Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Ajde ne lupaj više života ti. Prvo, Radonjić niti je jedini zaslužan za trofeje, drugo, niko ga nije oterao iz kluba, sam je procenio da je bolje da ode.

    Ti imas definitivno imas problema sa razumevanjem procitanog teksta jer ja nigde nisam rekao da je Radonjic sam zasluzan za trofeje nego da je najzasluzniji.
    Drugo procenio je da je bolje da ode iz kluba jer je rdio u nemogucim uslovima. Uostalom, nije tajna da je trazio garacije da plate nece kasniti sto Covic nije mogao ili nije hteo da garantuje... I oko toga sam bio veoma jasan.

    Sad opet ako resis da mi odgovoris prvo procitaj nekoliko puta tekst.
    Last edited by Antona; 03-11-17, 21:06.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      ako cemo pravo alimpijevicev pocetak nije ni blizu los kao radonjicev
      Ako cemo pravo, bolje ne pisi vise nista
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Ajde ne lupaj više života ti. Prvo, Radonjić niti je jedini zaslužan za trofeje, drugo, niko ga nije oterao iz kluba, sam je procenio da je bolje da ode.
        prilicno ti je degutantno ovo konstantno pljuvanje po radonji
        kao po zadatku

        da podsetim, pricamo o najuspesnijem treneru u istoriji kkcz
        Last edited by djuras; 03-11-17, 21:30.

        Comment


        • Besmislena je uopšte i veštačka ta podela pro et contra Radonje i Alimpija. Obojica imaju svoje mesto u istoriji kluba, jedan je svetla prošlost, drugi (nadamo se) svetla sadašnjost i budućnost tima koji volimo. Ne pravimo ni od koga kult ličnosti, nećemo da pravimo istu grešku koju su napravile komšije sa trenerom bez rominga. Uživajmo u ovim zlatnim godinama našeg košarkaškog kluba i niste svesni kakva je privilegija biti savremenik ovih događanja, previše se bavite perifernim stvarima a izmiče vam šira slika - naša Zvezda je nikad bolja!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ako cemo pravo, bolje ne pisi vise nista
            vidim da basket pratis poslednje tri godine, rado cu te potsetiti na laktase i bog te pitaj kako pobedu nad radnickim, naravno partizan nas je rutinski oprao. ugurasmo se na silu u EL. kls polufinale na guzove protiv mege, u finalu stara prica, partizan nas je rutinski dobio. o ciboni sledece godine da i ne pricam... ali to sad i nije bitno, ako je neki trener imao kredita to je bio radonjic i to se ispostavilo kao odlicna stvar. vratio nam je visestruko, zato je tvoje prozivanje alimpijevica krajnje maliciozno i bezobrazno u najmanju ruku, posebno ako uzmes u obzir sa kakvim timom decko radi.

            Comment


            • Vrlo je nezahvalno porediti Radonjića i Alimpijevića, različiti par cipela...oba trenera su imala/imaju nezahvalnu ulogu, trenutak, teret a opet su to dva vremena.
              Radonjić je imao nekoliko faza u svom radu u Zvezdi, jedna je stvaranje i konsolidovanje tima, druga borba za EL, treća sazrevanje tima, kluba i njega samoga i svi znamo kako je to prošlo.
              Alimpijević je u poziciji da brani stečeno i pokuša da nadogradi, kako će to izgledati videćemo, alio da je uloga nezahvalna, jeste i pratim mu svaku sedu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kada sam ja Radonjića podržavao (a podržavam ga još uvek), on je bio lemur i nemač pojma, nije imao ni jednu akciji, bio je loš sa tesnim završnicama, robot koji šablonski šravi izmene, ne zna da traži tajm aut. Pljuvanje? Voimjaoca... I da, ide mi poprilično na onu stvar to što sad Radonjića poistovećuju sa bogom, nakon njega potop, on je sistem, on je Zvezda.

                Comment


                • Ne treba ni pokušavati porediti Radonjića i Alimpijevića, možda tek za par godina.Nakon godina prave patnje Radonjić nas je doveo u vrh Evropske košarke.Trebalo je vremena i sklapanja tima da bi se zaredale pobede nad svim velikanima Evrope. Alimpije i ovaj tim su od početka u nekoj šizofrenoj situaciji.I imaju podršku a opet i nemaju sve im se zamera. Odjednom je normalno dobiti Makabi i Barsu koja upravo otrese Olimpijakos 22 razlike. Novi tim, malo čudno sklopljen, novi mladi trener pa su valjda normalne oscilacije. Ne slažem se sa Nejtom koji deset puta napisa da ovaj tim ne može biti bolji već samo gori. Naprotiv mislim da ćemo vremenom biti mnogo bolji, pogotovo ako dovedemo jedno dobro pojačanje.

                  Comment


                  • Ročesti 4. u indeksnim poenima u Evroligi.
                    Ročesti 3. a Bjelica 5. poenter Evrolige.
                    Lesor 4. skakač Evrolige.
                    Ročesti 5. asistent Evrolige.
                    Feldin 5. kradljivac lopti u Evroligi.

                    Samo u kategoriji-blokade nemamo igrača u top 5.
                    Podatak za pohvalu!
                    Last edited by mikara92; 03-11-17, 22:31.

