • KEŠ,janković,radicevic nemaju sta da traze u Zvezdi!

              Comment


              • Sviđa mi se Jovanović, ne zbog znanja, već zbog volje i želje koju prikazuje na svakom meču. Ne zna puno, ali zaista daje sve od sebe. Uz pravilan rad, u dogledonoj budućnosti, drugi centar.

                Lesor je takođe večeras odigrao dobru utakmicu, naročito u odbrani (makar za njegove standarde). Odličan je bio i u pozicioniranju i skoku u napadu. O iskakanjima neću trošiti reči, to nije do njega tako da ne mogu da mu stavljam na dušu.

                Što se Jankovića tiče, žali Bože onakvog tela s onakvom glavom. Uzgred, frapiran sam činenicom da američki koledž izbaci klasičnog basketaša bez ikakvih košarkaških osnova. Nije mi jasno kako je to moguće.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ocajna igra. Ne znam ni sam koji qrac odoh u Pionur kad umalo zaspao nisam.
                  Alimpijevic ne zna de udara. Njegove izjave govore o njegovoj nesigurnosti i panicnosti.
                  Evo uporedimo turnir na kritu i danasnju igru.
                  Sta se promenilo. Apsolutno nista.
                  Nigde naznaka igre, postavke, ideje. Trci i pucaj pa ako prodje prodje ako ne jbg.
                  Mi sutiramo za 3 skoro koliko i za 2.
                  De ta odbrana o kojoj Alimpijevic trubi?
                  Koliko jos treba koseva da primimo da bi skontao da je iskakanje Lesora debilizam?
                  Po meni najveca mada je totalna anarhija i nedisciplina u igri. Sve se svodi na to ko ce sutnuti, dati kos. O odbrani se ne razmislja.
                  Danasnji sut Jankovica u petoj sekundi napada sa 9 metara u polu kontri je slika i prilika igre Zvezde ove sezone.
                  Losa igra, to stoji. Odbrana sramota za ono sto smo gajili zadnje 2-3 sezone. Napad... napad? Sve zavisi od suta, alternative nemamo bas neke velike.

                  Ali, i to stoji, igrali smo i bez Antica, Lazica i Bjelice. Hteli smo da se razigravaju ostali igraci, e pa to smo i dobili. Racionalizacija, jebiga. To je Alimpijevic veceras i rekao za novine. dobro je da smo pobedili, dobro je da smo 2. u ABA sa dva poraza od direktnih konkurenata, dobro je da pobedjujemo sa ocajnom igrom. That bein' said: Ako uspemo da ovom racionalizacijom dobijemo poneku utakmicu u EL (a dobicemo jos 5-6 minmalno sigurno), bice dobro. Sve iznad toga u EL odlicno. A ako uspemo da od barem 2-3 igraca sa klupe napravimo startere za sledecu sezonu na ovaj nacin, e pa onda je to bingo. Nekako mi se cini samo da ce se do vise od jos 5-6 pobeda mnogo lakse doci nego do cilja broj dva...

                  Comment





                  • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Radonji si morao da čupaš reči klještima, sve na kašičicu, a o nekim stvarima ni reč. Iz tog nekog ekstrema dolazimo do Alimpija koji previše priča, za svoje dobro. Malo kraće i ne previše eksplicitne izjave mu trebaju. Od najava da će se igra bazirati na odbrani, dobismo prangijašku ekipu koja cepa trojke u ranom napadu, bez ikakve smislene selekcije i šuta i šutera. Javne kritike igrača, pojedinaca, kao i pohvale istih takođe bi trebao da preskoči ubuduće. Kapiram njegovu želju da bude media friendly, da pokaže koliko zna i šta traži od igrača, ali to bi trebala da bude priča za svlačionicu, a ne za KZM ili intervju.
                      ovo je i meni upalo u oci. od izjava u prenosima EL do kzn. malo krace, ne toliko eksplicitno, sto kazes bilo bi za njegovo dobro. nisam jos procitao ovo sto je kankunen stavio, ali bukvalno imam isti utisak

                      Originally posted by Laki21 View Post
                      Sviđa mi se Jovanović, ne zbog znanja, već zbog volje i želje koju prikazuje na svakom meču. Ne zna puno, ali zaista daje sve od sebe. Uz pravilan rad, u dogledonoj budućnosti, drugi centar.

                      Lesor je takođe večeras odigrao dobru utakmicu, naročito u odbrani (makar za njegove standarde). Odličan je bio i u pozicioniranju i skoku u napadu. O iskakanjima neću trošiti reči, to nije do njega tako da ne mogu da mu stavljam na dušu.

                      Što se Jankovića tiče, žali Bože onakvog tela s onakvom glavom. Uzgred, frapiran sam činenicom da američki koledž izbaci klasičnog basketaša bez ikakvih košarkaških osnova. Nije mi jasno kako je to moguće.
                      pre neki dan sam gledao neki film i glavni junak se kladi na gonzagu, al oni izgube od havaja. a drugi lik mu kaze nisam ni znao da oni imaju kosarkaski tim

                      Comment


                      • Izgubismo li mi danas od uvek neugodnog giganta iz Zeleznika?
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Jbg, Janković je promenio 3 srednje škole i dva koledža (poslednji je bio Hawaii , a ni Misuri ne spada u elitu koledž košarke, koliko znam), pa Boga pitaj kako je on radio u tim različitim sredinama, koliko je trenera promenio itd.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            I ključno - para nema.
                            Mora da si neki drugi link otvorio, nije spomenuo pare.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mora da si neki drugi link otvorio, nije spomenuo pare.
                              Ja čitao ovaj...

                              Pritom, uz veoma ograničavajuće finansijske momente", dodao je Alimpijević.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ja čitao ovaj...
                                Ok, ali to i dalje ne znači da nema para. Koliko se sećam jednog Čovićevog intervjua pre početka sezone, rekao je da u budžet ukalkulisano i da bude nekih nepredviđenih izdataka, naravno, to ne znači da možemo tri igrača da menjamo kao pre dve sezone, ali recimo zamenu za Kešelja, sasvim izvesno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X