Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlično, ne igraju tri nosioca igre, ostali u laganom ritmu odrađuju utakmicu. Pritom je bilo par lepih poteza Ročestija i Lesora + jači šuterski trening Feldina.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Drakarys View Post
      Realno nam fale 4 igraca- 1, 2/1, 4/3 i 5.

      Bio bih zadovoljan I sa 2/1 i 5 .
      Feldin, Bjelica i Roc ce da lipsu, nema ko da ih zameni.
      Bjelica pogotovo, ne znam što ga Alimpijević toliko forsira.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Radicevic

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Slabo ga onda pratiš, ove sezone je smao jednu podbacio.
          kazem dugo ...sto znaci ne amo ovu sezonu ..popravlja se naravno ,sve je bolji ...kazem vrlo interesantan i treba na njega obratiti paznju

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Slabo ga onda pratiš, ove sezone je smao jednu podbacio.
            I u ABA i u Evropi?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Odlično, ne igraju tri nosioca igre, ostali u laganom ritmu odrađuju utakmicu. Pritom je bilo par lepih poteza Ročestija i Lesora + jači šuterski trening Feldina.
              Ne igraju, ali zato Feldin igra skoro 36 minuta, sto je zaista previse.

              Comment


              • Dobric je jos i licio na igraca na pocetku sezone,ovo sto sad igra je kriminalno.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Odlično, ne igraju tri nosioca igre, ostali u laganom ritmu odrađuju utakmicu. Pritom je bilo par lepih poteza Ročestija i Lesora + jači šuterski trening Feldina.
                  Nije ovo ni dobro, a kamoli odlično.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Nije ovo ni dobro, a kamoli odlično.
                    U pravu si, ovo je fenomenalno.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Cemu sluzi ovaj radicevic nije mi jasno,a tek jankovic...prosuli smo pare na opasan trio keselj,radocevic,jankovic...i posle nemamo pare,pa kako da ih imamo kad se bacaju na debile

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Bjelica pogotovo, ne znam što ga Alimpijević toliko forsira.
                        Jedini ima poene u rukama, i moze da napadne na postu, sto je misaona imenica za sve ostale nase igrace.

                        Bas bas losa situacija po pitanju igrackog kadra, katastrofalna selekcija igraca i pritom igraci upitnog kvaliteta (Radicevic, Jankovic, Keselj i Jovanovic koji ima bolju glavu od Jankovica, i mozda moze da bude nesto od njega).

                        Ja ne mogu da verujem da Radicevic ne moze protiv Uskokovica i Covica da organizuje napad, pa u kakvoj je on Endesa ligi igrao? Spor, bezidejan, ocajnog suta...koji je njegov kvalitet uopste?

                        Ne znam, bolje sada menjati nesto kao onda sa Sofom, Mekelom i Tompsonom jer ne ide ovako...bolje, nego upropastiti sezonu

                        Ja znam da previse hocu, da ne mislim o finansijama dok pricam o ovome, ali me boli da gledam ovo mucenje.

                        Oko Alimpijevica cu kad se sezona zavrsi, ne bih sada.

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Ne igraju, ali zato Feldin igra skoro 36 minuta, sto je zaista previse.
                          Pustio ga coach Al da vežba odbranu, a i da nadoknadi minutažu iz prethodne utakmice. Prošlu je igrao samo 17 minuta, sa ovih 36 opet dolazi na svoj prosek od 26-27.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Al' zato trojke šutira skoro nepogrešivo.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Pustio ga coach Al da vežba odbranu, a i da nadoknadi minutažu iz prethodne utakmice. Prošlu je igrao samo 17 minuta, sa ovih 36 opet dolazi na svoj prosek od 26-27.
                              Opet je previse, nije prvi put da igra 35+ minuta, pogotovo ako se uzme u obzir da igrmao 3 utakmice u narednih 7 dana.

                              Comment


                              • Janković nikako da malo napreduje. Nije baš bezveze doveden dobar je bio na koledžu, imao odličan skok-šut, Majami ga je dovodio, Topić radi sa njim veruje u njega ima dobru gradju, brzinu, šut ali se baš ne zna postaviti, odbrane nigde. Na utakmicama ispada glup u najmanju ruku. Radičević posebna prića, mladi reprezentativac, igrao u Španiji, odličan na pripremama i onda bunar. Baš mi čudno ovo sa njima.Ni ovaj Simanić nikako da odigra nešto na ekstra nivou.
                                Last edited by Hogar; 12-11-17, 18:05.

                                Comment

                                Working...
                                X