                    Comment


                    • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...rotiv-Bamberga

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        vidim da basket pratis poslednje tri godine, rado cu te potsetiti na laktase i bog te pitaj kako pobedu nad radnickim, naravno partizan nas je rutinski oprao. ugurasmo se na silu u EL. kls polufinale na guzove protiv mege, u finalu stara prica, partizan nas je rutinski dobio. o ciboni sledece godine da i ne pricam... ali to sad i nije bitno, ako je neki trener imao kredita to je bio radonjic i to se ispostavilo kao odlicna stvar. vratio nam je visestruko, zato je tvoje prozivanje alimpijevica krajnje maliciozno i bezobrazno u najmanju ruku, posebno ako uzmes u obzir sa kakvim timom decko radi.
                        Tri godine kazes? Sa tobom prosto nema rasprave, da se ne naljutis nije mi to u cilju ali ne poznajes materiju bas najbolje. To se vidi iz svake tvoje recenice. To sam ti skroz dobronamerno napisao. Shvatam da moze svako da pise na forumu ali veruj mi retko gresim sto se kosarke tice.Ajde da promasim igraca I trenera ali ''strucnjake'' namirisem na daleko Uzivaj ne ulazim vise u raspravu sa tobom
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Daj ljudi, ovih par likova ovde dolaze komplet I imaju istu pricu komplet lepinja. Razumem ja sta vi radite ali ostaje u istoriji blamirate se za dzabe. Meni je sad ovo smesno sta pricate..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Jbg, ne repliciraš nekome na post tako što ponoviš sve što je ovaj rekao. Sada mi izgleda da sam sa sobom raspravljam
                            Ukratko:
                            - šut nije katastrofalan sam po sebi, već selekcija istog + rad na samopouzdanju - može se ispraviti

                            *njegov šut sam po sebi jeste katastrofalan. Gledaj ga na zagrevanju, ne treba ići dalje. On ima 23 godine, da bi se sada nešto toliko bazično menjalo iz osnova trebale bi godine. Koje mi nemamo.

                            - ulaz - ista priča, loš izbor rešenja - može se ispraviti

                            * kako, ako protivnik zna gde treba da ga usmerava?

                            - nismo ekipa koja trči - može se promeniti, verujem da je to cilj

                            * kako, sa starcima od sto ljeta koji su nosioci? Jedino kada je na terenu druga postava.

                            - spor, ruke - može se popraviti - seti se Dženkinsa, nije skidao ruke sa protivnika, a vremenom postade jedan od najboljih defanzivaca na spoljnim pozicijama u EL

                            * brzina u reakcijama i lateralnim krenjama se ne može drastično popraviti, jedino može naučiti da ne koristi toliko ruke. Generalno, neće biti puno bolji defanzivac ni kada se ostavi te navike.
                            Izvini, mrzi me da seckam, ovako je lakše.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Ročesti 4. u indeksnim poenima u Evroligi.
                              Ročesti 3. a Bjelica 5. poenter Evrolige.
                              Lesor 4. skakač Evrolige.
                              Ročesti 5. asistent Evrolige.
                              Feldin 5. kradljivac lopti u Evroligi.

                              Samo u kategoriji-blokade nemamo igrača u top 5.
                              Podatak za pohvalu!
                              Prosle godine, osim Kuzmica, nismo imali igraca ni u TOP 10 nigde. Svi su bili tu negde po ucinku, Jovic, Simon, Jenkins, Kuzmic, Bjelica .. dvocifren broj poena je imao samo Simonovic (12.6), dvocifren indeks korisnosti samo Kuzmic i Simonovic.
                              Podatak koji si pomenuo pre predstavlja razlog za brigu, nego za radost.

                              Evo kako su rasporedjeni prosecni poeni (za sada, mozete pretpostaviti o kome se radi):
                              17.8, 16.6, 10.6., 10.2, 10.0, 5, 4.8, 2.2 ..

                              Indeks korisnosti:
                              19.8., 15, 13.2, 11.8, 10.8, 5.6, 3.6, 3, 3 ..

                              Sto znaci, ne samo da je problem u losoj odbrani koja malo koga moze da zaustavi, nego se i u napadu sve svodi na dva igraca spolja, dva veterana pod kosem i Lessorta.

                              Veliki i ozbiljan je problem nacin na koji se tim sastavljao. Cak je i Alimpijivicev rad kao trenera prilicno zadovoljavajuci, jer on i nema drugog izbora nego da igra na ovaj nacin i tako je i doneo pobedu protiv Makabija. Protiv Bamberga se nije moglo bez Pere, sa ovakvim sudjenjem, moronskom odlukom da se igra u Areni i samima sebi reze grana.

                              U nastavku se ili moze ici na all in, dovesti jos jednog fenomenalnog napadaca, pa ko da vise, njemu sve, ili .. ili da se dovede neki dobar defanzivac i skakac pod kosem, a da se Bjelici onda ogranici uloga jer se ide na zaustavljanje protivnika.
                              E zato nisam za Zagorca. Za koga navija me ne interesuje, ali on niti moze odbranbeno da pomogne, niti je igrac ranga Rocha da sam moze da pobedi protivnika.

                              A za prizeljkivanje poraza? Ako je izbor izmedju izgubljenog meca u ponedeljak i dovodjenja dobrog igraca i pobede i statusa quo (jasemo veterane dok ne izdahnu), glasam za ovo prvo, uvek.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • @losmi

                                necu nastavljati dalje pricu ali ne mogu da ti ne oagovorim na tvpj pausalni post, posebno sto pises u jako ruznom tonu. ja sam ti odgovorio argumentovano potkrepljeno cinjenicama i tacnim utakmicama cij ishod svi znamo. mani me tih deskriptivnih i pausalnih ocena "ja znam ti ne znas" i slicno. ti si taj koji ovde od radonjica pravi nepotrebno temu. niko ovde nije radonjicu osporio rezultate. ne delujes mi kao klinac i cim raskrstis sa idolima, a u tvojim godinama bi to vec trebalo da se desilo i shvatis da je i on covek od krvi i mesa bice ti bolje veruj mi. mozda kad to shvatis prestanes da glasas za vucica.
                                Last edited by NateHuffman; 04-11-17, 08:22.

                                Comment

                                Working...
                                X